Astra Jacek Tadeusz Pazik

Łomża

Opinie o Astra Jacek Tadeusz Pazik

hitler 2016-01-05 19:13:26
szczerze odradzam pracę u tego wyzyskiwacza i gównozjada płaci najniższą krajową a ludzie harują całymi dniami i sobotami. obiecywał 250 zł zapłaty za każdą sobotę a tymczasem nie płaci NIC księgową zatrudnia sporadycznie ponieważ nie chce ponosić kosztów za nią. NAJGORSZE dno jakie może być
stazysta 2016-01-20 19:34:33
Faktycznie tak jest. Miałem okazję tam pracować. Wyzysk na maxa. Urlop tylko wtedy kiedy bosowi pasuje, bo ;trzeba żyć firma;. Zwolnienia lekarskiego lepiej nie przynosić, bo .... . Nie rozumiem jak tam stara gwardia wytrzymuje, no chyba ze zarabiają kokosy, ale z tego co wiem to raczej śmieszne pieniądze za niewolnictwo.
nie polecam 2016-03-21 19:10:25
Nie polecam warunków pracy u tego Pana. Zero szacunku i wdzięczności dla pracownika.
stopleserom 2016-04-08 11:20:10
Powyższe wpisy to chyba pisał ktoś, kto albo się nie dostał do pracy i ma żal, albo ten kto liczył na łatwą pracę. Ale sorry - praca w hurtowni nie jest cały czas łatwa, prosta i przyjemna i czasem trzeba ostro zasuwać, zwłaszcza gdy jest sezon. Ja pracuję już parę lat w tym miejscu i znam realia, które ni jak nie pokrywają się z tym, co wypisują powyższe osoby (a może osoba?). Wyzysku żadnego nie ma i nigdy nie było. A to, że ktoś oczekuje od kogoś zaangażowania w sezonie to chyba normalne, co? W okresach posezonowych jest czas na odsapnięcie. Wolne? Wszystko kwestia rozmowy i dogadania się - nie umiesz się dogadać i rozmawiać? Twój problem - bez tego wszędzie będzie Ci źle i z nikim się nie dogadasz. Kokosy? Na dzień dobry nikt nigdzie i nikomu nie obiecuje złotych gór - żeby na nie zasłużyć to trzeba na nie zapracować. A jak Ci źle, to idź do Stokrotki albo Biedronki - dopiero tam zobaczysz co to wyzysk. Dziwne, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy przepracowali tu tydzień, dwa, miesiąc. Poziom wypowiedzi i stosowanych epitetów przez "hitlera" wiele mówi o nim samym, jak i jego nick. Chcesz znać prawdę o firmie? Porozmawiaj z tymi, którzy pracują tu już dłuższy czas i nie bazuj na opiniach leserów, którzy nie szanują pracy i innych.
histek 2016-04-24 18:12:43
no nie jest łatwo, czasem trzeba coś dźwignąć, coś przestawić, tak wygląda praca w hurtowni, jest ona również odpowiedzialna, bo za wiele rzecy trzeba odpowiadać, również za faktury czy pieniądze czy dział reklamacji
Zostaw swoją opinię o Astra Jacek Tadeusz Pazik - Łomża
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astra Jacek Tadeusz Pazik