Micomp Systemy Komputerowe Bożena Nowak-Szymura

Katowice

Opinie o Micomp Systemy Komputerowe Bożena Nowak-Szymura

A 2012-07-17 15:19:28
Tak, to prawda. Pracuję od kilku lat w tej firmie, jestem bardzo zadowolona. Zawsze terminowo wypłacają pieniądze. Co kwartał są podwyżki. Nie ma problemu też z nadgodzinami - wypłacają bez zbędnych słów i wcale nie nakłaniają do pracy po godzinach - po prostu jeśli chcesz to pracujesz więcej. Świetni, kompetentni ludzie w szczególności pani dyrektor. Jeśli chcecie mieć styczność z najnowszymi technologiami to Micomp jest najlepszym miejscem dla was. Tutaj bardzo się dba o komfortowe warunki pracy - naprawdę niczego wam nie zabraknie. Naprawdę właściciele tej firmy wiedzą że pracownik w firmie jest najważniejszy. Takie właśnie podejście gwarantuje firmie Micomp duże zyski i brak rotacji pracowników. Gorąco polecam.
B 2012-12-11 20:51:51
Jakby jeszcze wypłata była zawsze w całości i w terminie, to faktycznie byłby cud-miód ...
f 2016-05-04 22:49:20
generalnie masz racje @olia. czytałam komentarze sprzed kilku lat i komentowaliście, że wypłaty nie były w całości - czy po prawie czterech latach coś sie w tym temacie zmieniło? Dla mnie pieniądze na czas to naprawde mega ważna rzecz, jak dla każdego chyba
Zostaw swoją opinię o Micomp Systemy Komputerowe Bożena Nowak-Szymura - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Micomp Systemy Komputerowe Bożena Nowak-Szymura