Opinie o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące w Łódź

Kinga

No własnie moje dziecko dostało zaproszenie do tej szkoły....jest z innej miejscowości i po przeczytaniu opinii rodziców podziekuje bardzo Wszędzie jest beton i wszędzie jest liczony przede wszystkim zysk dla klubu..szkoły.. ale tutaj to jakas reprodukcja dzieciaków, którymi nikt sie nie zajmuje:( Wole zostawić chłopaka w swojej miejscowosci zeby miał przynajmnie spokój w odrabianiu lekcji i wypoczynku Dla mnie to jest dramat jak dorośli wykorzystują dzieciaki do swoich tylko i wyłacznie zysków , przykre

@eusebio

> Eusebio. Jeśli ilość i jakość posiłków Ci z jakichś powodów nie odpowiada możesz stołować się w pobliskiej restauracji. Tam będzie tanio, smacznie, zdrowo i przyjemnie! Nie wiem czy jest obowiązek korzystania ze stołówki jeśli mieszkasz w bursie? A jeśli tak, to są przecież stancje, już za niewiele ponad 1000 PLN można znaleźć jakiś przyjemny pokój na peryferiach miasta!

GOOO

Kochani omóżcie. Syn może iść tam do szkoły niestety musiałby byc z dala od domu więc w gre wchodzi bursa. Mam kilka opinii bardzo dobrych natomiast jak czytam internet to mam wielkie wątpliwości czy póścić tam syna.

@rodzic
@Mama

Witam. Syn również ma możliwość przeniesienia do tej szkoły i też w grę wchodzi bursa. Obawy są duże z mojej strony. Czy zdecydowała się Pani zapisać syna?

Jazy

Tylko kuchnia jest na dobrym poziomie. Bardzo zróżnicowana, może dodałbym więcej owoców i byłby Wersal.

@Freier :-(

Ja proponuję Państwu przyjechać z wizytą do syna i w porze posiłków pójść na stołówkę. Prezes sam zaprosi Was na obiad to zobaczycie sami. A później proszę o komentarz.

Ja się spieszę z zapytaniem o ten wolny etat dla pomocy kuchennej i napisane jest o wydawaniu posiłków w szkole, więc jest codziennie w tych samych godzinach? Ile za ten pełen etat można dostać pensji na rękę?

@Pracodawca Nowy wpis

No nie radzę nie przestrzegają przepisów prawa pracy mówią że bez doświadczenia a potem całkiem zmiana sytuacji

GOOO

Proszę o nr. telefonu. Moje dziecko było tam 4 miesiące. Mogę dużo powiedziec

Łukasz
@GOOO

Nie będę doradzał ale proszę naprawdę mocno to przemyśleć. O ile szkoła jeszcze jakoś ujdzie to bursa to temat na książkę. Sportowo syn na pewno zyska. Pytanie czy warto?

Mikołaj
@Ania

Może opowiedz o tym tutaj? Chętnie przeczytam, myślę że inni użytkownicy też na tym skorzystają.

Dkkd
@Ania

Jak możemy się skontaktować ? Jesteśmy zainteresowani tą szkołą ale po tych opiniach mamy obawy

@Dkkd

Proszę nr tel

Dkkd
@Ania

Wolałabym publicznie nie udzielać nr telefonu

@Dkkd

To proszę może wysłać swój nr na taki nr tel577791813. Z dopiskiem dziecko.

Aga
@Mikołaj

Też poproszę numer tel

@Ania

uważajcie bo to dwie różne osoby Ania klient to osoba która udzieli konkretnej opinii rzetelnej i prawdziwej Ania pracownik to osoba z klubu i chce wiedzieć jakiego dziecka rodzic pyta!!!!

@Ania

Może opowiesz coś na temat nauczycieli w szkole? Profesjonalnie podchodzą do swojego zawodu?

@Klip
@GOOO

nie zdecydowanie nie polecam!! Jedyny plus jaki tam jest to tylko to że wszystko jest na miejscu! reszta PORAŻKA totalna

@@Klip

A możesz podac jakies konkretne przykłady? Co tam się działo, że było aż tak źle?

