Payrollider Anna Stolarska- Teodorczyk

Łódź

Opinie o Payrollider Anna Stolarska- Teodorczyk

Katia 2015-10-17 13:49
Firma jak firma. Ciężko się rozmawia z właścicielką, zazwyczaj nie odbiea telefonu a jak odbierze, nie można się dogadać. To tyle w temacie.
Tomasz 2015-12-13 18:26
Zupełnie się nie zgadzam. Może nie dostała tam Pani pracy i stąd niezadowolenie? Firma bardzo nam pomaga a właścicielka przesympatyczna i kompetentna przede wszystkim.
Gonia86 2015-12-30 13:17
Ja dostałam dzięki firmie Payrollider pracę. Od początku tego tygodnia mam umowę o pracę, która nie jest śmieciówką ani nie skierowali mnie do agencji pracy tymczasowej. Na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo panie z Payrollidera dbały o to żebym mogła wypaść jak najlepiej a byłam zestresowana (wcześniej długo nie miałam pracy). Także super i dziękuję. Myślę, że takie dziwne wpisy o ciężkim dogadywaniu się powinny być podpisywane z imienia i nazwiska. Małgorzata Rychnio.
Betka UDT 2016-03-08 18:19
Super polecam. Obsługa kadrowo-płacowa na najwyższym poziomie. I dziękuję właścicielce, że pomogła mi wybrnąć z problemów z pracownikiem, który najpierw chciał tylko umowę zlecenia a po trzech miesiącach zgłosił się z roszczeniem o umowę o pracę. To Pani Ania podpowiedziała jak rozwiązać problem. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam i polecam.
porzadni 2016-04-24 15:45
i włąśnie o to chodzi, o to, żeby każdy swoją pracę wykonywał jak najlepiej umie i tutaj sprawdza się to w stu procentach, ważne, że od razu dostaje się też umowę o pracę, widać, że wiedzą jak dbać o pracownika
Zostaw swoją opinię o Payrollider Anna Stolarska- Teodorczyk - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Payrollider Anna Stolarska- Teodorczyk