brak logo

Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski

Bystrzyca Kłodzka

Opinie o Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski

hajdfeld 2015-07-07 18:22:20
Świetna firma, prężnie rozwijająca działalność na tereny Kotliny Kłodzkiej. Pan Mariusz to profesjonalista w każdym calu, złoty człowiek!
1
Klient St. Waliszów 2015-08-14 19:23:23
Jako odbiorca usług mogę powiedzieć tak - profesjonalista! Po negatywnych doświadczeniach z internetem radiowym w moim wcześniejszym miejscu zamieszkania, nie sądziłem, że spotkam tu takiego profesjonalistę jak Pan (usunięte przez administratora). Podczas burzy, która nawiedziła Kotlinę Kłodzką zostałem pozbawiony internetu, jeden telefon z rana i awaria w mgnieniu oka usunięta. Miałem problem z konfiguracją połączenia, Pan Oczkowski zjawił się u mnie w godzinach wieczornych (20-21), oddając czas sprawom zawodowych, chociaż równie dobrze mógł go spędzić na spokojnie z rodziną i mieć gdzieś klienta, któremu udostępnia swoje usługi. Umowa na czas nieokreślony, zdrowy regulamin - gdyby każda firma telekomunikacyjna świadczyła tak należycie usługi, jak Pan Oczkowski, nie byłoby żadnych spraw sądowych. Życzę dalszego rozwoju firmy Komptell! Nigdy nie spotkałem tak rzeczowego dostawcy usług!
2
Andrzej 2015-10-14 23:49:19
Właściciel firmy będący perfekcjonistą, który jest dostępny niemal cały dzień roboczy w razie awarii. Życzę powodzenia w dalszej działalności firmy.
1
gort 2015-10-15 04:06:40
@andrzej, ale to chyba dobrze, że własciciel dazy do jakiejs tam perfekcji w swoim fachu i jest dostepny non stop. Mało która firma moze pochwalić sie takim włascicielem. Pewnie czasem powoduje to zgrzyty pomiędzy pracownikami, zwłaszcza jesli nie sa tacy perfekcyjni, ale musi odbijać się to pozytywnie na usługach komp tell serwis.
1
tymko 2016-04-19 19:36:22
siema wszystkim wie ktoś może czy zatrudniają kogoś teraz bo nie widzę ogłoszeń żadnych będę wdzięczny za info
Zostaw swoją opinię o Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski - Bystrzyca Kłodzka
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski