audioNOVA APARATY SŁUCHOWE

Lublin

Opinie o audioNOVA APARATY SŁUCHOWE

anonim 2011-12-07 12:28:20
Nie polecam tej firmy. Wyzysk pracowników, nawet doświadczony pracownik zarabia najniższą krajową. Firma nie kompetentna!!!!!!! Rzeczywiście w tej firmie jedynie czego można się dorobić to GARBA!!!!! PSEUDO firma audionova.
-gość- 2012-01-19 08:44:20
W KAŻDEJ FIRMIE są plusy i minusy, a powyższą wypowiedź mogę skomentować w ten sposób, że osoba, która to napisała jest nie do końca doinformowana.
anonim 2012-02-20 19:46:43
Również nie polecam tej firmy !!!!! Jak najdalej od audionova!!!!!!
* 2012-04-03 21:20:47
Polecam firmę jak najbardziej! bardzo fajni ludzie i klimat.
JAN 2012-04-06 20:54:17
Świetna firma i obsługa na wysokim poziomie.POLECAM WSZYSTKIM.
HALINA 2012-05-05 12:12:58
NAJLEPSZE APARATY SŁUCHOWE,BEZPŁATNE BADANIA,MIŁA I PROFESJONALNA OBSŁUGA OBSŁUGA
POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maga 2012-06-16 19:52:32
Moja babcia kupiła aparat w firmie audioNOVA bardzo sobie chwali i jest zadowolona.pozdrawiam Magda
Michał 2012-06-29 14:53:25
Jestem zadowolony z firmy audioNOVA- profesjonalna obsługa,miła atmosfera .Aparaty kupiłem w lutym 2012,jestem bardzo zadowolony,firma zapewnia mi serwis,gwarancję.
Również POLECAM firmę audioNOVA.
pozdrawiam
numer raz 2014-03-15 14:29:04
wydaje mi się, że każdy jest na tyle rozgarnięty, że przeczytał przypis przy nazwie firmy "aparaty słuchowe"
Jarek 2014-04-12 18:39:20
@numer raz, czasem zdarza sie, że ktos nie doczyta i się najzwyczajniej w świecie pomyli, niestety...
haha 2014-05-20 14:12:11
Hej, szukam informacji o AudioNova od aparatow sluchowych. Wiecie jak tam jest z atmosferą w pracy? Chcę się tam dostać.
były pracownik 2014-07-30 21:55:55
faktycznie, byliśmy szkoleni na wszelkie sposoby, co do obsługi klienta, serwisu, gwarancji itd. to jak najbardziej na plus....my pracownicy musimy lubić swą pracę, inaczej nie powinniśmy tego zawodu wykonywać. chodzi o zarobki...masakra, praca ciężka, bo nie tylko dobór, raporty, ryzyko zdrowotne pacjenta i pracownika, masa szczegółów a docenienia brak. nie chodzi tylko o finansowe, czasami dobre słowo wystarczy a tu tylko mało i mało...
Emilia 2015-01-16 15:11:23
a mozesz dokładniej napisać o tych zarobkach? Zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy no i właśnie ten temat mnie interesuje. Chciałabym sie jeszcze upewnic jak będzie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna (niektóre firmy przeprowadzają panelowe rozmowy, gdzie siedzimy naprzeciw grupy ludzi, którzy zadają pytania, w innych miejscach rozmowy przeprowadzane są w cztery oczy, jeszcze gdzie indziej przeprowadzane są testy) - przede mna tego typu sprawa i dlatego potrzebuję pomocy
kosmetyka 2015-03-31 14:02:53
Z tego co piszą tutaj wyżej Emilia to w audionova aparaty słuchowe nie ma utartych rozmów kwalifikacyjnych, nie są prowadzone według jakiś szablonów. Mnie zainteresowała właśnie audionova, bo sprzadają aparaty słuchowe a ja studiuje audiofonogogie i tak myślę czy by mnie do pracy nie wzieli, ponieważ znam się na temacie, tylko grafik potrzebowałabym elatyczny i pewnie tutaj byłby problem
marta 2016-03-01 20:36:56
Czy jest tu ktoś kto pracuje/pracował w tej firmie? Jakie warunki pracy? Atmosfera? Duża rotacja pracowników?
pracownik 2016-03-18 08:26:53
Znam firmę od lat. Panuje tam miła atmosfera, pracownicy z dłuższym stażem i większym doświadczeniem zawsze byli mi pomocni. Owszem, stawia się nacisk na wyniki, ale wszystko w spokojnej atmosferze. Firma wciąż się rozwija i stawia na rozwój pracowników (wiele szkoleń produktowych). Zarobki uzależnione od stażu i doświadczenia, to oczywiste, ale z czasem można liczyć na wzrost wynagrodzenia. System przyznawania premii jest sprawiedliwy.
I.W. 2016-05-30 09:10:45
@Kasia, zgadzam się z Twoją opinią. Zespół fajnych ludzi, pracuje się w przyjemnej atmosferze. Zarobki też coraz lepsze. Nie powiedziałabym o firmie złego słowa.
pracownik 2016-08-04 16:24:44
Umowa o pracę - wiem, bo pracuję :-)
v 2016-08-04 23:11:55
jak jest umowa o prace to bardzo spoko, a jaka podstawa?
asdkjhgtyuiop[;lkjmnb 2016-11-28 13:46:24
Ktoś coś na pisze jak wygląda praca w audionova? jak z zarobkami czy praca jest stesująca/ ciężka?
asdkjhgtyuiop[;lkjmnb 2016-11-28 13:46:39
Zostaw swoją opinię o audioNOVA APARATY SŁUCHOWE - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie audioNOVA APARATY SŁUCHOWE