Opinie o Let Biuro Rachunkowe Teresa Rybińska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Let Biuro Rachunkowe Teresa Rybińska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Let Biuro Rachunkowe Teresa Rybińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Let Biuro Rachunkowe Teresa Rybińska w Poznań

Staszczyk

Z tego wniosek, że raczej nie warto startować do biura...? Chociaż może nie taki diabeł straszny jak go malują..

Kaja Nowy wpis
@Staszczyk

Jeśli nie przeszkadza Ci (usunięte przez administratora)i brak poszanowania Twojej osoby, (usunięte przez administratora)przy klientach, brak przerw śniadaniowych i wstrzymywanie sie do toalety bo brak na to czasu, darmowe nadgodziny ( bo to przecież zawsze Twoja wina że za wolno pracujesz,) To jest to idealne miejsce pracy

przyszły / niedoszły pracownik Nowy wpis

Na początku rozmowa wygląda ok ale coś jest w tej Pani nie tak. Później w bardzo krótki czasie się okazało co jest nie tak. Proszę mi uwierzyć pracy się nie boję zawsze jestem chętna do zrobienia czegoś ale ten zachowanie tej Pani przerażające. Praca to nie więzienie chodź w więzieniu pewnie obowiązują jaśniejsze zasady na pewno w tej pracy przepisy kodeksu pracy i zdrowego niewspółżycia nie obowiązują. Inspekcja pracy powinna zajrzeć do Pani firmy i US Przestrzegam dla Waszego zdrowia i fizycznego i mentalnego. Przykro mi Pani Tereso z Pani powodu

Anita Nowy wpis

Szefostwo z pewnością ma powody do nerwów skoro pracownicy mówiąc oględnie nie mają chęci do pracy!

Julita

Firma ma wymagania a pracownik ma do wyboru pracę lub zmianę i w czym jest problem?

Jesska Nowy wpis
@Julita

Chyba ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem :(Tu nie chodzi o wymagania firmy tylko o fatalne podejście właścicielki do pracownika. W ogłoszeniu o pracę powinno być wyraźnie napisane tylko dla osób o stalowych nerwach i mocnej psychice ! Jak ktoś lubi być momentami zmieszany z błotem to polecam!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Let Biuro Rachunkowe Teresa Rybińska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Anonim aaaa

Praca w ciezkich warunkach jak sobie nie pozwolisz i sie sprzeciwisz masz doslownie przerabane. Szefowa stosuje mobbing. Dziewczynie ktora zaszla w ciaze robila pod gorke. Spolczuje ludzia tam pracujacym. Swoje tam przezylam i nigdy wiecej nie chcialabym tam wracac. Porazka.

Kas
@Anonim aaaa

Zgłosić do pip..i tyle..teraz z pracą nie ma kłopotów..a mobing jest karalny

Ulka

Zawsze można zmienić , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

aaa
@Ulka

Właścicielka powinna zostać zgłoszona do PIP, nie wysyła nowych pracowników na wstępne badania medycyny pracy. Ludzie pracują tam bez badań oraz bez zdolności.

@aaa

Pytałeś, dlaczego pracodawca nie wysłał Cię na obowiązkowe badania medycyny pracy? Uważasz, że poziom wykształcenia zatrudnionych pracowników w Let Biuro Rachunkowe Teresa Rybińska nie jest wielki? Proszę Cię o uargumentowanie swojej opinii pozostawionej na tym forum.

Konrad
@Hanna

Coś tu jest chyba nie tak. Pracodawca ma obowiązek wysłać swoich nowych pracowników na badania wstępne. A starych na okresowe.

Ulka

Jeśli ktoś nie ma zamiłowania do pracy to niestety bezie pod górkę!!

Asia
@Ulka

Jak sie nie ma zamilowania do pracy to zadna praca nie bedzie efektywna natomiast w tej firmie nawet jesli ma się zamilowanie to i tak w takiej atmosferze po jakims czasie traci się zapał do pracy

Hanna

@Xawer, czy wymieniłeś osoby, które najczęściej są zatrudniane w Let Biuro Rachunkowe Teresa Rybińska? Czy sam jesteś pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami doświadczeniami wynikającymi ze współpracy z tym pracodawcą. Zainteresują one potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

Brak szkolenia BHP, darmowa praca po godzinach, nie oddała nawet pieniędzy za wstępne badanie lekarskie, bo "z jakiej racji ona ma nam to sponsorować". Mobbing. Sprzeczne ze sobą polecenia. Generalnie tragedia.

Xawer

Sami fachowcy, student II roku i absolwenci z kilkumiesięcznym stażem Wyższej Szkoły Bankowej,....

Renata

Fajna firma ale praca dla ludzi odpowiedzialnych. Ploteczki i obgadywanie to proszę po godzinach

Angela
@Renata

Trudno o inna opinię skoro wypowiada się sama wlascicielka

YYY
@Renata

Wypowiedziana opinia mówiąca o ploteczkach i obgadywaniu dotyczy samej właścicielki, przez co między innymi poróżnia swoich pracowników.

Hanna

@Były pracownik, wspomniałeś o mobbingu. Jego skutkiem jest poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie lub wyeliminowanie z zespołu pracowników. Czy tego typu czynności były stosowane bezpośrednio w stosunku do Ciebie? Czy zgłaszałeś tę sytuację Let Biuro Rachunkowe Teresa Rybińska?

Hanna

@IK, a możesz powiedzieć kilka słów więcej na temat warunków pracy?

IK

Też tam kiedyś pracowałam- niestety- fatalne miejsce. Na rozmowie pani T - bardzo miła- szybko się to zmieniło. Na własne oczy widziałam, jak pracownicy, przed przyjściem do pracy zażywali leki uspakajające - aby jakoś przetrwać ten koszmar. Faktycznie praca dla odważnych. Czy pani T nadal używa perfum Allure Chanel?- do dzisiaj bardzo źle mi się kojarzą.

St

Let Biuro Rachunkowe Teresa Rybińska z tego co czytam ma się coraz lepiej, ja też wiem że nikt się nie zwolnił, więc nie ma za bardzo co i po co wymyślać takich dziwnych historii dla fejmu chyba na anonimowym forum, zwłaszcza, że ludzie szybko zapominają

xxx

Pani Teresa to moj ulubiony pracodawca... Dwa lata pracy zarowno na stanowisku osobistej asystentki/kelnerki/poslanca/ksiegowej - gdzie indziej znajde taki zakres obowiazkow:P Praca w godzinach nadliczbowych to pikus. Raz podpadles- przez ok miesiac czeka Cie oboz szkoleniowy w gabinecie szefowej- potem nagle staje sie mila i kochana ...ale tylko przez ok miesiac.... Potem wraca do Ciebie jak bumerang... Korzystanie z toalety akurat w czasie kiedy jestes jej niezbedny... nie liczy sie to ze gacie opuszczone po kolana- slyszysz swe imie i lecisz do swego pracodawcy.

byly pracownik

Ja pracowałam z Pania Teresa ponad 3lata. Była to moja pierwsza praca. Po takim wycisku doceniam teraz kazdego pracodwace i nic nie jest mi straszne:) Nie powiem, zeby bylo tak okropnie, bo wiadomo kazdy ma swoje zadanie i musi je wykonac, wykonujesz sumiennie masz spokoj tylko wytracajace jest to ze niedosc ze masz swojej pracy bardzo duzo to jeszcze przy jakis okazjach trzeba siadac na sekretariacie i niedosc ze robic swoje to jeszcze biezace wymagania i zadania kolezanki zastepowanej. Plus siedzac w najdalszym pokoju slyszalam wolanie a raczej darcie sie szefowej ze mam jej zrobic kawe czy inne wymagania ala pojsc po leki itp. Jetsem zadowolona z tego ze poznalam Pania Terese bo tak jak pisalam teraz doceniam strasznie nowego pracodawce a najwazniejsze, ze wiem, ze mozna normalnie funkcjonowac, a nie ze caly weekend stresujesz sie tym ze za chwile poniedzialek i trzeba bedzie wrocic do tego koszmarnego biura. PS. Ona rekutacji jako tako nie prowadzi, wysylajcie na @ swoje CV - tylko dla odwaznych :D Bo wszystkie opinie sa w 100% prawdziwe

maciek

jak się często choruje albo ma jakieś problemy zdrowotne takie na długą metę, no to jednak można dokładnie wiedzieć ile czasu można przeznaczyć na prace dokładnie, a nie brać cały etet od razu, albos kombinowac prace zdalną, chociaż mniejsze obciążenie będzie na pewno, warto też o takich rzeczach pomyśleć.

??

Hahaha ktos tam jeszcze aplikuje w ogóle? ? Ja pracowalam u p.Teresy 7 lat temu i szczerze powiem ze bylo okropnoe. Ale patrzac z perspektywy wieku teraz i doswiadczenia jakiego nabylam w innych firmach wrocila by tam i stawila czolo temu potworowi. Zycze szczescia nowym aplikujacym :) ps ja wytrzymalam 6 miesiecy z czego 2 na zwolnieniu ;)))

dariusz

Co tu dużo mówić, Let Biuro Rachunkowe chyba obecnie nikogo nie szuka, to nie jest wielka firma, więc i to trochę taki myślał indyk o niedzieli. Chyba, że ktoś coś wie o rekrutacji.

sally

najlepiej zapewne jest sprawdzić samemu, bo różne dziwne rzeczy można często znaleźć na forach...niekoniecznie prawdziwe

Zostaw merytoryczną opinię o Let Biuro Rachunkowe Teresa Rybińska - Poznań

Let Biuro Rachunkowe Teresa Rybińska