Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące

Łódź

Opinie o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące

darek 2011-12-16 10:54:55
przecież to ogłoszenie jak i seria innych o tej szkole pod różnymi nazwami na tym serwisie to ewidentna, sztucznie generowana ściema!!! a praca tam jest szczerze godna pożałowania
Belfer 2014-10-23 03:02:10
Ta szkoła, to żenada. Dyrekcja nastawiona przede wszystkim na wyciśnięcie jak najwięcej kasy z kieszeni rodziców, którym wmawia się, że ich dzieci będą mistrzami sportu. A tak naprawdę, to nikomu nie zależy na uczniach, którzy traktowani są przedmiotowo, niemal że jak bydło. I do tego jeszcze ta głupia baba z sekretariatu, która wydziera się na dzieciaki z gimnazjum. Żenada i jeszcze raz żenada. Szkoda czasu i pieniędzy.
maciek 2014-10-23 03:08:19
Najlepszy jest (usunięte przez administratora) dyrektorek i jego świta.
art 2016-04-20 20:55:18
uważam, że jeśli chcesz, aby twoje dzieci kształciły się w dyscyplinach sportowych to ta szkoła bęzie odpowiednia, ponieważ dba o rozwój już od najmłodszych lat
Zostaw swoją opinię o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące