Opinie o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. w Nidzica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. w Nidzica

...

Zaczęły się zwolnienia ludzi przeważnie tych którzy chodzą na L4 , co z mechanikami-nietykalni,biuro?tylko pracownicy do zwolnienia ...(usunięte przez administratora)

Byly
@Ewa

Odprawa (2 miesięczna ) się należy po 6 latach i do tego dni wolne na poszukiwaniu pracy

pp.

To co jest tutaj w firmie to jest absurd jeden robi od dzwonka do dzwonka i zarobi 6 godzin albo mniej a drugi który ma dobre plecy 6 godzin i dniówka zarobiona a potem siedzi na komórce, jedni schodzą z tyrani i nie mają dniówek zabierane są im premię a drudzy popracują sobie 5-6 godzin są zarobieni i mają dobre pieniądze Nie wspominając już o palących co godzinę dodatkowe 10 minut przerwy. Niepalący muszą siedzieć na maszynach.

bang bang
@Gabriel

W tej firmie żeby mieć 4 razy dłuższą przerwę trzeba palić, ważne że liderzy i brygadziści stają się bardziej w porzadku do pracowników,kierownictwo bez komentarza,wyżej jeszcze bardziej , kolesie mają lepiej 6 godzin i komóra,nie ma godzin to biedy proszą o wolne,żenada... Jedni 5-6 godzin zrobią i do domu a drudzy 9 i zadowoleni,lider często swoją pracą wspomaga tych co nie mają godzin.... pożegnałem firmę i nie żałuję pa.skoro już nie robię to ostatni wpis...

Szczęśliwy

Ja to chciałbym tylko podziękować osobom dzięki którym nie pracuje już w tej Firmie. Jestem taki szczęśliwy i o ładnych parę stówek bogatszy jeśli chodzi o pensje. DZIĘKUJĘ

Reżim mówisz? A masz uzasadnienie dopasowane do każdego stanowiska? pytam, bo ślusarza teraz szukają poprzez taki portal. jak wygląda szkolenie w tym przypadku? zawarte zostało w opisie ale bez szczegółów. i co z kasą przede wszystkim? Jest wzmianka premiach

Hej, podacie mi proszę widełki placowe dla Asystenta ds. sprzedaży? po prostu w ogłoszeniu napisali wprost, że wynagrodzenie ma być atrakcyjne i adekwatne co do umiejętności czy też doświadczenia. Ale w jakim zakresie się mieszczą?

Stefan ale ja nie o tym Nowy wpis

A swoją drogą ciekaw jestem dalszego przebiegu tej stalmotowskiej telenoweli ????. Zdegradują? Przeniosą na "3" ? Zwolnią?

Małgorzata Nowy wpis

Hej. Czy asystent ds. sprzedaży od razu może liczyć na umowę o pracę, najlepiej na czas nieokreślony, czy jednak ma w pierwszej kolejności jakiś okres próbny? widziałam ofertę, w której było napisane, że wymaga się od kandydata 3ech lat doświadczenia, więc zastanawiam się czy jest jeszcze dodatkowo sprawdzany

Czy w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Aplikowałeś do Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. na stanowisko Konstruktor - Technolog? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Czy ta ostatnia opinia wskazuje na to, że liderzy także maja nadgodziny? Wiecie jak liczone? Zastanawiam się nad ich stawką godzinową w porównaniu z poległymi pracownikami. jaka jest rozbieżność?

pp.

Gabriela
@pp.

A te osoby, które nie palą to też na 10 minut wyjść nie mogą tak po prostu? Kto sprawdza czy ktoś faktycznie pali czy też nie? te godziny pracy tez mnie zastanawiają, czyli docelowo nikt tego nie weryfikuje kto ile robi i tak dalej? nie macie ani tabelek ani wyników zbiorczych?

Gabriel
@Gabriela

Tak po prostu to mogą się przejść do ubikacji i z powrotem a o 10 ,15 min to można zapomnieć, powinny być dodatki pieniężne do wypłat,tak jak to jest często w innych firmach,a jeśli chodzi o normy to problem dotyczy wielu lat, przykre to ...

Nie wiem co tu było napisane, że piszesz, że w 10. Tez w ogóle widziałem, że była wcześniej wrzucana oferta na ślusarza narzędziowego do was. Z tym, że faktycznie jest już wygasła, w bieżące szczegóły wejść nie mogłem. Wszystko zapełnione? Ilu osób tam na dziale wam potrzeba?

bang bang
@Gabriel

Słuchajcie co z ta oferta na dział zakupów? Widzę teraz tu po wpisach, że już na początki listopada ktoś się o nią pytał. Wciąż szukają? Proszę o informacje dotyczące rozmowy, co na niej ewentualnie mogą mówić? Jest szansa na negocjacje stawki czy raczej na początku będzie z tym problem?

Na ich stronie jest oferta na stanowisko Specjalista ds. zakupów. Może ktoś opowiedzieć o pracy na tym stanowisku, jak wygląda rekrutacja, jak z wynagrodzeniami? Czy jest szansa na awans? Czy są nadgodziny?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.?

Szczęśliwy

Jak pracuje się obecnie jako technolog? Była oferta teraz na takim portalu na to stanowisko, a jeszcze jakiś czas temu na forum ktoś pisał, że chyba ludzie nudzili się na dziale. czy zwiększyli teraz zakres obowiązków, że nagle potrzebny jest ktoś nowy? Jak rozmowa może wyglądać i czy do zarobków się odniesienie?

...

Teraz to co się dzieje to tragedia,tak jak ktoś mówi niedługo tu będą pracować tylko ludzie z grupami,pod ochroną i emeryci,albo koledzy mający najlepsze roboty,(usunięte przez administratora) jeden wielki bałagan wewnątrz, pracowników fizycznych ubywa a niepotrzebnych biurowych coraz więcej, kpina ,relacje dyrekcja-biuro-pracownik.... Szkoda pisać, ludzie chcą odchodzić gdzie indziej bo nie ma żadnej motywacji aby tu siedzieć,a bałagan z urlopami wypoczynkowymi to ...jednych chyba gorszego sortu wywala się jak najszybciej a drudzy idą kiedy chcą,o co tu chodzi???nikt nie wie o co chodzi...wypłaty w stosunku do inflacji tragedia, jesteś chory?z kwartalna można się pożegnać a to spora kwota więc ludzie chorzy chodzą do pracy...ile już osób chce odejść nawet do wojska lub gdzie indziej ....

zzzz
@...

Fizycznych faktycznie powoli ubywa. Jednak też nie zauważyłem żeby przybywało biurowych (może poza jednym z pracowników fizycznych, który przeszedł do technologów) .

BabaJaga
@zzzz

Robią technologów którzy później znudzeni szwendają się po zakładzie.Stoją przy bramach co 30 minut z papierosem i telefonem w ręku.Jedynym osiągnięciem jest obcinanie norm pracującym na ich pensje.

@...

Nie chodziłam na zwolnienia L4 i jestem na wypowiedzeniu a pracowałam ponad 6 lat ????

ww.
@Justyna

Wyrazy współczucia,no proszę,ciekawe kto tak naprawdę decyduje kogo trzeba zwolnić,a potem jak będzie robota to będą znowu przyjmować pewnie część tych osób co zwolnili ale na inne umowy........chora rzeczywistość

@ww.

Tylko ciekawe czy ludzie zgodzą się powrócić bo ja raczej nie po tym jak mnie potraktowano

ww.
@Justyna

Oni cały czas myślą że są pępkiem świata ,te czasy minęły,fatalne podejście typu mięso armatnie i tyle ,mają obraz zawężony do poziomu "tylko u nas znajdziesz pracę" znajdzie pani pracę bez problemu bo kto chce zawsze znajdzie,a ci ludzie już mają fatalną opinie niezależnie od tego czyim się podoba czy nie... pozdrawiam.

myślisz że dostaniesz jakąś odprawę? w końcu 6 lat do dużo

stalmonkey
@Ewa

Myślę że będą robić wszystko aby nie dostała.ta firma nie słynie z dobrych gestów.

@Ewa

Odprwa mi się należy, mam nadzieję że dostanę

Zuch
@...

No wiesz, tu podobno kolesiostwa itp itd nie ma prawda. Cieszę się, że to (usunięte przez administratora) już dawno za mną, a w ogóle w którym zakładzie takie zwolnienia? Dużo poleciało? Czym się tłumaczą

Pra
@...

Wybrańcy zostają i żony liderów bo są nietykalne...

Papuga
@Pra

Droga Pani to co Pani wyprawia jest karalne i są na to paragrafy.Prosze popracować nad sobą, bo Pani podłość jest odrażająca. Moze już czas zająć się własną osobą a nie knuciem i wymyślaniem nowych rewelacji na temat innych osób Rozdział XXVII Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

Homosapiens
@Papuga

Napisanie kilku stwierdzających słów jest karalne? Wow teraz wymiar sprawiedliwości jest na portalach o wyrażaniu opinii???? Jak kogoś ściskają (usunięte przez administratora) to już straszą policją. A to też nie są przypadkiem pomówienia? To straszenie policją oraz odpowiedzialnością? Zawsze było i będzie w KAŻDYM zakładzie, że RODZINA i ZNAJOMI są nietykalni ????

@Justyna

Mimo wszystko pomyślnie się to zakończyło? Odprawa już była?

Byly
@Ewa

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

...

Już zaczyna się przyczepianie się do tego że nawet ktoś z kimś stoi , nawet nie zapytając dlaczego... ludzie czasem muszą chociaż chwilę odpocząć...może jeszcze Pampersy założyć bo kiedy ktoś pójdzie do ubikacji też to będą żale że chodzi po hali!

po.

Jedni są równi drudzy równiejsi,kiedy nie ma roboty na maszynie lub jest awaria jeden godzinowiec musi robić na innych a drugi se siedzi 8 h i ma za to płacone......i nic nie robi.....

