DiMn Rusztowania Dariusz Telka

Cieśle

Opinie o DiMn Rusztowania Dariusz Telka

aa 2011-05-17 12:24:12
jak to dużo ludzi??? raptem kilka osób.....i niby wielka firma
Helka 2011-12-15 10:02:27
Firma ma zaledwie kilka osób, przynajmniej z tego co widziałem, a rusztowania nie najlepszej klasy.
termo 2012-01-12 21:57:15
rusztowania elewacyjne Dimn są bardzo kiepskiej jakości chyba chińskie
Wojtek 2012-01-25 10:05:44
chyba to kolega jest[usunięte przez moderatora]. Na takiej samej pewnie podstawie (czyli na żadnej) mogę to powiedzieć o koledze. Wogóle lubię jak ktoś nie jest do końca czegoś pewny, albo nie ma żadnej wiedzy na jakiś temat ale wypowiada się w stylu: to chyba jest niedobre. Akurat miałem styczność z tą firmą i jestem zadowolony. Kupiłem nowe Polskie rusztowania w cenie używanych. Dostałem wszelkie certyfikaty i atesty, a z tego co wiem na tzw chińskie nie ma mowy dostać te dokumenty. Więc jak kolega ma napisać, że coś jest "chyba" jakieś niech się najpierw upewni. Pozdrawiam
Pawel 2012-04-03 08:48:58
Witam

Chyba DIMN sprzedaje rusztowanie firmy Altrad-mostostal, najwiekszy producent rusztowan w Polsce
Roman 2016-04-21 19:32:36
Wiecie co, zdaje się że tak, że z firmą nie ma problemów i mozna naprawdę fajnie sobie u nich popracować, no oczywiście jest jedna zasada a mianowicie wypadałoby nie bać się wysokości, praca specyficzna
Zostaw swoją opinię o DiMn Rusztowania Dariusz Telka - Cieśle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DiMn Rusztowania Dariusz Telka