Opinie o Auto-Kredyt Market Kredytowy Renata Telega w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Auto-Kredyt Market Kredytowy Renata Telega. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto-Kredyt Market Kredytowy Renata Telega na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Kredyt Market Kredytowy Renata Telega w Żywiec

Iza Nowy wpis

Czy obecnie ktoś pracuje w Auto-Kredyt Market Kredytowy Renata Telega? Jakie są warunki pracy? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić.

Stały pracownik Nowy wpis
@Iza

Pracuję od 2013 roku. wcześniej w 2001r. Nie narzekam. praca jak każda praca -trzeba swoje zrobić, ale za uczciwą pracę jest uczciwe wynagrodzenie. W kwestiach pracowniczych , urlopowych etc zawsze się można dogadać. To moja druga praca w tej firmie, była przerwa spowodowana wyjazdem na szkolenie i wieloletnią pracą w bardzo dużej firmie, jednak wolę pracować tu, stąd powrót do firmy p.Renaty po kilku latach w 2013 roku.

Łukasz Eichner Nowy wpis

Ja Łukasz Eichner przepraszam Państwa Renatę i Macieja Bubulów za opublikowanie nieprawdziwych informacji we wpisie z dnia 13.02.2015 r. o na portalu internetowym www.gowork.pl pod pseudonimem „Pracownik”, o treści: „Historia najwyższego ulotkarza była pierwsza od góry. Niestety była dla kogoś niewygodna i została usunięta. Publikuję ją ponownie, niech ludzie wiedzą jakich ludzi próbują niszczyć ci państwo. Kto zna mnie dłużej, ten wie jakim jestem człowiekiem. Nie pozwolę sobą poniewierać. Zbyt wiele nerwów kosztowała mnie współpraca z Multiką i nie zapomnę jej do końca życia.” oraz za opublikowanie nieprawdziwych informacji we wpisie z dnia 02.05.2015 r. o godz. 00:28, posługując się pseudonimem Pracownik, o treści: „Przez kilka lat pracowałem w markecie kredytowym Multika z siedzibą przy ul. Dworcowej 2 na stanowisku ulotkarza. Firma należy do państwa Renaty Talagi i Macieja Bubuli. Po tych kilku latach odszedłem gdyż nie podobało mi się iż musiałem umieszczać plakaty tej firmy na słupach a następnie w przypadku ukarania mandatem przez straż miejską płacić nałożone kary ze środków własnych. Gdy zacząłem pracować na dotychczasowym stanowisku dla innej firmy, która oferowała dużo lepsze wynagrodzenie, w akcie zemsty szeregiem różnego rodzaju intryg moi wcześniejsi pracodawcy usiłowali doprowadzić do tego aby obecny pracodawca mnie zwolnił. Gdy im się to nie udało zgłosili na policję uwłaczający mi zarzut, że niby zniszczyłem im samochód, że osobom trzecim wypowiadam szantaże i groźby karalne pod ich adresem i że spaceruję po mieście z ulotkami i ich śledzę. Wzięli dwie osoby też ulotkarzy aby byli ich świadkami i zeznawali na moją niekorzyść. Po jakimś czasie jedna z tych osób przerwała zmowę milczenia i odwołała swoje wcześniejsze zeznania i złożyła nowe, w których stwierdziła iż wcześniejsze zeznania musiała złożyć pod groźbą utraty pracy. W efekcie straciła ją a w mojej sprawie cisza. Osoba która odwołała zeznania w mojej sprawie szybko pożałowała swojej decyzji. zrobiono z niej w Żywcu pośmiewisko falę pomówień i nieprawdziwych plotek. Niestety my dwoje nie jesteśmy jedynymi poszkodowanymi przez tą firmę. Dwie inne osoby, małżeństwo, które również pracowało przy roznoszeniu ulotek tej firmy zostało przyjętych na bardzo dziwnych warunkach, tzn. pracowały dwie osoby a płacone miała tylko jedna. Długo nie pracowali. Odeszli na znak protestu zakładając jednocześnie sprawę w sądzie pracy. Poinformowali też Państwową Inspekcję Pracy o trwającym od lat procederze zatrudnienia ulotkarzy przez właścicieli Multiki na czarno. Przegrali sprawę na skutek rozlicznych znajomości państwa z Multiki z różnego rodzaju osobami, które podpowiedziały im jak z tej sprawy wyjść obronną ręką. Skarga do PIP też niewiele dała, gdyż inspekcja pracy nie stwierdziła nieprawidłowości w firmie. W ramach zemsty poszkodowane małżeństwo omal nie utraciło praw rodzicielskich nad swoją córką ponieważ byli pracodawcy usiłowali dowieść iż pracując niedostatecznie opiekując się dzieckiem. Nie wiem ile innych osób zostało poszkodowanych przez tą firmę. Zemsta na mnie ze strony tej firmy spowodowała u mnie załamanie nerwowe, które dwa razy prawie zakończyło się próbą samobójczą. Gdyby nie pomoc bliskich mi osób nie wiem czy jeszcze żyłbym po tych wszystkich przeżyciach. Reasumując, przestrzegam zarówno klientów, którzy mają zamiar skorzystać z usługi tej firmy, jak i osoby, która mają zamiar podjąć tam prace. To nie są dobrzy ludzie. Korzystając z usług Multiki lub podejmując pracę u nich wszystko zmierza do tego, iż w przyszłości osób poszkodowanych przez tą firmę może być więcej. Dlatego już teraz przestrzegam aby uważać na Multikę. Tylko tyle mogę zrobić aby uprzedzić inne osoby. Proszę też aby tą wiedzą dzielić się ze swoimi znajomymi i nich oni również przekazują ją dalej. Im więcej osób będzie wiedzieć o tej historii tym szybciej firma Multika albo zmieni swoje postępowanie, o co gorąco apeluję, albo będzie musiała zakończyć swoją działalność.” Łukasz Eichner.

Patrycja Kaminska Nowy wpis

Przepraszam Państwa Renatę i Macieja Bubulów za opublikowanie nieprawdziwych informacji we wpisie na portalu internetowym www.gowork.pl pod pseudonimem Ola dnia 28.12.2015 r. o godz. 16:04 o treści : „Ludzie macie świętą rację. Wszystko na tym forum jest prawdą. To chamy, prostaki, którzy słowa dziękuję i przepraszam w ogóle nie używają. Tylko nikt nie wspomniał o P. Macieju Bubuli jaki to śliski typ, który każdej młodej pracownicy proponuje seks za lepsza pensję. Pewnie dlatego teraz pracują tam same emerytki. Współczuję jego ślepej małżonce, no ale cóż obaj siebie warci” oraz we wpisie na tym samym portalu pod pseudonimem Ewa dnia 28.12.2015 r. o godz. 16:10 o treści: „Znam ten ból, ale ja jak wiedziałam czego szef M. Bubula oczekuje zwolniłam się”.

Robson

Auto-Kredyt Market Kredytowy Renata Telega zatrudnia ostatnio bardzo śmiało i naprawdę jest sporo możliwości zarobienia tutaj w firmie, polecam całym sercem

Brałeś udział w rekrutacji do Auto-Kredyt Market Kredytowy Renata Telega. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Żywiec
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
IDA

Lepiej nie korzystajcie z firmy Bubulow pisze ku przestrodze.Oni potrafia zamienic zycie w koszmar.A laurki za restauracje ktora prowadza wystawiaja sobie sami,wiem to na pewno.

lola

Bubulowie sa juz skonczeni,ale smrod na Zywcu po nich zostal!!!! Klopotow im nie brakuje co dziwne nie jest po tym co sami sobie zafundowali.To prawda,ze nie jedna firma zerwala z nimi wspolprace i trzeba bylo zamknac lokal na Kosciuszki,ale to jeszcze nie koniec.Czarna maja przed soba przyszlosc.

ewa

Znam ten ból ale ja jak widziałam czego szef M.Bubula oczekuje zwolniłam sie

Ola

Ludzie macie świetą racje wszystko na tym forum jest prawdą to chamy,prostaki,którzy słowa dziękuje i przepraszam wogóle nie używają.Tylko nikt nie wspomniał o p.Macieju Bubuli jaki to śliski typ który każdej młodej pracownicy proponuje seks za lepszą pensje pewnie dlatego teraz pracuja tam same emerytki .Współczuje jego ślepej małożące no ale cóz obaj siebie warci.

ela zywczanka

Firma BuBula to oszuści kredytowi. Podrabiają i fałszują zaświadczenia o dochodach oszukują w umowach kredytowych, biorą duże pieniądze od klientów za kredyt. Arogancja, bezczelność i PROSTACTWO to cechy tych złodzieji. Mam znajomą która jest regionalnym dyrektorem placówek finansowych i sama mówiła że BUBULOWIE to porażka i zrywają współpracę za fałszerstwa.

bobo

kazdy bedzie odpowiadal za krzywdy ich to tez nie ominie a kazde potkniecie w zyciu bedzie im przypominalo o krzywdzie zrobionej drugiemu czlowiekowi .TAK PANSTO BUBULA!

pati

Ta firma to "FIRMA KOGUCIK" nabierajaca klientow UWAGA!

ola

Ikona stanowczo odradzam z wlasnego doswiadczena ,a jezeli masz jeszcze rodzine to nie poswiecaj jej,ci ludzie juz maja tyle spraw po sadach po skarbowce .ze wiedza tylko ci ktorzy u nich pracowali. pozdrawiam

ZULUGULA

Do programu rzetelna i solidna firma nie maja szans startowac! Ostrzegam przed podjeciem pracy chocby sezonowej w firmie Multika.SZefowie bardzo nie przyjemni wrecz wulgarni,bez kija nie podchodz! Szkoda waszego czasu,nerwow,zdrowia i waszych rodzin.To sa ludzie pozbawieni honoru,klasy i godnego,kulturalnego zachowania.Wyrazane tu opinie to jedynie kropla w morzu.Sam fakt ile razy byli podawani do sadu pracy swiadczy sam za siebie,klopoty z innymi instytucjami tez ich nie ominely a to jeszcze nie koniec bajki jeszcze bedzie moral!

sonia

Duzo by mozna powiedziec na temat tych ludzi,ale na pewno nie znalazlo by sie ani jedno dobre slowo.Wspolczuc tylko pozimu zachowania, brak kultury i godnosci osobistej odbija sie po calym Zywcu.Praca u nich to wyzysk za marne grosiki o ktore trzeba sie jeszcze prosic i upominac.Odradzamy prace w w restauracji'na widelcu oraz biurze kredytowym Multika bo to ci sami wlasciciele.Opinie o nich da sie slyszec nawet na stacji paliw tankujac samochod,a to juz naprawde upadek!Zalosne tylko ,ze tacy ludzie wstydu nie maja,zreszta sumienia tez nie.

kret

mialem to nieszczescie pracowac u Bubuli i przyznaje racje poprzednim wpisom ,nalezy mu sie !!!!

PACH

CALKOWITY BRAK KLASY,KULTURY I POSZANOWANIA.KULTURA JEST WRODZONA ALBO NABYTA.NAJGORSZE JEST JAK SIE NIE MA ANI JEDNEGO ANI DRUGIEGOPACH

mix

pogratulowac p. Bubulowej meza ktory nie potrafi uszanowac ludzi,ktorzy normalnie pracuja.pogarda jaka sie wykazal przechodzi normy ludzkiej przyzwoitosci.Tak to jest jak sie ma duzo pieniedzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nastepnym razem za takie zachowanie dostanie w twarz.CHAMSTWO

SONI

BUBULOWIE TO LUDZIE KTORZY NIE SZANUJAI LEKCEWARZA PRACOWNIKA . ZATRUDNILEM SIE U NICH PRZEPRACOWALEM JEDEN TYDZIEN ZA KILOMETRY KTORE PRZESZEDLEM DOSTALEM TAK SMIESZNE PIENIADZE ZE JAK TO ODEBRALEL TO SIE ROZESMIALEM POZNIEJ ZAPYTALEM P MACKA CZY TO UKRYTA KAMERA? LUDZE OSTRZEGAM

nowa

Czy wy myslicie ze takie slowa wywolaja chocby dreszczyk u Bubulow? nie, to sa ludzie grubo skurni.Zeby dojsc do takiego bogactwa trzeba byc (no chyba kazdy sie domysla jakim)nie ma lekko trzeba sie dobrze nakombinowac zeby miec tyle aut domy ,restauracje,wakacje i duzo innych przyjemnych rzeczy! To wszystko kosztuje a oni na to wszystko maja!!!!

sonia

Nie wiarygodne,ze niby ludzie na poziomie a pozbawieni wszelkich skrupolow godnosci i moralnosci.Jaki przyklad daja swoim dzieciom? ze wazne sa tylko pieniadze? ze nie trzeba szanowac ludzi? ze w zyciu nie ma zadnych zasad? ze nie warto byc uczciwym i pozadnym czlowiekiem? Smutne to i przykre. Ale jakie postepowanie takie klopoty! Tylko tak zawzieci ludzie jak Bubule nic nie zrozumieja a nawet jesli-to nic z tym nie zrobia,zeby nie przyznac sie do porazki.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Kredyt Market Kredytowy Renata Telega - Żywiec

Auto-Kredyt Market Kredytowy Renata Telega
1.1/5 Na podstawie 77 ocen.

Auto-Kredyt Market Kredytowy Renata Telega