Omega Serwis Komputerowy Tomasz Janas

Opinie o Omega Serwis Komputerowy Tomasz Janas

Karolina 2013-09-18 18:48:57
Bardzo polecam ten serwis. Znajdują się w samym centrum (pasaż Muranów) i mają czynne również w soboty. Naprawy są szybko realizowane. Profesjonalnie i tanio, bardzo polecam.
Andrew 2013-09-28 12:15:05
Polecam wszystkim ten serwis. Naprawa była szybka i policzono za nią niewiele. Komputer po niej działa jak nowy. Serwis w centrum (pasaż Muranów).
Kaśka 2013-09-28 12:17:57
Ożywili mój komputer!! Zalałam go kawą, ale na szczęście laptop działa. Polecam wszystkim!
Gość 2013-09-28 12:20:10
Jestem zaskoczony profesjonalizmem serwisu. W jednym powiedzieli mi, że mogę ten komputer wyrzucić na śmietnik, bo nawet dając na sprzedaż, to nikt mi go nie kupi... A tutaj naprawili mi moją leciwą stacjonarkę.
Gość 2013-10-05 13:43:08
Musisz iść do serwisu i wypytać. To profesjonaliści, młodzi i zdolni, więc myślę, że mogą kogoś potrzebować.
gość 2013-10-05 13:44:40
Zdecydowani idź do nich. Ostatnio wykonali mi naprawę i w tym czasie jak byłeś, to był tam ktoś w sprawie praktyk. Swoją robotę wykonują dobrze, więc jeśli jesteś dobry, to próbuj.
Maciej 2013-10-05 13:45:40
Wykonywałem ostatnio u nich czyszczenie laptopa i formatowanie. Teraz komp śmiga jak nowy. A wszystko taniuchno jak barszcz.
mANOLITO 2013-10-29 13:56:42
Bardzo dobra i rzetelna firma. Polecam zarówno pod kątem usług, jak i pod kątem pracy
hapsz 2015-01-07 12:48:33
Myślę, że takie pytania to raczej na innym forum. tutaj ludzi szukają opinii o swoim przyszłym pracodawcy, a o usługasz bardzo rzadko się pisze. Widzę, że dawno nikt nic z konkretnych informacji nie napisał, to w takim razie może jest tu aktualny pracownik omegi? Czy istnieje w ogóle realna szansa na otrzymanie tutaj pracy?
heston 2015-03-09 21:40:34
wydaje mi się , że czy pracownicy w Omedze dobrze się spisują to również dosyć istotna sprawa. Wiadomo wtedy przynajmniej jakiego typu personelu poszukuje się w tym miejscu, albo czy jest szansa aby ewentualny słaby personel jakoś wygryźć. Także jeśli ma ktoś informacje o nich to też bym poprosił :)
piorun 2015-03-25 18:28:52
firma posiada całkiem fajną lokalizację w Warszawie co zapewne dostarcza im wielu klientów. Wiadomo , że gdy mówimy o pracy w dużym mieście to jednym z głównych czynników na nie dla takiej firmy jest czynsz jaki trzeba płacić za lokal który się wynajmuje. Tutaj jednak nie wydaje się to być wielkim problemem
Jan 2015-11-21 01:48:48
Bardzo kiepska firma. Nie dość, że nie informowali o wiecznie przedłużającym terminie reperacji to jeszcze właściwie nie wykonali usługi. Oczywiście zainkasowali pieniądze bez zadniej gwarancji na nią. Musiałem oddać swojego laptopa do innego serwisu w którym od razu powiedziano mi jaki jest problem i usunięto go. Nie polecam Państwu chyba, że chcecie tracić pieniądze i nerwy.
Bardzo zawiedziony klient.
Jan 2015-11-21 01:48:50
Bardzo zawiedziony klient.
Tomasz Janas 2015-11-21 10:27:22
Dzień dobry
Jeżeli sytuacja rzeczywiście miała miejsce zapraszam do serwisu z diagnozą konkurencji. Jeżeli popełniliśmy błąd w diagnozie zwrócimy Panu pieniądze
Tomasz Janas
Właściciel
Tomasz Janas 2015-11-21 10:30:39
Dzień dobry
o ile sytuacja rzeczywiście miała miejsce - proszę o kontakt w tej sprawie, postąpimy zgodnie z moją wcześniejszą wypowiedzią
Tomasz Janas
Właściciel serwisu
tel. 531 700 531
Tomasz Janas 2015-11-21 10:47:26
Witam,
w chwili obecnej mamy komplet pracowników
rekrutacje robimy przez serwisy rekrutacyjne
pozdrawiam
(usunięte przez administratora)Właściciel
Tomasz Janas 2016-04-13 11:18:23
Dzień dobry,
w chwili obecnej nie przeprowadzamy rekrutacji ale proszę przesłać CV na adres e-mail podany na stronie www, jeżeli będziemy rekrutować - odezwiemy się.
Dziękuję.
jurek 2016-05-10 11:47:58
Tomasz Janas' czy teraz również moża wysyłac do was aplikacje?
Zostaw swoją opinię o Omega Serwis Komputerowy Tomasz Janas - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Serwis Komputerowy Tomasz Janas