Opinie o Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega?

TK Nowy wpis

Atmosfera w pracy swobodna, relacje i nastawienie bardzo dobre - ludzie są dla siebie mili i pomocni

@TK

A pensje są w porządku? Są regularne podwyżki?

Hen Nowy wpis

W porządku, względnie

Jaki jest wkład kierownictwa Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tomasz Janas

Wszyscy pracownicy są traktowani z szacunkiem, każdy podejmuje indywidualne decyzje a zespoły pracują w atmosferze wzajemnego zaufania, opinie pracowników są brane pod uwagę przy wprowadzaniu zmian.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega?

Tomasz Janas

Pracownicy zatrudnieni w IT Omega Sp. z o.o. otrzymują służbowy laptop i telefon, torby i zestawy naprawcze, pracownicy serwisu mają dodatkowo do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska serwisowe.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Tomasz Janas

Proszę o usunięcie wpisu. Nie ma choć wspólnego z rzeczywistością, nikt taki u nas nie pracował.

Jak szefostwo w Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega traktuje ludzi?

Tomasz Janas

Zapraszam do kontaktu - obsluga@itomega.pl Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Tomasz Janas

Dzień dobry Drogi Panie (Pani) Włodi1342 - nigdy nie pracował Pan/Pani u nas w firmie więc proszę o usunięcie tego komentarza, nic co zostało napisane nie jest prawdą. Dziękuję

Tomasz Janas

Warunki pracy i płacy są na rynkowym poziomie. Nie wiem co ma na celu ta opinia? Oczernianie konkurencji? Zapraszamy w każdej chwili dowolne służby do kontroli.

Ilona

Hej, czy jest tu ktoś, kto ostatnio zanosił komputer do naprawy do serwisu komputerowego Omega? Ja chciałam tylko zapytać, czy wszystko jest w porządku i czy warto: jak długo trzeba czekać na naprawę i jak przedstawia się ich cennik. Bardzo proszę o odpowiedzi w komentarzu.

@Ilona

Zapraszamy :) Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 9-17 przy metrze Stare Bielany ul. Kasprowicza 47, tel. 22 636 52 78, serwisomega.pl diagnoza w przypadku naprawy jest gratis. Pozdrawiam.

@Tomasz Janas

W 100% nie polecam. Skoro na serwisie nie ma nawet porządnej lutownicy o porządnych wkrętach nie wspomnę. Czego sami nie potrafią zrobić oddają do innego serwisu sprzet lata z rąk do rąk. Serwis to jeden wielki bałagan. Oddaj lepiej sprzet do ludzi co się znają na tym.

@Tomek

Dzień dobry serwisomega.pl jest na rynku od 2008 roku do chwili obecnej naprawiliśmy setki urządzeń, komputerów i laptopów Pod marką itomega.pl świadczymy też obsługę informatyczną dla firm, obsługując klientów biznesowych Banku Pekao S.A.- podaję link bo to najlepsza rekomendacja https://www.pekao.com.pl/przedsiebiorcy/aktualne-promocje/profesjonalna-pomoc-informatyczna.html Pozdrawiam

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega?

Tomasz Janas

IT Omega Sp. z o.o. i serwis działa wspólnie, zespół to łącznie 40 osób, helpdesk, administratorzy, koordynatorzy, product managerowie, handlowcy, staramy się żeby atmosfera była partnerska i każdy miał wpływ na kierunek rozwoju firmy. Pozdrawiam.

Jeremi

Firma dobrze oceniana w internecie to nie dziwi, że na forum sporadycznie bywacie.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Tomasz Janas

Dzień dobry w przypadku otwartych rekrutacji zatrudniamy na umowach o pracę lub B2B, warunki płacy zależą od stanowiska pozdrawiam

Jakiś jest powód tej ciszy na wątku? Firma działa normalnie?

it wawa
@Karolina

Firma działa normalnie i właśnie jest rekrutacja https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-obslugi-informatycznej-helpdesk-pierwsza-linia-wsparcia-warszawa,oferta,5874159

jurek

Tomasz Janas' czy teraz również moża wysyłac do was aplikacje?

Tomasz Janas

Dzień dobry, w chwili obecnej nie przeprowadzamy rekrutacji ale proszę przesłać CV na adres e-mail podany na stronie www, jeżeli będziemy rekrutować - odezwiemy się. Dziękuję. (usunięte przez administratora)

Jan

Bardzo kiepska firma. Nie dość, że nie informowali o wiecznie przedłużającym terminie reperacji to jeszcze właściwie nie wykonali usługi. Oczywiście zainkasowali pieniądze bez zadniej gwarancji na nią. Musiałem oddać swojego laptopa do innego serwisu w którym od razu powiedziano mi jaki jest problem i usunięto go. Nie polecam Państwu chyba, że chcecie tracić pieniądze i nerwy. Bardzo zawiedziony klient.

@Jan

Dzień dobry o ile sytuacja rzeczywiście miała miejsce - proszę o kontakt w tej sprawie, postąpimy zgodnie z moją wcześniejszą wypowiedzią Tomasz Janas Właściciel serwisu tel. 531 700 531

Tomasz Janas

Dzień dobry Jeżeli sytuacja rzeczywiście miała miejsce zapraszam do serwisu z diagnozą konkurencji. Jeżeli popełniliśmy błąd w diagnozie zwrócimy Panu pieniądze Tomasz Janas Właściciel

Jan

Tomasz Janas

Witam, w chwili obecnej mamy komplet pracowników rekrutacje robimy przez serwisy rekrutacyjne pozdrawiam (usunięte przez administratora)Właściciel

hapsz

Myślę, że takie pytania to raczej na innym forum. tutaj ludzi szukają opinii o swoim przyszłym pracodawcy, a o usługasz bardzo rzadko się pisze. Widzę, że dawno nikt nic z konkretnych informacji nie napisał, to w takim razie może jest tu aktualny pracownik omegi? Czy istnieje w ogóle realna szansa na otrzymanie tutaj pracy?

heston
@hapsz

wydaje mi się , że czy pracownicy w Omedze dobrze się spisują to również dosyć istotna sprawa. Wiadomo wtedy przynajmniej jakiego typu personelu poszukuje się w tym miejscu, albo czy jest szansa aby ewentualny słaby personel jakoś wygryźć. Także jeśli ma ktoś informacje o nich to też bym poprosił :)

piorun
@heston

firma posiada całkiem fajną lokalizację w Warszawie co zapewne dostarcza im wielu klientów. Wiadomo , że gdy mówimy o pracy w dużym mieście to jednym z głównych czynników na nie dla takiej firmy jest czynsz jaki trzeba płacić za lokal który się wynajmuje. Tutaj jednak nie wydaje się to być wielkim problemem

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega - Warszawa

Tomasz Janas Serwis Komputerowy Omega
3.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Klaudyny 6 lok. 72
    01-684 Warszawa