Opinie o Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Kraków

Czy wiecie, jaki poziom angielskiego firma uznaje za biegły? Konkretnie pytam o prace jako prawniczka biuro obsługi funduszy i jak teraz jest rekrutacja, to wymagają takie poziomu, ale bez wyznaczenia poziomu. Czy jest to C1, czy C2?? I ten język tutaj jest potrzebny to obsługi klientów obcojęzycznych, czy to raczej do czytania, prowadzenia dokumentami po angielsku?

Wiktoria

Dziwne te wpisy, same jakieś reklamy. A jest tu w ogóle ktoś z pracowników? Jak wygląda taka praca? Odwiedziłam stronę, ofert chyba nie ma. Firma wymienia różne benefity, a dla mnie najwięcej powie odpowiedź na pytanie czy firma daje sama z siebie podwyżki? Np teraz, w związku z czasami bardzo ciężkimi:)

Były pracownik Nowy wpis
@Wiktoria

Praca polega głównie na przepisywaniu wzorów. Wynagrodzenia niskie, żadnych negocjacji ani co do podwyżek, ani innych warunków pracy. Po okresie próbnym brak wyższego wynagrodzenia, umowa na kolejne 3 miesiące. Bierzesz co dają, albo wypad. Rotacja pracowników jest spora. Zespół zintegrowany, ale tylko między sobą. Są mało otwarci na nowych pracowników.

Barbara Nowy wpis

Czyli w sumie raczej prosta jest to praca? Czy jednak trzeba mieć jakieś doświadczenie w temacie?

Były pracownik Nowy wpis
@Barbara

Praca prosta, ale nierozwijająca. Na rozmowie kwalifikacyjnej odpytują z ustawy o funduszach, ale tak naprawdę nie trzeba mieć ani wiedzy, ani doświadczenia żeby podołać.

Olha

Myślałem o inwestowaniu jeszcze w 2018 roku, potem wydarzyła się pandemia, straciłem pracę i pomysł do mnie wrócił. Teraz mam nie tylko pieniądze na życie, ale także na dodatkowe wydatki. Wszystko jest super! Dzięki Cd-projekt za tę wspaniałą możliwość zarabiania.

Olha

Ze wszystkich możliwych sposobów na zarabianie pieniędzy, wybrałem inwestycję w firmę o nazwie BitcoinUP. Z początkowym depozytem 300 euro udało mi się zarobić 1000 euro w ciągu kilku dni.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent/ka w Biurze Obsługi Funduszy.
kjnkj

Dzisiejszy dzień mógłby być zwykłym dniem w moim życiu, gdyby nie Orlen. W końcu to właśnie ta firma zmieniła moje życie, a inwestycja w nią była głównym krokiem w moim życiu.

wcwd

Dla tych, którzy chcą zarabiać i dobrze żyć mogę polecić BitcoinUP. Jest to platforma do zarabiania pieniędzy, z którymi będziesz miał dostatnią przyszłość. Zapisz się, czekaj na telefon od eksperta i dokonaj wpłaty, a zobaczysz, jak gwałtownie zmieni się Twoje życie.

r3verv

Uważam, że pieniądze powinny pracować dla Ciebie. Dlatego zainwestowałem w Orlen. Przestałam chodzić do pracy tylko dlatego, że już jej nie potrzebuję i mam wystarczająco dużo czasu dla siebie, rodziny i rozwoju. Więc zainwestuj w platformę, aby pieniądze pracowały dla Ciebie, a nie na odwrót.

evervek

Witam, polecam inwestowanie w G BitcoinUP, o tej platformie powiedział mi znajomy i byłem w szoku jak usłyszałem, że rzuciła pracę i kupiła sobie nowy samochód. Zarejestrowałem się i złożyłem swój pierwszy depozyt. Zarobiłem 1000$ w tydzień później i to było niesamowite, dzięki platformie za możliwość.

rvevevervev

Orlen to super fajna platforma inwestycyjna. Stworzony specjalnie dla obywateli naszego kraju, tak aby absolutnie każdy mógł zarabiać na zasobach kraju. To jest okazja, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie!

....

Od roku inwestuję w Orlen i polecam go Państwu. Ponieważ jest to niezawodna platforma, gdzie nie musisz inwestować cały czas, dokonujesz wpłaty raz i zarabiasz 100-200$ dziennie lub więcej.

....

Jeśli zainwestuję swoje pieniądze tylko w BitcoinUP. Wyjaśnię dlaczego jest to prosta platforma, na której każdy może zarabiać już dziś, bez wyższego wykształcenia, szkoleń czy jakichkolwiek kursów. Będziesz miał osobistego asystenta, który pomoże Ci we wszystkim.

....

Radzę wszystkim inwestować na Orlenie, jest to najłatwiejsza platforma do zarabiania pieniędzy. Wypłaty są wysokie i wszystkie na czas, będziesz zarabiać na zasobach kraju. Musisz się zarejestrować i dokonać wpłaty, a dopiero potem możesz zarabiać pieniądze))

....

Inwestycje, to dzisiaj bardzo ciekawy temat. Chcę podzielić się z wami doświadczeniem, którym wcześniej podzieliła się ze mną moja siostra. Zainwestowała w BitcoinUP, i powiedziała mi, że wszystkie są czyste i przejrzyste, ponieważ jest to platforma, na której można zarabiać na zasobach kraju. Otrzymasz osobistego asystenta, który będzie z Tobą przez cały czas w kontakcie. Dają im pieniądze na czas i zawsze wypłacają różne wypłaty w zależności od rynku, płacą 500$ tygodniowo i 1000$ tygodniowo.

....

O inwestycji dowiedziałem się od znajomego. Inwestuje w Orlen od dwóch lat. Pewnego dnia przyjechał do mnie nowiutkim samochodem, a ja się zdziwiłam, bo rzucił pracę i skąd miał na to pieniądze? Podzielił się ze mną, że inwestuje w tę firmę i nie potrzebuje już pracy. Chciałam spróbować, ale zastanawiałam się, jak mogłabym to zrobić, skoro nic o tym nie wiem. Miłe było to, że firma miała wysokiej klasy specjalistów, którzy byli Twoimi osobistymi asystentami i wszystko Ci opowiadali. Zainwestowałem i za kilka miesięcy również rozglądam się za nowym samochodem.

Sofya Muratova

Giełdy stały się częścią mojego życia, nigdy wcześniej nie sądziłem, że można tak szybko i łatwo zarabiać pieniądze, ale przyszłość jest teraz.

Grest

Inwestowanie stało się moim życiem, daje ogromną przyszłość, w którą wierzę, więc nie przegap swojej szansy i zainwestuj !

YokastaStark56@mail.ru

Firma działa w najlepsze. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę w stanie zrozumieć sprawy finansowe tak dobrze, jak bym chciał. Ja tak! Firma nauczyła mnie jak rozumieć finanse, ekonomię i jak na tym zarabiać.

NinaKorol56@mail.ru

Nie pracuję z tą firmą zbyt długo, ale jak na razie bardzo mi się podoba! W tym tygodniu udało mi się zarobić pieniądze i wypłacić to, co zarobiłem wcześniej.

Bartosz

Orlen to najlepszy z najlepszych Jestem członkiem wielu projektów, przyjechałam tu z małą inwestycją na dziś w podwójnym plusie i bardzo mi się podobają warunki projektu

Amelia

Orlen to świetna platforma i mnóstwo możliwości. Inwestuję w platformę od dwóch miesięcy. Wszystko dobrze. W tym czasie rozproszyłem mój depozyt. Wszystkie dokonane przeze mnie wypłaty zostały szybko przetworzone. Fajna platforma. Na Orlen można polegać, o czym przekonałem się z własnego doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 43 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.