brak logo

Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski

Bystrzyca Kłodzka

Opinie o Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski

hajdfeld 2015-07-07 18:22
Świetna firma, prężnie rozwijająca działalność na tereny Kotliny Kłodzkiej. Pan Mariusz to profesjonalista w każdym calu, złoty człowiek!
1
Klient St. Waliszów 2015-08-14 19:23
Jako odbiorca usług mogę powiedzieć tak - profesjonalista! Po negatywnych doświadczeniach z internetem radiowym w moim wcześniejszym miejscu zamieszkania, nie sądziłem, że spotkam tu takiego profesjonalistę jak Pan (usunięte przez administratora). Podczas burzy, która nawiedziła Kotlinę Kłodzką zostałem pozbawiony internetu, jeden telefon z rana i awaria w mgnieniu oka usunięta. Miałem problem z konfiguracją połączenia, Pan Oczkowski zjawił się u mnie w godzinach wieczornych (20-21), oddając czas sprawom zawodowych, chociaż równie dobrze mógł go spędzić na spokojnie z rodziną i mieć gdzieś klienta, któremu udostępnia swoje usługi. Umowa na czas nieokreślony, zdrowy regulamin - gdyby każda firma telekomunikacyjna świadczyła tak należycie usługi, jak Pan Oczkowski, nie byłoby żadnych spraw sądowych. Życzę dalszego rozwoju firmy Komptell! Nigdy nie spotkałem tak rzeczowego dostawcy usług!
3
Andrzej 2015-10-14 23:49
Właściciel firmy będący perfekcjonistą, który jest dostępny niemal cały dzień roboczy w razie awarii. Życzę powodzenia w dalszej działalności firmy.
1
tymko 2016-04-19 19:36
siema wszystkim wie ktoś może czy zatrudniają kogoś teraz bo nie widzę ogłoszeń żadnych będę wdzięczny za info
Zostaw swoją opinię o Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski - Bystrzyca Kłodzka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski