logo Thermoplast

Thermoplast

Libiąż

Opinie o Thermoplast

gk 2012-01-03 17:54
Przyłączam się do żarciku poprzednika. Mówić, że w Thermoplaście są Ok ludzie i atmosfera...NONSENS. Owszem, w błocie którym jest ta firma są perełki, ale niestety są one wyjątkami.
Poza tymi wyjątkami jest źle.
[usunięte przez moderatora] już nie ma od dawna, ale sytuacja w handlu niewiele się zmieniła. Tak po prostu jest- jedne firmy wolą inwestować w ludzi, drugie preferują wyciąganie z tych ludzi żył.
TP należy do tych ostatnich. Ryba gnije od głowy, a że Państwo [usunięte przez moderatora] są właścicielami, to nic w tej firmie zmianie nie ulegnie.
Sapienti sat!
trik 2012-01-10 11:55
moze wiecie cos o oknach thermoplast ? wroca do produkcji okien ?
Pracownik 2012-01-10 15:54
Zapomnij o oknach bo wszystko sprzedali do produkcji i ludzi zwolnili
trik 2012-01-12 12:40
oni sami profil tłoczyli ? jeśli tak to czemu zrezygnowali ? a moze sprzedali komuś linię produkcyjną ?
hahacz 2012-01-12 21:56
dobre dobre ale chyba też prawdziwe haha
Romeo 2012-01-12 22:44
tak sprzedali całą linię produkcyjną by zapłacić za miesiąc wynajmu biura pod Warszawą.
trick 2012-02-07 14:21
juz niet wielkiego THERMOPLASTU ???
najpierw okna, potem profile i cała reszta ???
a wiecie może cos na temat okien royal ???
moze to komus sprzedali i bedzie mozna kontynułować odsprzedaz ???
napiszcie jak cos wiecie
jeszcze gnije 2012-02-11 22:09
na tych starych rzechach to juz tylko [usunięte przez moderatora] szły. Maszyn się pozbyli, ludzi też. Profili tez coraz mniej. Nie radze kupowac, bo jakosć kiepska i maszyny stare. Tak źle jak teraz to jeszcze nie bylo
kicór 2012-03-26 17:01
mam pytanie

thermoplast to jeszcze istnieje ? jeśli tak to co teraz w thermoplaście sie produkuje jak już nie robią okien ???
Telemarketerka 2012-04-24 19:46
ABSOLUTNIE NIE POLECAM!
Pracownicy bardzo źle są traktowani, [usunięte przez modetora] ze sobą się nie dogaduje,[usunięte przez modetora]bezpośredni telemarketerów sam nie wie, co i jak trzeba robić, a w końcu telemarketer wylatuje z pracy z dnia na dzień, o okresie wypowiedzenia nie ma mowy.
Wywalają nie tylko nędznych telemarketerów, a i prawdziwych profesjonalistów, bo im się ogólnie kiepsko powodzi na rynku, a winny niby jest pracownik.
Płacą co prawda nieźle, ale zero pewności, że jutro nie wylecisz za nic.
arq 251 2012-06-06 00:35
czytam to wszystko i włos mi się jeży. miałem \\\\\\\\\\\\\\\"przyjemność\\\\\\\\\\\\\\\" pracować w TH przez 4 lata w latach 2006-2010, początkowo na tzw. konfekcji, a potem na wytłaczaniu(3 lata). szkolenia 0, postawią Cie na linii i pracuj, a jezeli przypadkiem czegos nie wiesz to znaczy ze jestes [usunięte przez moderatora]. Pamietam sytuacje jak mialem zatrzymanie 4 linii, nie mialem pojecia co i jak. zaraz obok jest[usunięte przez moderatora] sie z młodego bo nie wiedział jak zatrzymac maszyne... kawał [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Handlowiec 2012-07-04 13:45
Witam Serdecznie Wszystkich.
Otrzymałem propozycje podejścia do procesu rekrutacyjnego na stanowisko doradca techniczno- handlowy -[usunięte przez moderatora]
Napiszcie proszę czy warto startować w tej rekrutacji?
Jakie są warunki pracy? Jakie są narzędzia pracy? Atmosfera?
Z góry dziękuje za wszelkie informacje.
habahabazubzub 2012-07-05 09:38
[usunięte przez moderatora]... kto teraz głównym specjalistą?
woros 2012-09-28 14:37
podobno th wraca do okien
cos ktoswie ?
kono 2012-11-19 08:01
firma tragedia pracowałem tam przez kilka lat.... Wszystko zależne od [usunięte przez moderatora] ale do czasu bo firma i tak padnie bo nie ma co sprzedawac i jest coraz gorzej ani okien ani ekranow same [usunięte przez moderatora] ktore narazie pozwalają wegetować ale juz sie sypie. ale przynajmniej[usunięte przez moderatora]bedzie miala rozrywke ....[usunięte przez moderatora]
lelum 2012-11-20 14:26
a jak płacą w biurze?
juku 2012-11-21 07:52
W biurze placą zależnie od tego co sobie wynegocjowałeś. Starzy pracownicy pracują za bardzo niskie stawki. Nowi czasem coś wywalczą ale jak bez fajerwerków. Generalnie każde stanowisko jest dobre jak nie musi składać raportów do[usunięte przez moderatora].....bo wtedy można spokojnie pracować. Natomiast u [usunięte przez moderatora] można podpaść wszystkim łącznie ze żle zaakcentowanym dzień dobry lub zbyt niskim ukłonem w jej stronę.
aaaa 2013-06-01 14:47
arq 251 - 2012-06-06 00:35:37

czytam to wszystko i włos mi się jeży. miałem \\\\\\\\\\\\\\\"przyjemność\\\\\\\\\\\\\\\" pracować w [usunięto przez moderatora] przez 4 lata w latach 2006-2010, początkowo na tzw. konfekcji, a potem na wytłaczaniu(3 lata). szkolenia 0, postawią Cie na linii i pracuj, a jezeli przypadkiem czegos nie wiesz to znaczy ze jestes[usunięte przez moderatora]. Pamietam sytuacje jak mialem zatrzymanie 4 linii, nie mialem pojecia co i jak. zaraz obok jest [usunięte przez moderatora]sie z młodego bo nie wiedział jak zatrzymac maszyne... kawał [usunięte przez admina słowo niecenzuralne][usunięte przez moderatora]niestety ale tak jest dalej [usunięto przez moderatora].... [usunięte przez moderatora] któremu przestawiło się w [usunięte przez moderatora] niestety teraz w tej firmie to się liczy
kasia 2013-11-09 12:15
Doradca techniczno-handlowy - czy jest sens się pakować w tą firmę i na takie stanowisko? z góry dziękuję za odp.
anonym 2013-11-09 18:15
Kasia - Nie.
Bast 2014-03-12 09:59
ogólnie w firmie fajny klimat, o ile Kierownik (usunięte przez administratora) pracuje nadal to jest on b.dużym wsparciem w sprzedaży. Miły, uczynny, pomocny. Dziewczyny z administracji też w porządku. Sam towar dobry jakościowo tylko problem jest ze sprzedażą (cena) i najbardziej z realizacją zamówień od Klientów. Jakoś szanowne panie w fabryce nie kwapią się z podejściem proklienckim - albo Klient zamawia tira albo czeka miesiące na uruchomienie produkcji konkretnego dekoru. Wielu Klientów zraża minimum logistyczne no i cena. Konkurencja jest tańsza. A ci co biorą mało ale regularnie nie są dobrym (w mniemaniu Zarządu firmy) klientami więc się ich olewa. A szkoda bo konkurencja nie śpi. Ogólnie praca łatwa nie jest, dużo jeżdżenia (przeważnie PH ma 3 województwa), częste uwagi ze strony Klientów, że coś tam nie przyszło ale znam gorsze firmy. Do obowiązków PH należy też bardzo często windykacja należności, promocja i marketing na podległym terenie oraz merchandising. Pracowałem w kilku innych firmach i Thermoplast na ich tle wypada bardzo dobrze.
Heya 2014-06-19 00:13
Pracuje w firmie od kilku lat i moge porównać nowe szefostwo ze starym. Moja pozycja ma całkiem dużo kontaktu z szefostwem ale tez z ludźmi na produkcji. Jest nowa pani prezes która wie o co chodzi i milo sie z nia pracuje, nawet to ze jest przeczulona jeśli chodzi o przyznawanie sie do błędów. Jeśli jesteś osoba która udaje ze pracuje i sie opierdala to nie jest to już miejsce dla ciebie. Widać ze firma ma dobre czasy przed soba (po premiach). Moze zarobki nie sa najlepsze ale rosna i milo sie pracuje. Polecam!
do golec 2014-06-27 09:25
Wszystkim premie zabrali? Dlaczego zabrali?
balu 2014-07-03 08:51
Ja tam dostalem premie bo jestem dobrym pracownikiem
Andrzej 2014-07-21 09:34
A ile mniej więcej można zarobić na czysto jako pracownik produkcji czy też operator maszyn?Proszę o konkretną odpowiedz.
asdf 2014-07-25 15:47
10,08 brutto
asdf 2014-10-06 09:02
Umowa o prace. Nadgodziny w formie 12h +50% za te 4 te cztery godziny więcej. Praca w weekendy +100% na umowie zleceniu pod inną firma.
masakra 2014-12-14 16:59
Ostatnie wypłaty to żenada,mniej niz 2tys po kilku ładnych latach pracy to cios ponizej pasa.Dotyczy to pracowników fizycznych którzy mają stawki godzinowe,umysłowi bez zmian....wypas.Ciekawe czy dyrekcja jest tak bardzo oderwana od realiów codziennych wydatków czy też mają tak dobre pensje i mają gdzieś zwykłych pracowników.Chętnie zamienię się tylko na jeden miesiąc wypłatą z dowolnym dyrektorem,on nie przeżyje tygodnia...ja rok.Jak jest w firmie wszyscy wiedzą,jesteśmy na prostej...wypłaty na pochylni.Panowie....jak długo???
szczepan 2015-02-08 13:17
ja wiem czy nie kolorowa... Moim zdaniem Thermoplast radzi sobie obecnie całkiem nieźle, a stawka też nie jest taka tragiczna jak to próbujecie wmówić. Gdzie indziej dostaniecie więcej na stanowiskach producyjnych, typowo fizycznych, chyba nigdzie. A tak przynajmniej jest stabilne zatrudnienie i firma na poziomie
masakra 2015-02-15 17:45
Stabilna firma????Dobre płace????Sprawdz płace obok w Chełmku...np Maflo...stanowisko produkcyjne...płaca minimum połowę wyższa.Zresztą rotacja ludzi w TH o czymś świadczy.Może ktoś z moich kolegów też zabierze głos.Wtedy zobaczymy kto ma rację.Pozdrawiam.
asdf 2015-02-17 06:42
Wymagania z kosmosu sa na produkcji. Chca zebys odrazu potrafil zabudowe, starty i zatrzymania, jesli nie potrafisz to sie nie nadajesz. Ze strony innych pracownikow(starych) pogardliwe podejscie do nowych, bo cwaniaczki robia po 10 lat i glowa w chmurach bo on potrafi.
gonzo 2015-04-01 14:23
Pracowałem tam w latach 2006-2010 na początku za wynagrodzenie 900 brutto potem przeszedłem na wytłaczanie i troche sie ruszyło, jedna przyszedł "kryzys" do firmy i po czterech latach zarobki cofnęły sie prawie do początku, jezeli ktos lubi techniczna prace z maszynami to jest spoko jednak czasem trzeba bylo 8 h zapierniczac,mogłbym tam wrocic do pracy jak by zarobki oscylowały w granicach 4500-5500 brutto jak to ma sie obecnie w pracy z wtryskarkami jednak wytłaczarki to nie top samko i kokosow zapewne nigdy tam nie bedzie.
johny 2015-11-20 21:27
mam pytanko ...jaką flotą aut porzuszają się Przedstawiciele handlowi w firmie thermoplast ? pozdrawiam
Lulko 2016-02-01 13:55
Jako sluzbowki w tej firmie służą Kia ceed.
Borys 2016-02-05 06:56
A warto do nich iść na przedstawiciela? Zostałem zaproszony na rozmowę do nich i się zastanawiam czy warto. Jaka atmosfera, czy przełożeni są w porządku. No i zarobki - czy premie są jakoś uczciwie naliczane?
dramat 2016-02-08 18:51
nie polecam ludzie na produkcji traktowani jak zero
dudi 2016-06-08 22:50
Tak jasiek, rozpoczął się i powinieneś mieć własną kasę na udział w tych szkoleniach. Co do pracy TH odradzam. Chętnych i niedowiarków namawiam na dokładnego przeczytanie umów dodatkowych do głównej umowy o pracę.
wug 2016-06-28 21:20
Witam!!! Jak wygląda teraz sytuacja na produkcji w thermoplaście ?? atmosfera, zarobki itp!!!!!!
JBB 2016-07-02 23:55
WITAM , JAK WYGLĄDA PRACA W THERMOPLASCIE NA WYTŁACZANIU??? JEST ZAJEB CZY W MIARE JAKOŚ???
wojtek 2016-07-03 10:00
Czy ja wiem czy dla wybranych ten konstruktor @banan jak porównuje te wymagania, które tutaj są do innych w branży to nie byłbym taki sceptyczny. Jeśli znasz się na rzeczy i masz papierek ze szkoły potwierdzający twoje umiejetności nie powinno być źle
jurooo 2017-01-25 15:25
Pracowałem parę miesięcy ale to co robi nowy szef to nie do pomyślenia karany jesteś za jakieś bzdury ogólnie przynosisz same straty nie polecam podziwiam tych co tam pracują dla mnie za duży stres
Chętna 2017-02-07 22:52
Czy firma ma jakieś nowe ofert dla pracownika w Libiążu? Zależy mi bo wiem , że to dobra firma. Etat doradcy handlowego byłby super.
Przyjaciel 2017-02-27 07:36
Witam. Nie widzę dobrze tej firmy. Czysty mobing ze strony szefa produkcji. Wydzwanianie po ludziach o nadgodziny, po nocy człowiek wyspać sie nie moze. Zastraszanie , zero przerw i karanie za jedzenie na lini .Wszystko fajnie i pięknie wygląda na rozmowie. Później jest coraz gorzej. Szkoda ludzi którzy nie zasługują na takie traktowanie.
Paulina 2017-02-27 13:14
@jurooo wspominasz, że w firmie panuje stresująca atmosfera. Co masz konkretnie na myśli?
Burak 2017-03-07 17:28
@paulina pewnie chodzi mu o ogolna atmosfere na produkcji. Nowy szef powinien miec stopien komendanta bo mu sie chyba wydaje ze obozem zarzadza a nie fabryka. Dobrze ze nie strzelaja. Zasadniczo podejscie do ludzi przez szefa produkcji i pania od hr to totalna zenada, dno i dwa metry mulu
Paulina 2017-03-08 08:38
@Burak dzięki za opinię. A jakieś pozytywy?
PLUS 2017-03-14 22:22
Chłopie w nocy to się śpi a nie odbiera telefony :)
Przyjaciel 2017-03-15 11:54
Jak byś chłopie czytał ze zrozumieniem to byś wiedział ze po nocy.
Burak 2017-03-15 12:19
@Paulina nie strzelają.
Natalia 2017-03-17 10:44
Thermoplast ma zapotrzebowanie na pracownika jako regionalny doradca techniczno - handlowy. W związku z tym, że mam zamiar aplikować chciałabym coś więcej się dowiedzieć w tym temacie. Jaka jest atmosfera w firmie?
Zostaw swoją opinię o Thermoplast - Libiąż
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thermoplast