Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja

Bydgoszcz

Opinie o Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja

darax 2012-07-16 11:47
to chyba bylismy w innej szkole teb w bydgoszczy ... ta szkola jest zalosna... [usunięte przez moderatora]nic wiecej gdy maja zaplacone za szkole nic wiecej ich nie obchodzi.. a odchodzisz tylko z kwitkiem, zajecia przepadaja a ty i tak za nie placisz
kkrysiaaa 2013-02-06 10:15
Zgadzam się, z opinią powyżej,szkoła jest załosna placisz za kierunki które w innych szkołach sa damowe...Naprawde nie polecam Tej Szkoły z całym szacunkiem :) Placiłam pół roku i mialam moze z 4 zjazdy a płacić trzeba w spróbuj jak zapłacisz pózniej na 2 dni to juz cię sądem straszą...Jednym słowem Jest wiele innych szkół które są naprawde warte o wiele lepszej opinii ... Za nim sie wybierzecie do Teb-u sprawdzcie wszystko i popytajcie wiele osób powie to co ja napisałam. Moim zdaniem to najgorsza szkoła policealna w Bydgoszczy. Maja doba reklame ale nic po za tym.
Delik 2014-09-16 16:49
tak czytam te komentarze i nasuwa mi się tylko jeden wniosek...ilu Polaków tyle opinii. Ja zakończyłam naukę w tym roku na kierunku higienistka stomatologiczna i jestem bardziej niz zadowolona. Bardzo fajna kadra i sale. Widocznie wiele sie zmieniło od ostatnich wpisów :)Ale niech każdy przekona sie sam...
czesław śpiewał 2014-09-19 08:34
Lipa na kołach, są lepsze szkoły i nie czarujcie.
Mania 2016-02-03 23:00
Miałam okazję pracować w Teb Edukacja. Serdecznie nie polecam !! no chyba, że chcecie się dorobić uszczerbku na zdrowiu. Manipulacja to ich mocna strona.
do Mania 2016-03-08 10:15
Mania czy mozesz napisac cos więcej, co byo nie tak konkretnie. Widzialam ogloszenie rekrutacyjne i zastanwiam sie, cz aplikowac... Z gory dziekuję. Pozdrawiam,
ciekawa
sęp 2016-05-21 12:57
warto szukać dokładniej albo nawet skontaktować się z bni8mi w sprawie zatrudnienie bezpośrednio, mają kontaklt przecież podany na stronie. biorąc pod uwagę koniunkturę na takie usługi edukacyjne i to że mają 40 kierunków to mogą sporo ludzi potrzebować
Aga 2017-02-06 17:09
W Toruniu tragedia sekretariat do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cznie z nauczycielami kompletna dezorganizacja aby nadrobić inne przedmioty na 2 roku było to niemożliwe bo tak na zrobili plan ze wszystkie 3 przedmioty mieliśmy na jedna godzinę w ten sam dzień z zapytaniem czy mam się rozdwoic usłyszałam ze mogę sobie wybrać na który chodzić. Nie. Nie mogę bo muszę to zaliczyć dziwne i nienormalne. Do tego pracują tam niewykfalifikowane osoby byłam na 2 roku farmacji i farmakologii uczyła mnie typiara z biologii która kompletnie nie miała pojęciach o czym mówi. Szczerze to nie mam pojęcia ale prezentacje to chyba ktoś jej musiał przygotowywać bo jak zapytałeś nie na temat to już brak odpowiedzi mało to nie wywiązują się z umowy gubią dokumenty w tym zaświadczenia lekarskie arkusze ocen i inne sprawy ponadto jeszcze mają do ciebie pretensje. Z żalem muszę powiedzieć ze na 1 roku byłam w lepszej szkole niestety zamknęli ja z powodów finansowych przenosząc się tutaj mieliśmy być na takich samych warunkach oczywiście co się okazało byliśmy traktowani jak byśmy conajmniej na tyfus chorowali miala nam szkoła załatwiać praktyki Za darmo a okazało się ze jak sobie sami nie poszukamy to za każdy tydzień praktyk trzeba bulic 120 zł. Dzwoniąc z zapytaniem jak już coś jest na rzeczy to bezczelnie udają ze gubią zasięg rozłączają się i nawet nie zadzwonią ponownie cwaniaki. Takie szkoły powinno się od razu zamykać bo to szkoda pieniędzy
Zostaw swoją opinię o Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja