Opinie o SLV Group Dariusz Telka w Cieśle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SLV Group Dariusz Telka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SLV Group Dariusz Telka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SLV Group Dariusz Telka w Cieśle

Wojtek

chyba to kolega jest[usunięte przez moderatora]. Na takiej samej pewnie podstawie (czyli na żadnej) mogę to powiedzieć o koledze. Wogóle lubię jak ktoś nie jest do końca czegoś pewny, albo nie ma żadnej wiedzy na jakiś temat ale wypowiada się w stylu: to chyba jest niedobre. Akurat miałem styczność z tą firmą i jestem zadowolony. Kupiłem nowe Polskie rusztowania w cenie używanych. Dostałem wszelkie certyfikaty i atesty, a z tego co wiem na tzw chińskie nie ma mowy dostać te dokumenty. Więc jak kolega ma napisać, że coś jest "chyba" jakieś niech się najpierw upewni. Pozdrawiam

Młody M.
@Pracownik (prawdziwy)

Oczyścicie ze spora cześć rusztowań które sprzedajecie produkowanych jest w Świeciu czy u Pana B... ale tez bardzo dużo rzeczy ściągacie z Chin. Po co udawać ze tak nie jest?? czy kontenery z Chin z podstawkami i czy złączami kogoś w ogóle dziwią?? raczej nie ..

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie SLV Group Dariusz Telka w przypadku pracy jako Księgowa?

Wojtek

Km
@Wojtek

Haha to trzeba przyjrzeć się kontenerom z chin na placu ????

Wojtek Flaszka
@Km

Trzy lata woziłem kontenery i zjeździłem je wożąc wszystkie największe port Europy... jednej tylko rzeczy tu nie ogarniam, "przyglądając się takiemu kontenerowi nawet godzinami, jak możliwe jest stwierdzenie, że ten kontener jest z Chin, a ten Guadalupy, czy inny zaś Tajwanu". Mamy tu widzę ludzi na poziomie niebieskiej cyganki z PRLu... pokaż mi swój dowód, a powiem ci kim jesteś... :) :) :). Chyba zmienię lekarza i poszukam takiej osoby, która mi się przyjrzy... :) :) :). Pozdrowienia dla Wszystkich... :)

Pracownik (prawdziwy)

Nasze elementy rusztowań pochodzą wyłącznie z Polskiej produkcji, posiadamy własną halę produkcyjną w Świeciu (k. Bydgoszczy) prosimy nie wprowadzać klientów w błąd. Zespół SLV GROUP

Młody M. Nowy wpis
@Pracownik (prawdziwy)

Jak dużo osób pracuje w SLV Group Dariusz Telka?

Fred Nowy wpis

Jka wygląda rozmową kwalifikacyjną na slv group? Dziękuję

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SLV Group Dariusz Telka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

Czy pracownicy SLV Group Dariusz Telka mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Alicia

W firmie SLV GROUP wszystko jest na najwyższym poziomie. Pracujemy w nowym , ekskluzywnym biurowcu. Co również sprzyja chęci pracy i rozwoju.Praca w SLV GROUP jest satysfakcjonująca, ponieważ sprzedajemy ludziom towar z najwyższej półki w bardzo dobrej cenie. .Wlaściciele są bardzo przyjaźni, otwarci i pomocni. Możemy na nich liczyć w każdej sytuacji. Atmosfera panująca tutaj jest bardzo rodzinna, przyjazna. Jestem dumna, że mogę reprezentować tak dużą i dobrze prosperującą firmę

Jakie wartości są cenione w SLV Group Dariusz Telka?

Łatwość nawiązywania relacji międzyludzkich, ambicja, chęci do rozwoju.

Matyldziak

Praca w SLV GROUP to czysta przyjemność, fajnie jest przychodzić do pracy z uśmiechem na twarzy i robić to co się lubi. Pozytywna energia, mili i sympatyczni właściciele. Rzadko można trafić na taką ekipę ludzi. Duże TAK fIrmie SLV GROUP w Cieślach !

Sasia

SLV Group tworzy młody, ambitny, kreatywny i zgrany zespół, na którym można polegać w każdej sytuacji. Pozytywne relacje między pracownikami kadr, biura jak i magazynu. Wspaniali ludzie, przyjazna atmosfera, przyjemna i satysfakcjonująca praca w przepięknym nowym i dobrze wyposażonym biurowcu. Premie uznaniowe, benefity na święta dodatkowo motywują pozytywnie do pracy. Łatwo było przywiązać się do tego miejsca. ;-)

Emilia
@Sasia

No już po takiej pozytywnej opinii wiele osób będzie chciało spróbować swoich sił w firmie SLV Group - jestem tego pewna. Ale już do rzeczy - napomknąłeś coś na temat benefitów. A możesz jeszcze dopowiedzieć, co konkretnie wchodzi w ich skład? Z góry dziękuję!

@Emilia

Wysokie jak na Polskie standardy premie świąteczne, premia urodzinowa oraz spore premie sprzedażowe, które ze względu na wielkość produkcji nie są ciężkie do zrealizowania. Jeżeli ktoś chce popracować i poczuć się docenionym za swoją pracę pod względem finansowym, nie znajdzie się drugiego takiego miejsca w okolicy Oleśnicy.

Gsr

Witam. Bardzo miła i kontaktowa obsługa. Za taką usługę warto wydać grosik więcej :) Wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecam i pozdrawiam Mateusz

Ann

Praca w SLV GROP przede wszystkim daje satysfakcję, więc jest dla ludzi ambitnych i kreatywnych. Na stanowisku handlowaca najlepiej odnajdzie się osoba, która chce się rozwijać, lubi kontakt z ludźmi i wyzwania. Jeśli chodzi o pracowników to jesteśmy zgranym zespołem, w którym nie ma konkurencji. W firmie panuje bardzo dobra atmosfera. Oczywiście za dobrą pracę jesteśmy doceniani benefitami:)

Czy zdarzają się nadgodziny w SLV Group Dariusz Telka?

Paulina

Zależy na jakim stanowisku. Czasem się zdarza, że zostajemy dłużej ale są to raczej pojedyncze przypadki :)

Praca w SLV Group to czysta przyjemność - nowe biuro z świetnie wyposażonym zapleczem socjalnym, przyjazna atmosfera. Docenianie pracownika poprzez dodatkowe premie uznaniowe, benefity na święta. Atmosfera nie jest korporacyjna, wszystko można "załatwić po ludzku" Z każdym rokiem mojej pracy pracuje mi się tu coraz lepiej.

Paulina

SLV Group to prężnie rozwijająca się firma, w której panuje rodzinna i przyjazna atmosfera. Praca w nowoczesnym i ekskluzywnym biurowcu zdecydowanie sprzyja - nie tylko wydajności, ale i ogólnemu zadowoleniu z pracy. Dla utrzymania i budowania dobrych relacji w firmie Szefostwo organizuje imprezy integracyjne i spotkania okolicznościowe. Podsumowując – zapraszam do Nas, przekonaj się sam jak tu jest :)

Igor

Dajcie znać co się dzieje w tej firmie podczas kwarantanny.

Zuzanna

Same komentarze Klientów, a pracownicy nic nie napiszą?

Mazurek

Witam ja jestem w 100% zadowolony z rusztowania jakie dostałem jak i z worunkow jakie proponuje firma telka co do płatności polecam

Km
@Mazurek

Zgadza się, firma TELKA, a nie SLV GROUP. Widać lata różnicy

Tomasz

Mila obsluga ale rusztowania jak z plasteliny. Chcesz miec katastrofę na budowle? Kupuj od Telki.

Emilia
@Tomasz

Ale ważne, że mimo pewnych niedogodności, potrafiłeś dostrzec pozytywne strony firmy SLV Group. Pierwszy raz korzystałeś z ich usług, czy już miałeś z nią wcześniej do czynienia? Nie ukrywam, że chętnie dowiedziałabym się czegoś a propos aktualnych warunków pracy w SLV Group. Co powiecie na temat wynagrodzenia? Czy w ostatnich miesiącach się ono poprawiło?

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Jaka cena za rusztowania ramowe typu Baumann metraż około 5000m2 pozdrawiam.

Wojciech Flaszka :)

Witam wszystkich... :) nie mam pojęcia, czemu ludzie czasem tak się błotem obrzucają, nie myśląc przy tym tak naprawdę co robią. Mam żonę, czasem mnie potrafi tak wkurzyć, że szok ze stresem... ale tylko dla tego że dziś się nie umieliśmy dogadać, nie będę jej jechał po rajtach... :). Znam Firmę Telka i znam ich produkt, który sprzedają i jako towar oraz i usługę. Nie zgodzę się do końca z takimi negatywnymi opiniami co do obsługi, usługi, czy towaru... :) Omijać szerokim łukiem powinno się podmioty, które są ciągle pretensjonalne, bowiem im nigdy nie dogodzisz i często przytakując głową, za plecami swoje robią, albo od początku przychodzą z prowokującym negatywnym nastawieniem, w ten sposób budując już złe relacje ze spektakularnym finałem krasomówczej negatywnej oceny Firmy. Zakłady przędzalnicze Poznańskiego w Łodzi w roku 1906 zatrudniały 6800 a zespół kadrowy liczył sobie zaledwie sześciu pracowników z liczydełkami paciorkowymi... :) - to też była sobie firemka. Tak nauczyliśmy się narzekać w tych czasach, że aż uszy bolą...! - wstyd...!!! Firma TELKA - gdyby ci negatywni opiniodawcy tak na prawdę tę Firmę poznali i mieli by stosunek do świata równoważny jak do samego siebie, zapewniam Wszystkich, że takie wpisy by nigdy nie powstały. Firma TELKA - nie jest ideałem, ponieważ ideały są właściwie czystą teoretyczną spekulacją wartości, ale na pewno nie jest również tym, czym została ujęta w pewnych opisach. Jeśli byłaby na prawdę takim kaszalotem, to: wpisów podobnych byłoby od zasra... , i nie widziałbym w obrębie naszego województwa i po za rusztowań z ogromnym Logo RUSZTOWANIA TELKA. Zdarza mi się również mieć gorszy dzień, ale jak to zawsze uczył mnie mój starszy kolego, z którym handlowałem "nie warto mówić źle o innych, bo nigdy nie wiadomo, czy jeszcze znów nie będziemy współpracować" i uważam te nauki za mądrość jaką warto przestrzegać. Jako przedsiębiorca, zawsze staram się wykonać swoje zadania jak najlepiej i najkorzystniej dla firmy - tego oczekuje ode mnie Firma i to jest mój obowiązek. Zdarzają się klienci, którzy wręcz obrażają swoją propozycją cenową i wiadomo, że nie będę z kimś (nawet ze znajomymi) handlował po a czasem poniżej kosztów... później czytam wpis na swój temat, że: jakiś sknera, idiota itd... A gdyby to szanowny "negatywny wpisowiczu" to ciebie oszukało wiele osób i musiałbyś dokładać do czyjejś dzierżawy...? - czy nie stworzyłbyś zabezpieczenia przed ewentualną stratą Umów, które będą cię przed stratami chronić...? Zawierałaś Umowę z Firmą, doszło do naruszenia Umowy z Twojej strony, zostałeś obciążony... więc nie narzekaj, albo następnym razem zamiast pięknie pisać, zainwestuj w prawnika, który będzie za ciebie czytał Umowy i później tak długo ci je tłumaczył aż zrozumiesz... :) Rusztowania nie są Chińskie i posiadają certyfikaty, ale łatwiej się biadoli, aniżeli szkoli... :) Z serdecznymi pozdrowieniami Krwiożerczy Opisywacze...!!! :)

Ola
@Wojciech Flaszka :)

Ale DiMN to nie TELKA, tylko SLV GROUP. To dwie inne firmy.. tylko nazwiska te same

Zostaw merytoryczną opinię o SLV Group Dariusz Telka - Cieśle

• Jak się pracuje w SLV Group Dariusz Telka?

Zobacz opinie na temat firmy SLV Group Dariusz Telka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SLV Group Dariusz Telka?

SLV Group Dariusz Telka