Biuro Plus S.C. Hurtownia Papiernicza E. T. Janowscy

Toruń

Opinie o Biuro Plus S.C. Hurtownia Papiernicza E. T. Janowscy

DelMar 2015-06-28 18:32
Pracodawca niegodny polecenia. Szefostwo ewidentnie się wywyższa + humorki. Brak przejrzystości w wykonywanych poleceniach - trzeba się duuużo domyślać ;) O wiele rzeczy w trakcie pracy trzeba się dopytywać. Atmosfera jest największą bolączką, a raczej jej brak. Nie polecam!
Były 2015-07-20 22:35
Pracowałem kilka lat i zdecydowanie nie polecam! Zero organizacji, pracownik jest poniżany, krytykowany, zero szacunku. Omijajcie z daleka. Premie regularnie zabierane.
Ktoś 2015-09-29 22:33
Naprawdę nie polecam, córka szefostwa ma się za hrabinę. Gówno w życiu zrobiła ale panoszy się jak Putin po Ukrainie. Zarobki regularnie obcinane. Szefostwo - brak zainteresowania firmą. Osoby z którymi kiedyś pracowałem i było w miarę fajnie się zwolniły lub zostały zwolnione. Obecnie katastrofa. Omijajcie z daleka chyba, że ktoś lubi jak po nim się jeździ i nie potrzebuje kasy ;-)
dobry 2016-05-13 11:43
Firma spadła na dno dzięki rządom wiadomo kogo....Kiedyś było inaczej, pracownicy byli szanowani. Powyższe opinie nie są przypadkowe, naprawdę omijajcie z daleka. Ludzie nawet przy klientach są poniżani....
NIEklientka 2016-07-19 11:03
Piszę jako klientka. Mam swoją firmę, chciałam zrobić zakupy w hurtowni, ale jeszcze nie weszłam (jedną nogą jeszcze w drzwiach) to jakaś starsza pani do mnie podbiegła i mnie wyrzuciła z wrzaskiem, że studenci mają wstęp wzbroniony i "do sklepu!!!". Byłam w szoku i sobie odpuściłam;) Innym razem pilnie musiałam zakupić 1 rzecz w okolicy i nie chcąc tam wracać, poszłam tam. Atmosfera grobowa, cisza, ciemno (aż cen nie było widac-współczuje pracownikom cały dzień w takich ciemnościach, oczy im się psują), jakiś starszy pracownik (albo szef) krzyczał na młodego pracownika i...klienta! Wyszłam od razu. Że taka firma tyle czasu funkcjonuje i kto tam jeszcze kupuje, szok...
Zostaw swoją opinię o Biuro Plus S.C. Hurtownia Papiernicza E. T. Janowscy - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Plus S.C. Hurtownia Papiernicza E. T. Janowscy