@@Klip

Jeżeli jest tak źle, to jakim cudem dziewczyny są wielokrotnymi mistrzyniami Polski w każdej kategorii wiekowej. Ostatnio w ekstralidze! Opieka lekarska jest na najwyższym poziomie! Dobre boiska, zaplecze socjalne. Wiem, to nie Barcelona, ale w Polsce najlepsza szkoła futbolu.

@Malvina

Dobre boiska? Jak coś to jedno naturalne całkiem niezłe i jedno sztuczne calkiem ok. Co do opieki się nie wypowiadam bo nie wiem. Ale pisanie że to najlepsza szkoła w Polsce to suchar dnia. Proszę też pamiętać że w szkole działają dwa kluby. Zapraszam do wizyty w innych i moim zdaniem lepszych akademii w kraju i ocenienia.

@Malvina

Ciekawi mnie w jakim charakterze to piszesz? :) Tzn. pracujesz tam, jestes jednym z rodziców?

Mama
@Ania

Mój syn dostał propozycję przeniesienia się do tej szkoły do podstawówki, jesteśmy z daleka więc w grę wchodzi bursa. Mam wielkie obawy czy się zgodzić

Nowa
@GOOO

Czy posłała/łal Pan/Pani syna do tej szkoły, jestem ciekawa opini szkoły jak i bursy?

@rodzic
@Ania

Syn chce iść iść do tej szkoły, szukam rzetelnej opini. Może być na Priv

@rodzic Nowy wpis

Czy syn zaczął chodzić do tej szkoły ? Proszę o opinię jeśli to możliwe ☺️

@rodzic Nowy wpis
@Mama

Natalka Nowy wpis

Parę miesięcy temu też pojawił się wakat dla nauczyciela wspomagającego dla ucznia z nadpobudliwością psychoruchową i ciekawa jestem czy kogoś znaleźli czy można by cały czas wysłać aplikację. W sumie teraz niedługo koniec roku szkolnego, więc zatrudnienie w razie co to byłoby od września?

Jak można dostać pracę w szkole jako sprzątaczka, są gdzieś zamieszczane takie oferty? Może warto przejść się do szkoły i się dopytać? Czy wszystkie sprzątaczki pracują w tych samych godzinach? Jaka jest stawka godzinowa dla osób z podobnym doświadczeniem?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Anonimowy

Byłam uczennica tej szkoły, ogólnie nie polecam. Klub sam w sobie jest okej, treningi i trenerzy mega super, ale sama szkoła i bursa to dramat. Z dyrekcja nie da się normalnie pogadać, poziom nauki to dno totalne, koordynatorka bursy masakra!!

@Anonimowy

Mam pytanie odnośnie do nauczycieli. Czy często pojawiają się nowe twarze, czy raczej większość kadry pracuje tu od lat? Zdarzają się pojedyncze ogłoszenia o pracy (ostatnio podobno poszukiwany był nauczyciel historii), ale raczej rzadko. Czy to znaczy, że dotychczasowa ekipa nauczycielska się ogólnie sprawdza i nie ma potrzeby zatrudniania nowych ludzi?

Anonimowy

Co do nauczycieli, większość jest tych samych od lat. Jest parę nowych twarzy. Czy to się sprawdza? Nie powiedziałabym, chociażby patrząc na poziom nauczania.

Jogabonito
@Anonimowy

Zgadzam się w 100%. Klub sam w sobie ok. Reszta to porażka. Niby piszą o tym jak to jest super w tej szkole, ale realia zupełnie inne. Większość się nie uczy i trenerzy dobrze o tym wiedzą i to tolerują. Smutne, ale prawdziwe.

Iga

Kiedyś szukano pomocy na kuchni w wymiarze kilku dni w miesiącu, czy teraz też szkoła potrzebuje pracowników na kuchnię? Mam doświadczenie pracy na kuchni w przedszkolu i aktualną książeczkę sanitarną. Jaka stawka godzinowa obecnie obowiązuje? Czy praca na nie pełen etat też jest w oparciu o uop?

Ktoś tu stwierdził, że szkoła jest solidnym pracodawcą, ale niestety nie mogę znaleźć więcej szczegółów na ten temat. Chcę zmienić pracę i zależy mi na stabilnych warunkach, a jeszcze na początku ubiegłego roku szukali sekretarki z tego co patrzę w necie. Proponowali tam umowę o pracę i stawkę 3490 brutto. Czy w tym roku szykują się podwyżki dla pracowników administracyjnych? I jakie dodatki pozapłacowe jeszcze są oferowane?

Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące chce zatrudnić na stanowisko nauczyciel historii kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 7200 będą osiągalne?

Jazy

Gracjusz
@Jazy

Ciekawe. Zupa z poprzedniego dnia, okropna, mięso guma. W zupie chłopcy znaleźli coś co wyglądało jak głowa ptaka, wersal

Baba z Milionowej
@Gracjusz

A proszę powiedz ile chłopcy płacą za te posiłki? To co piszesz to kompletne bzdury. Dlaczego to zrobiłeś? Może mama Ci gotuje lepiej? Narzekacie po to, aby wyłudzić od rodziców dodatkowe fundusze, czy nie tak?

Krystyna
@Baba z Milionowej

To jest prawdziwa postawa ludzi z Uks SMS Łòdź. W dwóch zdaniach tyle jadu do młodzieży. Próba podważenia autorytetu matki dziecka, a następnie dziecka, które zdaniem pracownika - jak się nazwał baba z Milionowej - próbuje wyłudzić pieniądze. Żenada. Potwierdzam, ta szkoła (cała, nie tylko liceum) to masakra

Freier :-(
@Krystyna

Mój syn tam jest i chodzi ciągle głodny :-( Coś na rzeczy jest. :-(

@Freier :-(

Sebastian

Jak patrzę, to szkoła cieszy się ostatnio sporym zainteresowaniem, jeśli chodzi o pracę tam. Obyśmy tylko otrzymali odpowiedzi w tym zakresie i nie zawiedli się, co do warunków zatrudnienia. W aktualnym ogłoszeniu dla Z-cy szefa kuchni piszą, że robi się na dwie zmiany i w co drugą niedzielę. Do tego jest UoP na czas określony i 3490 zł brutto. No to do kiedy jest ta pierwsza umowa i czy te niedziele są ekstra płacone lub chociaż jakaś podwyżka przy drugiej umowie?

Jan
@Sebastian

Oczywiście, że weekendy są dodatkowo płacone. Osoby, które chcą i potrafią pracować, mogą nieźle zarobić. Szkoła jest solidnym i stabilnym pracodawcą

Jagna
@Jan

A jak bardzo różni się stawka podstawowa od tej weekendowej? Piszesz, że można nieźle zarobić, ale jaką kwotę masz na myśli? Generalnie jak ktoś się sprawdzi to może popracować do samej emerytury?

alaiai

Dzień dobry Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Państwa pracował w tej szkole jako pomoc kuchni? Czy warto? Chciałabym się dowiedzieć więcej informacji o tej pracy. Pozdrawiam,

Kinga

Karol
@Kinga

Bardzo dobra decyzja. Wystarczy wejść do budynku bursy, a następnie skręcić w lewo do sekretariatu „szkoły”. Z gabinetu prezesa wydobywają się tabuny dymu papierosowego, który rozprzestrzenia się po całym budynku. Czy to szkoła? Czy to wychowanie, sport może? Tylko to co napisałaś

Dik
@Kinga

Syn dostał propozycje, i tak się zastanawiam czy ma się przenieść z innej szkoły...

Lew
@Dik

My niestety przenieśliśmy dziecko i to była jedna z najgorszych decyzji w życiu ....

Madr
@Karol

Taja sytuacja. W jednej z galerii handlowych w Łodzi kupowaliśmy korki dla syna który trenował w SMS. Sprzedawca spytał gdzie syn trenuje i powiedział ze tez tam trenował i musimy uważać na jedna osobę. (usunięte przez administratora) cały rocznik na pieniądze w kwestii organizacji obozu sportowego. Nie posłuchaliśmy dobrych rad i dziecko doświadczyło złośliwości tej wygadanej osoby. Jawnie wyśmiewał np dziewczyny które współżyły razem ze sobą w bursie. Śmiał się, ze odkrył ze są lesbijkami. Opowiadał to jako żart. Sam ma synka którego promuje...

Rodzic
@Kinga

Bardzo dobra decyzja. Bursa to temat na książkę. Dzieci pozostawione same sobie. Bardzo dużo dzieci nie przywiązuje uwagi do uczenia się. Trenerzy zamiast pilnować ocen tylko udają że z tym walczą. Tak naprawdę nie liczy się czy się uczysz czy nie. Jesteś dobry grasz, nauka to tylko dodatek. Czystość w pokojach tragedia. Kadra trenerska nastawiona tylko na wyniki, często kosztem radości dzieci. Nie polecam tej szkoły.

MJA
@Lew

Możesz bardziej rozwinąć temat. Też chciałem żeby tam trenował mój syn. Bursa oczywiście, bo jesteśmy z daleka.

Justyna
@Kinga

Syn uczęszczał czy miał uczęszczać?

Anonimus
@Kinga

I to jest prawda:nauczyciele z kosmosu trenerzy nie potrafią trenować albo są niewidomi, kucharki nadają się do karmienia świń, internat niczym nie odbiega od tej normy.

Gabriela
@Anonimus

Ciekawa jestem ilu Paniom z kuchni właśnie sprawiłeś przykrość tą opinią. :( Jak nie smakuje zawsze można inaczej skrytykować... Co to znaczy, że nauczyciele są z kosmosu tak właściwie? I jak tak czytam opinie rodziców to się zastanawiam czy faktycznie jest tu coraz mniej uczniów? Stale się wypisują?

@Gabriela

Właśnie, panie pracujące w kuchni chyba są najbardziej zaangażowane aby te dzieci i młodzież czuły się jak u mamy w domu. Korzystałam z różnych stołówek, ale tę w SMSie uważam za jedną z lepszych! Jest mi przykro że ktoś wypisuje takie bzdury.

Ola
@Anonimus

Na jakiej podstawie zamieszczasz taką opinie? Uczyłeś się tutaj, mieszkałeś w Bursie, jadłeś na stołówce? Akurat stołówka SMS jest ze wszech miar do polecenia.Wszystko świeże, z najlepszych produktów, warzywa prosto od rolnika, Jednym słowem domowa kuchnia, Panie same robią nawet kluski na parze. Nieładnie tak szkalować.

Gabriela
@Glikeria

te Panie tutaj to od lat w tym samym składzie są? pytam, bo miałabym kogoś do podesłania ale potrzebowałabym się zorientować w warunkach jakie tu mogą mieć, stawki mam na myśli, umowę itp., czy ktoś z tu obecnych może się orientuje w tym?

@Kinga

Podjęła Pani jedynie sluszna decyzję! Pracowałam tam jako nauczycielka w liceum. To jest firma, na pewno nie szkoła. Są nastawieni wyłącznie na kasę i zysk. Nauka jest nieważna- nam, nauczycielom, dyrekcja powtarzała, zeby nie męczyć uczniów, bo to są "takie nierozgarniete slodkie misiaczki". Fakt. Niektore misiaczki przychodziły na lekcje pod widocznym wpływem alkoholu i/lub (usunięte przez administratora), a jedyną konsekwencją bylo polecenie dyrektora "idź do domu i wytrzeźwiej".(!!) Małgorzata Hoffman, kobieta o wielu funkcjach w tym szemranym interesie, posiada również wiele twarzy. Przede wszystkim twarz (usunięte przez administratora), co widać, słychać i czuć. Bywała w pracy pijana, na kacu-to był widok oburzający i przerażający. (usunięte przez administratora) Nauczyciele przestali przychodzić, nie chcieli brać udziału w (usunięte przez administratora). Pamiętam też misiaczka, który na maturze z geografii upierał się, że "połowę Polski zajmuje Sahara", a Hoffman i tak kazała nam, komisji, postawić mu 3 pod szantażem, że "wylecimy". Odeszlismy sami. ODRADZAM!!

eusebio
@Glikeria

mieszkam w bursie w tej szkole i jedzenie jest nie zjadliwe panie nie maja czepkow czesto dostaje surowe jedzenie i wlosy w jedzeniu do tego posilki sa bardzo drogie i w zime na stlowce smierdzi jak nie wiem co

Małgorzata
@Karolina

Ktoś próbował zgłosić te sytuacje do oświaty czy nie znalazł się żaden chętny? Powiedz mi proszę jakiego przedmiotu uczyłaś i ile godzin miesięcznie Ci zaproponowano, z wynagrodzenia chociaż byłaś zadowolona? Zdarzali się nauczyciele, którzy na prawdę mieli swoje zasady i szli podstawą programową nie słuchając poleceń dyrektorki?

@eusebio

anonimowy

Tragiczna szkoła dla pracowników. Mało płacą a wymagania mają nieziemskie. Jak ktoś się urodził na strażnika więziennego to może tam pracować. Mi się uczniowie rozbierali do naga na lekcjach języka obcego. Gdy zgłaszałam to dyrekcji, to padło stwierdzenie, że jestem niewydolna- żenada! Bajzel nie szkoła. Grube ryby robią kasę, jedzą obiadki a płotki tyrają bez czasu na posiłek,ponad siły za grosze. Często musiałam robić nadgodziny, za które nie dostałam ani grosza. Dla mnie to (usunięte przez administratora). Rotacja co pół roku nowi pracownicy, bo nikt nie wytrzymuje w tym obozie. Uczniowie się gubią, bo co rusz, to nowi nauczyciele. Starsi stażem nauczyciele nawet nie prowadzą lekcji, tylko zwalniają uczniów na lewo do domu a pieniążki do ich kieszeni lecą. Jak ktoś chce pracować w więziennictwie, to dobrze trafił. Nie polecam nikomu, nawet mojemu psu, wizyty tam.

Belfer
@anonimowy

To fakt. Na koniec roku szkolnego nie miał kto wystawić nawet ocen, które dostawiane były uczniom z sufitu bo było ich malo w dzienniku Librus.

@anonimowy

Przez pierwsze trzy miesiące warunki pracy i płacy w zasadzie zgadzają się z ustaleniami zawartymi w umowie. Po tym okresie następuje próbowanie pracownika: ile można mu obniżyć pensję i zwiększyć obowiązki i czas pracy tak aby pracownik dalej pracował i nie odszedł. Wykorzystuje się socjotechnikę dla osiągnięcia określonych celów poprzez manipulację załogą. Pracownik jest bez szans w zderzeniu z kliką zarządzającą szkołą.

@anonimowy

Zgadzam się w 100 proc.! Ja też tam pracowałam, chciałam uczyć, zaczynalam z pasją...Odeszłam po I semestrze. Podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi opiniami opublikowanymi przede mną.

Danuta
@Karolina

Mogę spytać, dlaczego odeszłaś? Nie piszesz nic od siebie, a chciałabym mieć trochę szerszy obraz firmy, zanim przemyślę sprawę z aplikowaniem tam. Ogólnie są opcje rozwoju jakieś czy zero?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące?

A

Atmosfera pracy jest bardzo dobra. Dobrzy pracownicy są doceniani i naprawdę mają możliwości rozwoju zawodowego.

G.G
@A

Bardzo dobra? Doceniani? Nie wiem gdzie i z której strony....

Mikołaj
@G.G

Więc widzę że to zupełnie inne zdanie. To jak to tu w takim razie wygląda z twojej perspektywy? Jest aż tak źle? ;/

Fabjan

Czy w SMSie nie ma jednej osoby, która mogłaby kamerą lub nawet telefonem filmować mecze ekstraligi dziewczyn rozgrywane na boisku przy Milionowej? Są relacje z wszystkich meczów ekstraligi i większości I ligi za wyjątkiem właśnie SMSu! Nie wszyscy ci co chcą oglądać mecze mogą iść na stadion więc mam apel do zarządu klubu i sponsora TME aby ten problem rozwiązać. Dziewczyny są mistrzyniami Polski więc nie ma się czego wstydzić!

Justyna
@Fabjan

Ciekawe czy to, że są mistrzyniami Polski pozwala finansowo na rejestrowanie ich meczy?

mx1

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego przy tej szkole istnieją dwa kluby piłki nożnej: AKS i UKS? Jaka jest między nimi różnica? Który ma lepsze wyniki sportowe? W którym są niższe opłaty? Jakie są istotne różnice ważne dla rodziców i dzieci którzy się zastanawiają nad nauką w tej szkole? Kto decyduje do którego klubu ma dziecko należeć? Czy możliwe jest przeniesienie z jednego do drugiego? etc.

Yacos

Ten klub organizacyjnie to jakaś zenada i totalna kompromitacja. Bylismy na testach, co innego w grafiku wysłanym na maila, co innego po przyjeździe. Inne sesje treningowe na rozkładzie, inne w praktyce. Oprowadzili nas po obiektach, zenada, nikt nie był ani przygotowany, ani zainteresowany przekazaniem jakichkolwiek informacji. Totalny brak profesjonalizmu. Nawet na maila z konkretnym zapytaniem nie otrzymałem odpowiedzi. Nawet nie wiedzieli kto prowadził trening!!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Łukasz
@Yacos

Potwierdzam. Wszystko pięknie tylko w sieci. W realu już tak kolorowo nie jest.

Jan
@Yacos

O który klub chodzi? Szkoła to nie klub., Na terenie Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego działają dwa kluby, do których należą uczniowie. Może warto byłoby napisać rzetelną i precyzyjną opinię.

Lin
@Yacos

Witam. Syn ma mieć testy piłkarskie w tej szkole, jak państwa spostrzeżenia, czy warto.??

@Pilkarz
@Lin

zdecydowanie NIE co innego jest na testach co innego w realu!!!!

Pilkarz

Zobaczcie sami. Na oficjalnych stronach z wynikami. Np AKS Łódź, mecz wygrany to wynik na stronie jest dostępny. W przypadku przegranej wyniku brak. Tak się mydli wszystkim oczy jacy to jesteśmy najlepsi. Przecież porażki też uczą. Nawet więcej niż wygrane. Ale nie tu. Prawdziwy obraz tegowszystkiego. Kiedyś widziałem artykuł z trenerem co mówił. Słabe oceny? U mnie nie zagrasz!! W ostatnim meczu 80% chłopców nie powinno zagrać. Nie polecam tej szkoły.

Kibic
@Pilkarz

A może możliwości intelektualne młodych zawodników są takie jakie są i nikt z nich nie zrobi naukowców. Gdyby nie szkoła sportowa ich przygarnęła to czekałoby ich w najlepszym wypadku OHP.

Rodzic
@Kibic

To fakt. Ale na pewno troszkę więcej zainteresowania kadry trenerskiej naprawdę pomogłoby. Nikt nie wymaga nie wiadomo jakich ocen. Po szkole będzie oczywiście zderzenie że ścianą.

Hipokrates

Czy wszyscy pracownicy zostali zmuszeni do szczepień p/covidowi? A dzieci? Ja nie chcę aby moje dziecko było zaszczepione tym (usunięte przez administratora) więc nie wiem czy mam go do tej szkoły posłać? Jeśli mają być jakieś naciski to chcę wiedzieć wcześniej!

Jana
@Hipokrates

Oczywiście nie ma w SMS przymusu szczepień ani dla uczniów ani dla nauczycieli. Jeśli jednak kariera sportowa dziecka ma się rozwijać, ma uczestniczyć w zgrupowaniach, turniejach krajowych i zagranicznych, szczepienie przeciwko covid jest bardzo często niezbędnym elementem, wymaganym przez organizatorów. Takie są dzisiaj realia i zapewne nie dotyczą tylko SMS im. K. Górskiego ale i innych szkół sportowych.

Hiob

Jak szkoła sobie radzi z plagą ciężkich kontuzji uczniów na zajęciach sportowych? Czy oznacza to koniec marzeń o karierze piłkarza, czy jest wdrażany jakiś program leczenia i rehabilitacji? Proszę o opinie rodziców/opiekunów dzieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące - Łódź

• Jak się pracuje w Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Milionowa 12
    93-193 Łódź