A jak ktoś napisał, powoli biuro zacznie robić na maszynach i to się sprawdza,coraz więcej monitoringu aby kontrolować co robią ludzie,na siłę zabierane dni urlopowe,jedna osoba biega na dwie maszyny, kolesiostwo na całego...ci którzy brechali z tych co poszli do wotu teraz sami służą krajowi:)))firma upadła na.................

@.

ta wzmianka na początku o biurze co mówi o warunkach pracy w nim samym? kto będzie ich zadania wykonywał jeśli mieliby faktycznie przejść na inne stanowiska? podczas pracy biurowej jaka jest odpowiedzialność? jaki zakres aktualnych zadań?

.........

O ciekawy rozwój najlepiej aby jedna osoba robiła na dwóch maszynach, ciekawe, ludzie zwalniają się i nie ma komu pracować więc słabszych,bez swojego zdania kabacą aby robić na max,nie zabierają premi podstawowej za l4 do 5 dni i ok,ale czemu zabierane są kwartalne??? , Przecież choroba nie wybiera, chcą wyzdrowieć i wrócić normalnie do pracy a tu bęc nie ma kwartalnej.... .... ściemniacze idą na długie l4 inni za nich muszą robić... schemat....a kolesie mają najlepsze roboty i dnióweczke....inni 3-4h.....

...

Ludzie którzy nigdy nie spędzili nawet godziny przy maszynach nie rozmawiali z pracownikami, decydują o normach,mają największe doświadczenie i wiedzę na temat pracy,to absurd....tej firmy .Pan prezes powinien chyba przyglądać się sprawie,bo chciał nie chciał firma ma chyba prawie najgorsze opinie na mieście i wśród samych pracowników....

@...

Czyli z tego co piszesz Pan Prezes nie ma pojęcia co się w firmie dzieje? odnośnie tych norm to z kim ewentualnie można o tym gadać? Z kim pracownicy zazwyczaj się konstultują?

@Ilona

Na to niestety nie ma odpowiedzi pani Ilono nie wiemy co u pana prezesa się dzieje ale jeżeli przykładowo od wielu lat coś się dzieje nie tak i raczej nie ma żadnej reakcji to podejrzewam że coś musi być nie tak, tak mi się wydaje natomiast jeśli chodzi o konsultacje nie ma o czym pisać.... Jeżeli powiesz coś to i tak nie będziesz miał racji zwyczajnie grochem o ścianę... Niewielu jest takich którzy mogą posłuchać a jeżeli usłyszą czas mija i nic.... Na ogół zasada jest taka jeden zwala na drugiego jeśli coś wyjdzie nie tak.....

....
@Ilona

(usunięte przez administratora) Idz do pracy z bulem głowy gorączka i zrob normę to pogadamy:) Idz na produkcję zapytaj ludzi o atmosferę w pracy. O znajomości,są (usunięte przez administratora) a mianowicie (oni dostana podwyzki) bo ten co pracuje sumiennie tego nie dostanie:) Apeluje o zmianę kierownika w tym całym (usunięte przez administratora). A Panu kierownikowi życzę żeby oczy otworzył.

@....

Co do tych oczu nie wiem czy mają się faktycznie otworzyć, czy też nie. Ale padła tutaj sugestia co do zmiany kierownictwa. Ciekawa jestem czy kiedykolwiek doszło do tego, że firma dokonała tej zmiany czy zazwyczaj jeśli już to sami odchodzą?

Rycerz w zbroi
@...

Ci ludzie określający normy nie po to robili studia żeby pracować na produkcji. Na studiach uczą obliczania norm więc trzeba było się uczyć ;)

Piko
@Rycerz w zbroi

Nie bądź taki mądry i uczony . Na produkcjii ludzie z wyższym wykształceniem też pracują......

@Piko

no i jaka ścieżka kariery się tu szykuje? wiadomo, że od czegoś trzeba zacząć. są tu tak wgl osoby na wyższych stanowiskach, które przeszły drogę przez firmę od samego dołu? wiadomo coś w tym temacie?

a.

Dokładnie rycerzu w zbroi nie bądź taki mądry nie ma problemu niech obliczają normy ale niech będą uczciwi niektóre detale chociaż byś robił bez przerwy przez 8 godzin non stop nie ma nawet opcji żeby wyrobić w ciągu 8 godzin nawet 4, 5 więc przemyśl to co piszesz, prawda jest taka tak jak ktoś wcześniej napisał niektórzy mają tak dobrą robotę że po sześciu godzinach fajrant na niektórych robią koledzy i na samym końcu są ci którzy wyrabiają 4-5 godzin w ciągu 8 pytanie gdzie tu sprawiedliwość ,do ucinania norm to wszyscy są prędcy w biurach ale żeby podnieść normę żeby w ciągu 8 godzin można było z normalną przerwą w spokoju wyrobic osiem to nie ma komu....

Zostaw merytoryczną opinię o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. - Nidzica

• Jak się pracuje w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 138, z czego 12 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 499 ocen.
  • Lubelska 3
    10-404 Nidzica

Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.