Opinie o Kopalnia Soli Kłodawa S.A. w Kłodawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kopalnia Soli Kłodawa S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopalnia Soli Kłodawa S.A. o rekrutacji.

Branże: Kruszywa - Wydobywanie soli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopalnia Soli Kłodawa S.A. w Kłodawa

rrrrr24

Operator samojezdnych maszyn wiercących, małe zarobki, praca ciężka psychicznie czasami i fizycznie, najgorsze sa oddziały górnicze za psie pieniadze. Najgorsze użeranie sie z kadra górnicza. Nie polecam nikomu

WP
@Joasia

I jak brat pracuje ?jak ocenia?

Tadek

Mam pytanie jak wygląda praca w kopalni, są jakieś przyjęcia?

@Aga

A czy ktoś mógłby sie wypowiedzieć o zarobkach, na górniczych?? Wiadomo że cierpliwość popłaca ale faktycznie w ciemno wysyłać i czekać tak długo nie wiedząc nic to można sie zniechęcic...

Tadek

Mam pytanie jak wygląda praca w kopalni, są jakieś przyjęcia?

Hej, nie potrafię znaleźć w internecie żadnej oferty. Chciałbym zobaczyć więcej informacji na ten temat. Odnośnie płac,umowy benefitów. Masz dostęp do jakiejś oferty na stronach typu pracuj PL? Chciałbym się dowiedzieć na jakie stanowiska są teraz przyjęcia? Daj znać :)

Aga

Bo ich nie ma, złóż Cv i czekaj do rozmowy rekrutacyjnej.Zobaczysz wszystko przy podpisywaniu umowy,a przyjmują na różne działy.

@Aga

Oooo, dziękuje za podpowiedź. Wbiłem tutaj właśnie poczytać czy są przyjęcia Spieszy mi się trochę z pracą i zastanawiam się jak długo trzeba czekać na odzew? Biorą ludzi bez doświadczenia ? Ja to nie wiem po prostu czy warto aplikować. Wiadomo ze przy umowie można się dowiedzieć wszystkiego. Ale nie chce się tracić czasu na coś co nie będzie satysfakcjonujące. Jakie w ogóle są działy na które można się dostać ?

Aga Nowy wpis

Różnie,może być miesiąc bądź pół roku.Jezeli takie masz podejście na początku,to już pisze-nie będzie satysfakcjonujące -przyjęć jest najwięcej na oddziały górnicze

@Aga

Szkoda ze w zakładce na stronie kopalni nie ma żadnych informacji. Niby zakładka jest ale nic to nie daje bo jest pusta. Wiec przypomniałem sohie o tym forum a tu widzę również nic nowego jeśli chodzi o listopad. Dziwi mnie także ze aktualności dot kopalni są z 2022.. czy tam wszystko gra i w ogóle zatrudniają pracowników ?

rrrrr24

br
@rrrrr24

w jakich latach pracowałeś?

br
@rrrrr24

w jakich latach pracowałeś?

Gigi
@rrrrr24

Pieniądze jak pieniądze żeby były największym szkopulem,ale część dozóru i połowa wiary do lamusa,jeżeli jesteś z Kłodawy bądź masz tam kogoś z rodziny,ciotkę, wuja, kobitę to dasz radę,każdy obcy z poza ich kręgu jest traktowany jak śmieć,bardzo szybko zorientujesz się ile jesteś wart jako człowiek , myślałem że to tylko przez miesiąc bo młody , drugi raz też bym nie poszedł stracone dwa lata

Rysiek
@Gigi

Czyli ktoś spoza kręgu nie ma co tam iść? O co chodzi z tym traktowaniem, jakieś konkretne sytuacje masz na myśli? Nie bardzo rozumiem co pochodzenie miałoby do rzeczy w tym przypadku. Kasę chyba oceniasz OK w takim razie?

Joasia

Wiesz co, mój brat chce tu złożyć cv, i jeśli naprawdę tak warunki wyglądają w firmie, to lepiej się nie przekonywać samemu. Mógłbyś napisać więcej konkretów? Nie tak dawno tu pisali o zarobkach rzędu 6-7tys, i że do tego dochodzą jeszcze dodatki. To chyba tak źle nie jest?

WP
@Joasia

I jak brat pracuje ?jak ocenia?

Jak wygląda sprawa grafiku w Kopalnia Soli Kłodawa S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czy po rozmowie w Kopalnia Soli Kłodawa S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Natknęłam się w sieci na bloga jednego z pracowników, który pisał, że zarobki są tu etatowe (!) bez możliwości bycia niezależnym finansowo. Pomyślałam, że lepiej zapytam więc, jakie są przedziały zarobkowe w Dziale Sprzedaży i Marketingu :) Może w przeciwieństwie do górników tutaj zarabia się mniej etatowo? :D

Jack

Obsługa telefoniczna fatalna i koszmarna. Pracownicy niegrzeczni i olewający klienta.

Jak długo trwa proces awansu w Kopalnia Soli Kłodawa S.A.?

Gornik

Atmosfera jak wszędzie, ale ogólnie ok.... Zarobki w sezonie zimowym 6-7tys plus dodatki

@Gornik

To całkiem niezła wypłata. Powiedziałbyś więcej o dodatkach? Masz na myśli benefity czy można coś dostać do wypłaty? Np. premie za wydajność?

Gold
@Gornik

A po ilu latach pracy takie pieniądze?sezon zimowy tj.praktycznie parę miesięcy a reszta nie w sezonie?

Czy w Kopalnia Soli Kłodawa S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Mamrot

A jakiej Jesteś narodowości? bądź skąd są ludzie, którzy chcą pracować?

@Mamrot

Prawdę powiedziawszy nie wiem o co chodzi w tym pytaniu. Czy nie najważniejsze, by były chęci do pracy? A co do chęci, to jak tu teraz motywują finansowo, ile płacą?

Mamrot
@Paweł

No mi się wydaje że jest to istotne,czy jest z państw UE,bo jeśli nie to czy ma pozwolenie na pracę,czy potrafi porozumieć się w języku Polskim?,bo komunikacja jest dość istotnym elementem, oprócz tego szkolenia BHP i wszystkiego rodzaju kursy musi zrozumieć,co wolno czego nie ,jakie są zasady,a pieniądze?jak pokaże że jest chętny do pracy ,sumienny to i po jakimś czasie będzie dobrze wynagrodzony ...praca w kopalni jest specyficzna to nie praca na polu, błąd jednego człowieka może być zagrożeniem do 10_sciu następnych.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kopalnia Soli Kłodawa S.A.?

brr

tu nie odgrywa żadnej kluczowej roli

Lidia
@brr

Tak w sumie to dlaczego? :(

Br
@Lidia

Po imieniu wnioskuję że pytasz o pracę na powierzchni,to tam jest spoko,fajnie nawet.

Lidia
@Br

Ooo. ;) To super, chociaż nie wiem czy to nie samolubne z mojej strony... To na górze jakie warunki panują w takim razie i skąd taka rozbieżność w jednym miejscu? :/

Maja

Nie widzę tutaj od dłuższego czasu opinii. Może jednak ktoś da znać jak się tutaj pracuje i jaka jest atmosfera?

Ochrona

Czy kopalnia soli w Kłodawie zatrudnia kwalifikowanych pracowników ochrony ?

jacek

@Mariusz też prosze o takie info

Czy Kopalnia Soli Kłodawa S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mariusz

Witam czy wiecie moze cos na temat czy sa przyjecia do pracy w Kopalni Soli Klodawa?

admin

Na jakim stanowisku w firmie Kopalnia Soli Kłodawa S.A. pracowałeś? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Kopalnia Soli Kłodawa S.A. - Kłodawa

• Jak się pracuje w Kopalnia Soli Kłodawa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kopalnia Soli Kłodawa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kopalnia Soli Kłodawa S.A.?

Kopalnia Soli Kłodawa S.A.
  • Aleja 1000-Lecia 2
    62-650 Kłodawa
  • NIP: 6660003338 KRS: 0000219532

Kopalnia Soli Kłodawa S.A.