Pc Center S.C. Serwis Michał Pieślak Oktawian Tabatowski

Koszalin

Opinie o Pc Center S.C. Serwis Michał Pieślak Oktawian Tabatowski

andrzej 2013-09-04 21:47:22
Witam.Słyszałem o tym zakładzie że jest to obóz pracy!,ponoć panuje tam straszny terror psychiczny ze strony pracodawców i wyśrubowane normy-wyssane z palca.(usunięte przez administratora) na porządku dziennym!!,jak i donosicielstwo,oraz kary pieniężne!!. Wypłata wypłacana w ratach!!. To by było na razie tyle co słyszałem. Osobiście mocno odradzam pracę w tym zakładzie,no chyba że ktoś jest sadomasochistą.Pozdrawiam.
jony 2014-11-07 23:30:36
Witam. W zupełnosci zgadzam sie z Panem powyżej i goraco odradzam, stado baranow... Kazdy na kazdego wali z ucha a wielkiemu bratu jak najbardziej sie1 to podoba. CEPY...
brama 2015-01-10 22:56:27
Bzdura! Fakt, że dla leserów brak tam miejsca. Wypłata w ratach - tak, ale tylko w zakresie bieżącego okresu rozliczeniowego. Czyli do 10-go jest całość. A z ucha walili chyba jedynie wpisujący się powyżej. To nie jest zakład pracy dla baranów i cepów. Tam trzeba coś umieć.
batman 2015-02-12 12:19:52
Witam . Słuchajcie wszystko to co jest napisane o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypłaty w ratach terror nękanie pracowników , brak szacunku i jeszcze wiele innych przykrych spraw ....Tak wygląda praca dla tych ludzi im zależy tylko abyś otworzył firmę i wystawiał faktury to istne złodziejstwo i wyzysk ...Całe szczęście że coraz więcej osób otwiera oczy , dzięki temu ludzie się uwalniają od Tych Tyranów .Pozdrawiam
kamilos 2016-04-22 14:47:32
No właśnie ja tez czytam powyższe i się zastanwiam jak to jest, opinie raczej nie są wymyślone, tylko pisane na podstawie doswiadczen pracowników pracujacych w firmie lub byłych. Szkoda,że miejsce maja takie zdarzania i takie podejscie do praw pracownika.
Zostaw swoją opinię o Pc Center S.C. Serwis Michał Pieślak Oktawian Tabatowski - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pc Center S.C. Serwis Michał Pieślak Oktawian Tabatowski