Mobilek Ośrodek Szkolenia Kierowców

Legionowo

Opinie o Mobilek Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kasia 2012-01-08 18:03:48
zdecydowanie nie polecam tej szkoły, organizacja godna pożałowania, [usunięte przez moderatora]
Zzzzz 2012-07-02 22:02:36
Jak najbardziej się zgadzam, z kategorią B to samo. Jak ktoś się tam dodzwoni, to już jest sukces. Po trzech dniach jak się uda, rozmowa trwa po 30, 40 min, żeby rozpisac tylko częśc jazd, a raczej cisza w słuchawce, bo system jest zepsuty. Terminy tylko ta 5 rano, po godzinie. Na wszystko się już zgodziłam, żeby tylko jak najszybciej ukończyc ten kurs. Masakra.
dramat 2012-07-23 15:22:52
Nie da sie dodzwonic nie ma wolnych terminow. Ludzie zaplaccie sobie te 200 zl wiecej i zrobcie kurs w normalnej szkole
Kursant- wieczny 2012-08-18 22:12:32
Wysłałem do nich reklamację. Co mam zrobic w przypadku braku odpowiedzi???
kursantka 2012-08-18 23:13:39
Oni nie odpowiadają na żadne reklamacje, olewją wszystko.A prawnie jest tak, że jak nie dostałeś odp na reklamację, to jest uznana.Ja też pisałam i odpowiedzi nie dostałam
aaa 2012-10-24 11:33:28
Kasia ludzie piszą ze ta szkoła to jedno wielkie oszustwo a ty dalej chcesz tu pracować!!!
Omijać Mobilka z daleka!!!!!!!!!!!!
komin 2014-03-12 18:53:19
jak to na wodzie?:) zaciekawiłeś mnie JANCIU:) na ich www nie znalazłem nic o zwodowaniu firmy http://mobilek.pl/
czubak 2014-04-21 21:24:23
robią przecież już od dłuższego czasu różne kursy motorowodne, jak np. na sternika czy holującego, pewnie o to chodzi
lis morski 2014-12-02 14:23:08
mam odpowiednie patennty i szkolenia, chętnie załapałbym się na stanowisko [prowadzącego kursy motorowodne,i właśnie najchętniej na sternika. jakie trzeba spełnić wymagania żeby człowieka zatrudnili na takim stanowisku albo bardzo podobnym w Mobilek?proszę was o pilną odpowiedź w tej sprawie bo szybko praca potrzebna
Ojciec 2015-01-31 22:46:52
Mobilek jest sporym ośrodkiem, który jest widoczny na mieście - każdy to przyzna. Uważam, że polityka jaką się kierują powinna stawiać przede wszystkim na zatrudnianie wykwalifikowanych instruktorów, bo tylko w ten sposób można czegoś nauczyć innych, a przy okazji zadowolenia i wysokiej skuteczności starzy klienci będą przyprowadzać nowych klientów.
tamtam 2015-02-21 13:57:44
Jak na Legionowo to rzeczywiście - są duzi. Nie zapominajmy jednak, że niedaleko obok jest Warszawa, gdzie są ośrodki egzaminacyjne, więc wiele osób woli jeździć w Warszawie i mieć obcykane trasy egzaminatorów - nie oszukujmy się tylko o to w tym chodzi. Poza tym nie wiem czy w Wwie nie ma niższych cen.
romin 2015-03-07 21:30:11
no dobra , ale z tego co mi przynajmniej wiadomo to w legionowie chyba również można zrobić prawo jazdy. W końcu jest to miasto i to w dodatku nie takie małe chociaż leży przy dużej metropolii jaką jest Warszawa. Wolałbym robić prawo jazdy właśnie w takim mieście niż w samej wawie gdzie pułapki są za każdym zakrętem
monieek 2016-05-18 19:17:23
nie wiem @janka czy mowa o tej samej firmie, coś mi się nie zgadza miejscowość. Jednak widziałem ofertę o której mówisz i przyznam, że jest bardzo interesująca. Wiadomo, praca nie jest bardzo wymagająca jako konsultant. Musisz znać angielski i mieć doświadczenie z routerami i całą resztą.
Zostaw swoją opinię o Mobilek Ośrodek Szkolenia Kierowców - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobilek Ośrodek Szkolenia Kierowców