Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja

Bydgoszcz

Opinie o Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja

darax 2012-07-16 11:47:19
to chyba bylismy w innej szkole teb w bydgoszczy ... ta szkola jest zalosna... [usunięte przez moderatora]nic wiecej gdy maja zaplacone za szkole nic wiecej ich nie obchodzi.. a odchodzisz tylko z kwitkiem, zajecia przepadaja a ty i tak za nie placisz
kkrysiaaa 2013-02-06 10:15:20
Zgadzam się, z opinią powyżej,szkoła jest załosna placisz za kierunki które w innych szkołach sa damowe...Naprawde nie polecam Tej Szkoły z całym szacunkiem :) Placiłam pół roku i mialam moze z 4 zjazdy a płacić trzeba w spróbuj jak zapłacisz pózniej na 2 dni to juz cię sądem straszą...Jednym słowem Jest wiele innych szkół które są naprawde warte o wiele lepszej opinii ... Za nim sie wybierzecie do Teb-u sprawdzcie wszystko i popytajcie wiele osób powie to co ja napisałam. Moim zdaniem to najgorsza szkoła policealna w Bydgoszczy. Maja doba reklame ale nic po za tym.
Delik 2014-09-16 16:49:20
tak czytam te komentarze i nasuwa mi się tylko jeden wniosek...ilu Polaków tyle opinii. Ja zakończyłam naukę w tym roku na kierunku higienistka stomatologiczna i jestem bardziej niz zadowolona. Bardzo fajna kadra i sale. Widocznie wiele sie zmieniło od ostatnich wpisów :)Ale niech każdy przekona sie sam...
czesław śpiewał 2014-09-19 08:34:57
Lipa na kołach, są lepsze szkoły i nie czarujcie.
Mania 2016-02-03 23:00:41
Miałam okazję pracować w Teb Edukacja. Serdecznie nie polecam !! no chyba, że chcecie się dorobić uszczerbku na zdrowiu. Manipulacja to ich mocna strona.
do Mania 2016-03-08 10:15:55
Mania czy mozesz napisac cos więcej, co byo nie tak konkretnie. Widzialam ogloszenie rekrutacyjne i zastanwiam sie, cz aplikowac... Z gory dziekuję. Pozdrawiam,
ciekawa
sęp 2016-05-21 12:57:31
warto szukać dokładniej albo nawet skontaktować się z bni8mi w sprawie zatrudnienie bezpośrednio, mają kontaklt przecież podany na stronie. biorąc pod uwagę koniunkturę na takie usługi edukacyjne i to że mają 40 kierunków to mogą sporo ludzi potrzebować
Zostaw swoją opinię o Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczna Policealna Szkoła TEB Edukacja