Opinie o Topartner Krzysztof Sokołowski w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Topartner Krzysztof Sokołowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Topartner Krzysztof Sokołowski o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Topartner Krzysztof Sokołowski w Pabianice

Ewelina

Straszyliście gaszeniem światła, ale chyba firma nadal hula. Jakie są zarobki w sprzedaży Retrosów? Opłaca się składać cv?

@Ewelina

To jest jakaś oferta pracy ? Myślałem, że firmę pokonała pandemia

Mikołaj
@Zainteresowany

Nie wiadomo. Ale gdyby to była prawda, to by znaczyło, że kolejny solidny pracodawca zniknął z Pabianic. Kto ma jakieś info aktualne? Bo jak nie tam, to gdzie pójdę po pracę?

Zainteresowany Nowy wpis
@Mikołaj

Patrząc po wypowiedziach w tym roku tutaj, mam wrażenie że firma sama Sobie podbija dobrą ocenę. Zero konstruktywnych opinii, odpowiedzi na pytania. Funkcjonują jeszcze? Ile można u Nich zarobić? Jakie warunki i benefity? Jakieś konkretne opinie i odpowiedzi czy tylko wiadomości, że nie gaszą światła jako pierwsi? Bo jakoś od marca zniknęł mi kontakt z firmą a ostatnia przedstawicielka mówiła, że firma będzie się kontaktować po zamówienia.

Ewelina Nowy wpis
@Ewelina

Powiedz mi droga jako kto chcesz tam sprzedawać produkty bo bardzo mnie to interesuje? I chyba trzeba się zagłębić w temacie.

Mikołaj Nowy wpis
@Ewelina

Od tego jest to forum by się dowiadywać więc jeśli dysponujesz aktualną i dogłębną wiedzą na temat firmy to się nią podziel...

Ewelina Nowy wpis
@Mikołaj

Bardzo jestem ciekawa jak firma dalej rekrutuje na stanowisko skoro moje zostało zlikwidowane w owej firmie przez "likwidację stanowiska pracy"

Sebastian

Chciałbym dowiedzieć się na jakim poziomie są zarobki w firmie? Topartner płaci nadgodziny albo premie motywacyjne? Jeśli tak to w jakiej wysokości?

....

Cyt - Opinia - wyrażony w formie werbalnej pogląd, ściśle powiązany z subiektywnym spojrzeniem autora - używanie opinii zamiast ocen jest jedną z podstaw asertywnego zachowania. Subiektywnie - nie polecam tej firmy. Proszę tylko nie straszyć paragrafami itp.Zyjemy w wolnym kraju więc opinie wyrazac mozemy. Jeśli Pan ma inną ,z chęcia wysłucham. Niestety ale w Państwa firmie rzeczowa krytyka ustami podwładnych nigdy nie była brana pod uwagę.Do czego to doprowadziło wszyscy więdzą.Teraz pytanie- kto zgasi światło????

Rafał41
@....

Niepolecam tej firmy omijajcie szerokim łukiem właściciel cwaniaczek ładnie tylko bajeruje ludzi.A na koniec umowy niepłaci wszystkich pieniędzy( teraz pewnie poleci na policje i będzie mnie straszył paragrafami)

Kostek

Trochę zastanawiająca cisza na forum. Liczyłem, że na forum pracowniczym dostanę więcej informacji a mam zamiar aplikować.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Topartner Krzysztof Sokołowski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Aga

Czy ktoś może powiedzieć coś o pracy jako przedstawiciel handlowy? Jakie targety, warunki, samochód, atmosfera?

mu

z tego co widzę, to nie mają żadnych nowych stanowisk, ale w takiej sytuacji zawsze polecam zaaplikowanie bezpośrednio w siedzibie firmy, może w ten sposób się coś znajdzie ;)

def

Czy to, że jest jedna opinia pozytywna a pozostałe wiadomo jakie, nie mówi samo za siebie. Należy dodać, że wpisów było dużo więcej, tylko po postraszeniu paragrafami, osoby, które je zamieściły wycofały swoją opinię. Gratuluję jednej osobie zadowolonej z pracy w firmie Topartner!!! Nie dziwię się jak ktoś dodaje wpis negatywny anonimowo ( z wiadomych powodów) ale żeby się wstydzić tego, że jest się zadowolonym? Dziwne...

abc

Ostani gasi swiatło,haha jeśli nie własciciel to elektrownia.. Jesli mowa o rozwoju firmy to w/g zasad ekonomii napewno tak rozwój nie wygląda,no chyba że inne szkoły kończyliśmy. A co do nieudaczników, to chyba autor albo nie chce mysleć albo nie ma czym mysleć( wytłumaczę- mózg to jest to coś między uszami-no chyba że tam jest puste miejsce, w takim razie współczuję).

Ktoś powiedział ostatni gasi światło pewnie u siebie w domu. Wręcz przeciwnie firma się systematycznie rozwija. A tylko nieudacznicy mają o niej takie zdanie. Ja pracuję już ładnych kilka lat i jestem bardzo zadowolony.

były pracowanik

poprostu musisz jeździć od sklepu do sklepu i odbijać się od kolejnych ludzi ponieważ nikt nie chce tych gum. po miesiąc kiedy stwierdza że nic Ci nie idzie zostaniesz zwolniony.

xyz

o co chodzi ze stanowiskiem ph do sprzedaży gum w kanale tradycyjnym może ktoś powiedzieć co z czym się "je"

abc

Usuwanie opinii nic nie da. Świadczy, to tylko o tym, że Pan Sokołowski i jego świta są bardzo wrażliwi na krytykę. Każdy ma prawo wypowiedzieć na forum swoje zdanie. Ja w pełni zgadzam się z poprzednim wpisem. A straszenie paragrafami? To jest forum a nie prywatne podwórko...

Krzysztof Sokołowski

Odpowiadając na poprzednie oszczercze wpisy oraz kolejny powyższy kłamliwy tekst naruszający moje dobra osobiste, wszczynam postępowanie mające na celu wyjaśnienie postawionych mnie, innym osobom i mojej firmie zarzutów, a mianowicie: - na podstawie par.8 pkt.3 regulaminu serwisu o umieszczanie w serwisie oraz przekazywanie za jego pośrednictwem treści i materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego oraz treści naruszających dobra osobiste innych osób oraz par.10 pkt.1 regulaminu - zwracam się do serwisu o ujawnienie danych osoby podpisującej się jako PLAY; - kieruje sprawę do sądu w celu dochodzenie roszczeń cywilnych za naruszenie dóbr osobistych art.23 Kodeksu Cywilnego. Krzysztof Sokołowski

Zostaw merytoryczną opinię o Topartner Krzysztof Sokołowski - Pabianice

Topartner Krzysztof Sokołowski