Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna

Piechowice

Opinie o Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna

admin 2016-07-23 21:08
Co słychać w Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna? Jeśli masz jakieś interesujące newsy o tej firmie, dodaj komentarz. Wypowiedz się, kreuj rynek pracy.
JakubJ 2016-11-23 19:44
Witam!
Najgorsza firma z jaka mialem doczynienia od bardzo dlugiego czasu! Kupilem u nich karte graficzna Gigabyte radeon r9 290 2 lata temu. Karta padla juz 3 razy... Co nie jest wina firmy Tele-Konekt ale realizacja reklamacji-gwarancji jest niedorzeczna. Juz przy 2 reklamacji ktora uznali, prosilem o nowa karta badz zwrot pieniedzy ale odpowiedz byla jedna: NIE. Teraz przy 3 reklamcji uzylem tych samych argumentow i stwierdzili ze karta zostala uszkodzona mechanicznie nawet nie wysylajac karty do serwisu... Karta wyglada tak samo juz od 1 gwarancji! Ta Firma to jest totalna porazka! Ludzie uwazajcie bo sie przejedziecie!
Pozdrawiam
Jakub J
Serwis TELE-KONEKT 2017-02-14 15:56
Skoro uszkodził Pan kartę mechanicznie trudno spodziewać się innego rozwiązania! Żaden serwis nie przyjmie takiej karty. Podczas pierwszych dwóch reklamacji karta nie posiadała żadnych uszkodzeń. I zgodnie z wszelkimi procedurami przekazaliśmy ją do serwisu producenta - nie ma innej drogi reklamacji. Natomiast przy próbie trzeciej reklamacji karta była powyginana, a zważywszy na jej solidną konstrukcję musiała być poddana działaniu bardzo dużej siły.

Jakub J 2017-03-13 00:54
Haha jestescie smieszni... Serwis decyduje o takich rzeczach nie wy... nie wyslaliscie karty po raz 3 do serwisu czym juz zlamaliscie przepisy... Prawie sie skonczylo sadem, na wasze szczescie pomogl mi dzial firmy Gigabyte, Gigabyte Extreme wraz z Menagerami dzialow PL i SP. zaoferowali mi pomoc lacznie z cala historia serwisowa mojej karty... Mialem tyle na was hakow ze bez problemu ( jak to kazdy z 5 prawnikow z ktorymi rozmawialem powiedzial) ze wygral bym sprawe bez problemu... problem byl jeden, za mala wartosc przedmiotu i de facto nie ugralbym z tego nic... mimo wszystko gdyby nie fakt ze Gigabyte mi zaofetowal pomoc poszedl bym z wami do sadu dla samego faktu zeby udowodnic wszystkim jaka tragiczna firma jestescie... Najsmutniejsze jest to... ze nawet wam glupio nie jest ze probowaliscie w tak nie zdarny sposob oszukac klienta... Wstydzcie sie !

PS. nie mowiac o Tym ze nawet w historii mailowej mozecie przeczytac ze od 1 reklamcji zwracalem wasza uwage na to ze karte jest tak jakby wygieta haha wiec nie rozmieszjacie mnie :).. duzej sily? booze... Czy wy naprawde zajmujecie sie sprzedaza sprzetu PC? Wy nie macie pojecia czym sie zajmujecie... jezeli dla was jakikolwiek podzespol w komputerze jest pancerny i potrzeba "bardzo duzej sily" zeby je zniszczyc... wystczy kierowca firmy kurierskiej ktory rzuci to na pake zamiast odlozyc... ale coz tak sie wlasnie konczy rozmowa z najgorsza firma na swiecie :)
Zostaw swoją opinię o Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna - Piechowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna