Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

X

Wypłaty za kazdym razem są wybrakowane o niemałe ilości. Nie wypłacają zaległości na czas.

Hipek

Jak dla mnie nie ma na co narzekać, wiadomo robota jak robota, wszędzie podobnie, ale tu trzeba przyznać, że kasa na koncie zawsze na czas

m
@Hipek

obiecal iprace .Czekam już rok .

Zenek
@Hipek

Zawsze na czas... !!! miały być 15, a od pietnastego idą na moje konto chyba na pieszo do tej pory

remarke
@Zenek

Zenek musisz puść do Martyniuka. Przelewy zawsze wychodzą na 10 - etaty / 25 dnia miesiąca zlecenia - jeśli te dni wypadają weekend wysyłają środki z wyprzedzeniem. kto Ci obiecywał coś na 15 ?

Stasia

Pracuje jako sprzątaczka na obiekcie w Opolu, świetna Pani koordynatorka i dobre warunki pracy.

Tadzio K

Pracuję jako ochroniarz w Krakowie, polecam firmę, jak do tej pory nie mam na co narzekać

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Gajka

Pracuje na obiekcie w Łodzi, nie ma na co narzekać, fajna atmosfera i zgrana załoga, polecam :)

Piter
@Gajka

Czy pieniądze płaca na czas w tej firmie

remarke
@Piter

Tak etat do 10 następnego miesiąca zlecenia do 25 następnego miesiąca

Duch .

Dziwię się ludziom którzy pracują w ochronie marne zarobki godzin trzeba przepracować 240 albo i więcej i jeszcze jakieś kontrole odbijania punktów za takie pieniądze to można przyjść i spać a korzystają na tym szefowie firm którzy z reguły to byli pracownicy aparatu bezpieczeństwa PRL lub ich dzieci raj mieli za rządów PO PSL wtedy to mieli żniwa na ludziach marne stawki godzinowe i wszechobecne kary w JUSTUSIE pracował taki łysy kontrolny zwany przez ludzi dr Mengele temu to sadysta patrzył z oczu no ale to było lata wstecz dziś pewno też jakieś tam sztuczki stosują w firmach ochrony żeby ludzi wydymać no ale to już wyssali z mlekiem matek !!! Pozdrawiam i jeszcze raz moje zdanie jest takie że to wszystko do wora a wór do jeziora .

Co
@Duch .

Co ty piszesz bzdury O sprawo PO I PSL NIE MESZAJ ICH ICH DO KACZIORA ON TOBIE DUŻO (usunięte przez administratora) PODA WIEJSKI (usunięte przez administratora) ŚMIERDZISZ KILOMETR SMRUDEM TAKI WIEJSKI CHOLERI ZEPSUJĄ OPINE ROBAKI CHOLERNI

Była pracownica opolskie

Witam czy ktos ogarnia wyczyny p. Justyny pseudo brygadzistka. Bardziej leniwej osoby nie znam i do tego zakłamanej. Osoba nie stety szkodzi firmie a nie pomaga. Pseudo kierowniku L. z Katowic moze pora skonczyc kryc pania Justynke,???

Manager Salonu GB Gdańsk

W styczniu pojawiła się opinia o dowódcy zmiany z galerii Alfa w Gdańsku. Jak widać, Pan Adnrzej ma brata bliźniaka. Przynajmniej z zachowania. (usunięte przez administratora) wsród pracowników ochrony jest niebywałe. W Galerii Bałtyckiej za segment awizacji nocnych podobno odpowiada Pan Waldemar. Używam słowa "podobno", ponieważ próby kontaktu mailowego lub telefonicznego zazwyczaj kończą się fiaskiem. Ochrona zazwyczaj odpowiada, że przekaże sprawę do Pana Waldemara, a ten winien się odezwać. Niestety, dopóki sama się nie pojawiłam w pomieszczeniu ochrony, Pan Waldemar nie raczył nawiązać ze mną kontaktu. Sama wizyta również nie należała do przyjemnych. Pukałam kilkukrotnie w drzwi, lecz nikt nie otwierał. Drzwi były jednak lekko uchylone, więc uznałam, że wejdę do środka. Widok, jak to się tego pana nazywa - Dowódcy Zmiany, był przynajmniej nie na miejscu. Pan Waldemar leżał na fotelu jakby na leżaku w kurorcie wakacyjnym. Nogi opierał na drugim krześle. Nie dziwię się, że nie słyszał pukania, ponieważ na głowie miał słuchawki. Nie raczył również odpowiedzieć na przywitanie. Opisałam swoją sytuację, a jedyna reakcja ze strony Pana Waldemara to pytanie "z jakiego jestem sklepu" i "proszę czekać na maila". Nie miałam sił, by tłumaczyć, że odpowiedź potrzebuję na wczoraj. Chciałam również zgłosić to skandaliczne zachowanie do przełożonego Pana Waldemara, lecz nie raczył mi podać numeru telefonu zasłaniając się przepisami rodo. Uznałam, że nie będę dalej ciągnąć tego wątku, więc postanowiłam odpuścić. Być może na tym poratlu ktoś dostrzeże jakich pracowników zatrudnia.

@Manager Salonu GB Gdańsk

Link szybko staje się wiralem w kręgach kierowników, więc i ja dorzucę swoje trzy grosze. Zmiany kadrowe w tej firmie ochroniarskiej średnio mnie interesują, ale pan waldemar juz dawno powinien zlecieć ze stołka. Przemądrzały i zadufany w sobie. Niby ekspert - taka mądra głowa - a nie potrafi odpowiadać na proste pytania. Najlepiej odsyłać do dyrekcji. Ten pan jest zdecydowanie najsłabszym oginwem w tej firmie. Pozostali panowie odbierający telefon w biurze ochrony są bardzo sympatyczni. Pozdrawiam.

Paulina
@Manager Salonu GB Gdańsk

Witam, nie będę ukrywać, że wpis podesłała mi koleżanka z prośbą o wypowiedzenie się na forum o zachowaniu opisywanego Pana. Nie zamierzam się zbytnio rozwodzić. Każda wizyta u tego Pana wygląda tak samo wizualnie. Ja poszłam o krok dalej i zaczęłam burzliwą dyskusję wnioskując o udostępnienie numeru telefonu do przełożonego (było to już po przygodach moich koleżanek z tym panem). Zasugerowałam, że mogę nawet poczekać na co uszłyszałam od pana siedzącego obok pana waldemara słowa TO SE CZEKAJ po czym oboje zaczęli się głośno śmiać. Natychmiast wyszłam. Nie byłam przygotowana na takie traktowanie. Nie zamierzam się tam wiecej pokazywać.

Pero
@Paulina

Ciekawe,że wszystkie akurat jednego dnia miałyście takie przejścia,może po prostu Wam przeszkadza?Może idźcie rano do ochrony i załatwcie to z kierownikiem,a nie piszecie głupoty.Toz to z daleka tracą jakimiś pomówieniami.A to już jest karalne

@Marta

Może się podpisz,zanim takie opinie wyślesz?

Przecież się podpisałam. Mam na imię Marta. Jak widać pracownicy ochrony mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. Pozdrawiam. Więcej informacji mogę udzielić telefonicznie. Czekam na numer telefonu.

Miłosz

Byłem na rozmowie w biurze w Katowicach, całkiem miła atmosfera, czekam na telefon. Sama rozmowa konkretna, nie ma się do czego przyczepić.

Qefkw

Praca okej, zarobki też w porządku, ja nie narzekam.

Gucio

Pozdrawiam moją ekipę z Piotrkowa Trybunalskiego, jak również Panią Koordynator. Fajna atmosfera, polecam firmę.,

Dlaczego dowódca zmiany w Galerii ma stawkę jak pasazowy?Czyżby koordynator nie widział różnicy?A może tylko kumple dostają więcej?

Lolo

To może trzeba koordynatora zapytać o wyjaśnienie sytuacji, a nie tutaj żale wylewać.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Agencja Ochrony Justus?

Karol

Dobre, firma udziela mi pomocy w zakupie leków i dofinansowaniu turnusu rehabilitacyjnego. Z koordynatorem różnie bywa zależy jaki ma dzień ;) Pracuję już 4 lata, kasa jest zawsze w terminie.

t050
@Karol

od kiedy i dla kogo,tez długo pracuję

Tymek
@t050

Od zawsze, ja korzystam z tej pomocy od kiedy zacząłem pracę. Bardzo mi to pomaga w co miesięcznych wydatkach.

Tomcio Bombcio

Przez długi czas pracowałem na obiekcie w Gdańsku, dobrze płacą, koordynator też w porządku człowiek, konkretny i w temacie. Polecam, jak ktoś szuka pracy na stałe.

Danuta
@Tomcio Bombcio

@Tomcio Bambcio praca na stałe to teraz priorytet. Patrząc na Twoją opinie widać, że można dobrze trafić. Do tego jeśli masz wsparcie i atmosferę, która sprzyja pracy to już w ogóle super. Powiedz proszę, czy stawki są takie same w innych miastach, i jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Pero
@Tomcio Bombcio

Mam inne zdanie.Pensja nigdy się nie zgadzala.Koordynator ma zlefke na wszystko.

Robert

Pracuję w Skierniewicach Pozytywnie oceniam współprace z firmą jak na ten moment jestem zadowolony super Pani Koordynator można pogadać dogadać pomocna zawsze miła przyjazna nie ma się do czego doczepić Pozdrawiam Firmę i pracowników JUSTUS

lala

Najlepsza Firma ever

Duch .

Krótko napiszę wszystkie te agencje ochrony do wora a wór do jeziora !!!!!!!!!

Fenelele

Byłem kiedyś na rozmowie o pracę na stanowisko pracownika ochrony, pan Koordynator bardzo miły, zadawał konkretne pytania.

LerekTrelek

Jak dla mnie wszystko w porządku, nie mam zastrzeżeń. Praca jak praca

Sarcia

Wszystkim szukającym pracy w okolicach Tarnowa polecam współpracę z koordynatorka z tamtych rejonów, bardzo miła i rzeczowa kobieta. Zawsze się można z nią dogadać. Pozdrawiam

odp Sarcia
@Sarcia

a kto jest Twoim kordynatorem jesli p. Justyna to czuje tu klamstwo. Najgorszy kordynator - klamie klamie i jescze raz klamie.

@odp Sarcia

Nie znam żadnej Pani Justyny z tej firmy. Moja koordynatorka inaczej się nazywa. Pozdrawiam :)

Sarcia-odp
@Sarcia

to sie ciesz ze masz normalna osobę my nie stety trafilismy na osobe dzieki której odechciewa sie pracowac, ale na cale szczescie ludzie ida po rozUm do glowy i nie zwracaja na nia uwagi mamy nadzieje ze jej dni sa policzone w JUSTUS.

@Sarcia-odp

Szkoda słyszeć, miejmy nadzieje, że uda się wyjaśnić tę sytuację :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 36 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus