Aqua Tech Leja Lietz Sp.j.

Opinie o Aqua Tech Leja Lietz Sp.j.

były pracownik 2011-10-06 06:00:23
ludzie fajni, ale szefowie to porażka straszna. Jeden (usunięte przez moderatora), a drugi jest (usunięte przez moderatora) Myślę że PIP powinna się zainteresować bo (usunięte przez moderatora)jest w tej firmie na porządku dziennym.
employee 2012-02-02 19:37:51
Witam,

Chcę wszystkich przestrzec przed pracą w tej firmie. Zgadzam się z poprzednikiem (usunięte przez moderatora)na porządku dziennym, można nabawić się nerwicy, nigdy nie sprostasz chorym i ciągle zmieniającym się wymaganiom! Absolutny brak szacunku właścicieli do pracowników Jeśli planujesz w miarę spokojną i długoletnią współpracę to w tej firmie tego nie znajdziesz. Dobrze zastanówcie się wysyłając tam swoje CV.
Mario222 2012-02-03 09:11:39
Duża rotacja pracowników, niezbyt miła atmosfera.
były pracownik 2016-04-14 10:33:50
Zgadzam się z poprzednikami. Firmę tą należy omijać szerokim łukiem. Płacić nie chcą a wymagają bardzo dużo. Zarobki śmiesznie małe, mocno odbiegające od rynkowych.
yakao 2016-04-23 22:57:57
no ja wiem, z eu nich tera umowa o prace jest normalnie zawsze i to jak jesteś nowy to też taką dostajesz.
Zostaw swoją opinię o Aqua Tech Leja Lietz Sp.j. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aqua Tech Leja Lietz Sp.j.