Puls Tele Taxi 19195

Toruń

Opinie o Puls Tele Taxi 19195

do romka 2011-04-08 11:06
[usunięte przez moderatora] Rotacja pracowników jest duża. Swego czasu cały czas zmieniali się pracownicy. Nie polecam współpracy z tą firmą!
malinka 2011-07-30 14:30
A ja pracowałam tam dorywczo w czasie studiów ponad rok i nie było źle, mogłam się uczyć w pracy, nie lubiłam tyko wstawionych klientów.
porzeczka 2011-11-12 14:16
Malinka,czyli można tam pracować jako dyspozytorka taxówek i będa Ci płacić? Jak długo chodziłaś tam na szkolenie zanim Cię przyjęli?
magic 2013-05-03 13:39
Firma OK,jezdzilem w tej korporacji i było bardzo fajnie,a jeżeli chodz o Panią prezes to złego slowa nie dam powiedzieć.To jest kobieta z jajami,ktora potrafi utrzymac w ryzach cale te towarzystwo niekoniecznie rozgarniętych gosci. Utargi jak wszędzie raz lepiej raz gożej ale na swoje się wychodzilo.
sally 2014-04-24 18:11
strasznie trudno znaleźć o Puls Tele Taxi jakiekolwiek informacje w internecie. Wiecie gdzie mógłbym takowe zdobyć?
sulisz 2014-04-26 23:17
dla mnie to od taka zwykła korpa taksówkarska. Niczym specjalnym się chyba na minus, ani na plus nie wyróżnia
Hubi 2014-05-07 20:30
To może napiszecie jak traktują taksówkarzy w plus tele taxi, czy sa skłonni pomóc finansowo jak z autem coś sie stanie?
tadek 2014-10-04 11:37
taksówkarzy traktują jak niechcianych petentów,nie licz na jakąkolwiek pomoc. Szczególnie ze strony pani prezes.Nie polecam.
pan blacha 2015-01-20 13:10
zadaję to samo istotne pytanie co poprzednik szanowny Romek, jakie koszty musze ponieść początkowo jeśli chcę wejść w ten biznes? nie ukrywam że z kapitałem u mnie krucho obecnie. również ważny jest dla mnie pakiet socjalny bo często z moim fiacikiem zdarzają mi się problemy. ewentualnie oni dają auto firmowe jak coś?
Zelka 2015-02-05 19:20
Z tego co wiem trzeba samemu zakupić gapę i radio(koleżanka mówiła że to koszt 500 zł) + płaci się co miesiąc "bazowe". Auta firmowego pan nie dostanie.
lenki 2016-05-11 15:31
oi to jak widze tylko jeżdzą na terenie Torunia teraz, wiec dobrze się składa, wydaje mi się, ze stawki mają naparwde niezłe, no i tańsze na pewno niż te w Warszawie.
Weronika 2017-04-12 11:24
A jak wyglądają pierwsze dni pracy osoby nowo zatrudnionej?
Zostaw swoją opinię o Puls Tele Taxi 19195 - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Puls Tele Taxi 19195