Speak Out Marta Szymańska-Baran

Starachowice

Opinie o Speak Out Marta Szymańska-Baran

Anna W. 2012-08-28 13:45:59
Ja tez uczyłam się ze szkołą SPEAK OUT w Manie i nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Kurs był super. Uczą mówić. Nie ma dużo gramatyki. Bardzo fajnie, bardzo polecam. Wiadomo że żeby sie cos nauczyć to trzeba popracować też samemu.
Michał 2012-08-29 22:12:28
Uczę się w SPEAK OUT niemieckiego. Polecam. Zajęcia fajnie prowadzone. Bardzo dużo gadania i to tylko po niemiecku.
Mirosław 2012-08-29 22:36:12
Chyba się wam coś pomyliło. To jest forum z opiniami o pracodawcach a nie kursach językowych !!!
buziaczek 2013-01-03 23:00:33
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi, każdy wie żeby poprawnie mówić po angielsku gramatyka i mówienie powinno iść w parze. też słyszałam o tej szkole od wielu osób, sama też chodziłam na zajęcia i NIE POLECAM!!!!
iza 2016-05-19 22:41:51
@gruzja jak z lektorami i firmami językowymi bywa najczęściej jest to umowa zlecenie. Nic dziwnego, dla lektora jest to często druga praca i nie ma tu regularnych godzin pracy. Sama firma Speak Out stara się bardzo żeby spełnić wszystkie warunki dobrego kształcenia
Zostaw swoją opinię o Speak Out Marta Szymańska-Baran - Starachowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Speak Out Marta Szymańska-Baran