Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna

Piechowice

Opinie o Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna

admin 2016-07-23 21:08
Co słychać w Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna? Jeśli masz jakieś interesujące newsy o tej firmie, dodaj komentarz. Wypowiedz się, kreuj rynek pracy.
JakubJ 2016-11-23 19:44
Witam!
Najgorsza firma z jaka mialem doczynienia od bardzo dlugiego czasu! Kupilem u nich karte graficzna Gigabyte radeon r9 290 2 lata temu. Karta padla juz 3 razy... Co nie jest wina firmy Tele-Konekt ale realizacja reklamacji-gwarancji jest niedorzeczna. Juz przy 2 reklamacji ktora uznali, prosilem o nowa karta badz zwrot pieniedzy ale odpowiedz byla jedna: NIE. Teraz przy 3 reklamcji uzylem tych samych argumentow i stwierdzili ze karta zostala uszkodzona mechanicznie nawet nie wysylajac karty do serwisu... Karta wyglada tak samo juz od 1 gwarancji! Ta Firma to jest totalna porazka! Ludzie uwazajcie bo sie przejedziecie!
Pozdrawiam
Jakub J
Serwis TELE-KONEKT 2017-02-14 15:56
Skoro uszkodził Pan kartę mechanicznie trudno spodziewać się innego rozwiązania! Żaden serwis nie przyjmie takiej karty. Podczas pierwszych dwóch reklamacji karta nie posiadała żadnych uszkodzeń. I zgodnie z wszelkimi procedurami przekazaliśmy ją do serwisu producenta - nie ma innej drogi reklamacji. Natomiast przy próbie trzeciej reklamacji karta była powyginana, a zważywszy na jej solidną konstrukcję musiała być poddana działaniu bardzo dużej siły.

Zostaw swoją opinię o Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna - Piechowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna