Opinie o METAL-TRANS Piotr Maraj w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie METAL-TRANS Piotr Maraj. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie METAL-TRANS Piotr Maraj o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METAL-TRANS Piotr Maraj w Oława

RS Nowy wpis

Zdezelowany złom ściągnięty dużo lat temu nie nadaje się tym jeździć

Czy w METAL-TRANS Piotr Maraj są szkolenia zewnętrzne?

Wiecie, czy METAL-TRANS Piotr Maraj udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Andrzej Nowy wpis

Do pracy zdalnej nie ma laptopa, są rękawiczki do pracy live

Czy w METAL-TRANS Piotr Maraj występują paczki/bony świąteczne?

Ewcia

Śmieszny jestes

Weronika
@Ewcia

Czemu od razu śmieszny? Ok czyli wigilii to się tu w firmie nie celebruje? A co z innymi dodatkami jakie tu warunki obecnie oferują?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie METAL-TRANS Piotr Maraj. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Robert

Przykładowa firma z okresu polskiej transformacji ustrojowej, czyli lata 90. Typowy polski ,,Janusz pracodawca''. Na szczęście czasy gdy ludzie stali pod bramą się skończyły. Takie coś jak kodeks pracy tam nie istnieje, umowa najniższa krajowa, reszta ,,pod stołem'', zapomnij o płatnych urlopach, ,,pięćdziesiątkach i setkach''. Warunki finansowe fatalne w porównaniu ze stawkami które oferują sąsiednie firmy z Oławy lub pobliskiego Wrocławia. Sprzęt w firmie to głównie zdezelowane, wyeksploatowane złomy, wycieki płynów i olejów, łyse opony, to normalność. Maszyny są tankowane codziennie, aby pracownicy nie kradli paliwa, zgodnie z powiedzeniem (usunięte przez administratora) wie jak się zabezpieczyć''. Wypłata jest co tydzień w piątek, aby pracująca tam ekipa zdążyła przez weekend wytrzeźwieć do poniedziałku. Ogłoszenia o pracę wiszą miesiącami co daje do zrozumienia jakie warunki tam są oferowane. Omijać szerokim łukiem, w okolicy jest sporo firm które pozwalają godnie zarobić, dbają o swój sprzęt, przestrzegają zasad BHP i kodeksu pracy.

Lucek
@Robert

W okolicy są firmy po tych samych pieniądzach. Jeden lepszy od drugiego.

Nemnes

Firma po śmierci Właściciela w likwidacji?

Igor

@Nick a skąd wiesz o stawkach, pracujesz tu ?

Ss

Witam nagralem jak kierowca paliwo spuszcza z tira dzwonie do p piotra a on ma to w (usunięte przez administratora)

@Ss

Jak byś takie grosze zarabiał to też byś spuszczał,kapusiu (usunięte przez administratora)

Dawid

A czy firma może organizuje jakieś ciekawe szkolenia ?

Mój mąż pracuje i nie narzeka ani na szefa ani robotę i kasę wszystko jest na czas

Nie polecam pracy ani współpracy, nierzetelny płatnik, mało przyjemne osoby zarządzające. W tych czasach jest dużo pracy wiec można wybrać firmy o lepszej reputacji

@Marcin

@Marcin Byłeś pracownikiem METAL-TRANS i masz na myśli opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń? Jak często takie sytuacje się zdarzały?

Tymoteusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie kierowców?

Grzesiek

Ja tam pracowałem i zawsze były wypłaty na czas więc kto pracuje piwtażam pracuje ten ma więc poco te gadanie głupot

Jacek

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje może kogoś do pracy?

kontrahent

Niezbyt wiarygodna firma, od trzech miesięcy zalegają z płatnościami.

Iwona

@Basia, czy w sprawach, o których piszesz, prowadzone były jakieś rozmowy? Czy pracodawca zapewnia pracownikom na przykład odzież ochronną? Może firma METAL-TRANS Piotr Maraj organizuje imprezy firmowe lub pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity?

Basia

Obiecują inną stawkę, płacą inną, maszyny pozostawiają wiele do życzenia jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracowników.

Miron

Zawsze powtarzam, że jak się lubi to co się wykonuje to jest już połowa sukcesu. Zadowolenie z pracy sprzyja lepszej pracy a to daje inne korzyści!!!

Iwona

@bolek goralczy dalej pracujesz w METAL-TRANS? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany? Czego mogą teraz oczekiwać jej pracownicy?

kuma

popieram, trzeba się po prostu ludzie do roboty wziąć! ja wiem że to dla niektórych "tylko" sługi z zakresu wyburzeń oraz rozbiórek budynków itd. ale ja uważam że nawet tutaj są możliwości rozwoju zqawodowego a zatrudnienie jest stabilne chociaż. pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o METAL-TRANS Piotr Maraj - Oława

• Jak się pracuje w METAL-TRANS Piotr Maraj?

Zobacz opinie na temat firmy METAL-TRANS Piotr Maraj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

METAL-TRANS Piotr Maraj