Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Agencja Ochrony Justus? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Na początku jak przyjmowałam się do Justusa we Wrocławiu to zapowiadało się w miarę w porządku. Po jakimś czasie pogorszyło się ponieważ zmniejszyli ilość godzin,miałam być koordynatorem obiektu a jeszcze robiłam na posterunku na linii kas. Uważam że jeśli zatrudniają kogoś na koordynatora to trzeba pomóc wdrożyć w obowiązki na to stanowisko, a nie każdy sobie i brak merytorycznej pomocy ze strony kierownictwa. Miał być dodatek za to ale nie było. Przyciągano szkolenie na koordynatora twierdząc że będzie ale w następnym miesiącu. Nie polecam tej firmy.

Adzia wysoka długo noga blondy

Kierownik jak chce kolokwialnie opieprzyć przywozi Panią z biura która zapomina o elementarny h zasadach kultury. Mówi osoba których dodatkowym atutem poza wykształceniem wyższym praca w innych miejscach też jest orzeczenie wiadomo zysk dla pracodawcy że nie są ludźmi jak można komuś powiedzieć że nie jest człowiekiem wesołych świąt przyszłych i mądrości życiowej umiejętności konstruktywnej krytyki no i faworyzujac jednych kosztem drugich nie dają zarobić nie doceniają

Ciekawy

Ile obecnie wynosi stawka minimalna na godzinę na rękę? Ile Wam na czysto na rękę wychodzi za godzinę pracy?

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Wspominał ktoś niżej o dodatku za nocki, ile on wynosi? W ogłoszeniu piszą o elastycznym czasie pracy faktycznie da się ułożyć grafik trochę pod siebie? Godziny nadliczbowe są rozliczane są zgodnie z kodeksem pracy? W mojej poprzedniej firmie liczyli je po regularnej stawce, co nie było uczciwe. 23 zł/h to maks jeśli chodzi o zarobki?

seba77

Do każdej 1 godz nocnej masz dodatkowo parę groszy jeśli chodzi o grafik elastyczny u nas nie ma żadnego problemu

Lion

Różne są stawki na obiektach, pewnie zależy to od umowy jaką podpiszą z właścicielem obiektu. Do godzin nocnych doliczają mi coś ponad 4 zł do godziny - ale mam etat, Koledzy na zleceniach nie mają takiego dodatku

Fidov
@seba77

Jakie dodatki za nocki Nie ma nic takiego Nie ma też dodatków za pracę w święta Nie ma też żadnych bonów ani paczek A kartę medyczna można sobie (usunięte przez administratora) Tak samo jest z dodatkiem za leki badz sprzęt medyczny O dodatku za paliwo nie wspomne

@Fidov

Skoro dodatku jako takiego nie ma to co chodzi z tym dorzucaniem paru groszy? Tak po prostu je dodają? Chyba, że oceniacie z perspektywy rozbieżności w czasie lub tez innego „stanowiska” czy cos? i w te święta trzeba bezwarunkowo robić czy to zależy jak komu wypadnie? Można wcześniej zmian nałapać by ich uniknąć czy to loteria jest?

Pero
@Fidov

Masz rację.Zadnych dodatków.Nie liczcie na to.Najpierw obiecują,potem gola pensja

nikola

Propozycja pracy umowa zlecenie, najniższa krajowa, pierwsza wypłata w sumie po 2 miesiącach bo płacą po 25 dniu miesiąca, żałosne...

Madzia
@nikola

A wspominali może coś jak to potem wygląda? Bo na początek by dla mnie było ok, ale tylko jak później można umowe o prace dostać i solidną podwyżkę.

@Madzia

Nie masz grupy zapomnij o umowie o pracę !!

Dyzio
@nikola

(usunięte przez administratora)w każdej ochronie jest najniższa tu i tak lepiej płacą niż u innych a to że pierwsza pensja jest prawie po dwóch miesiącach to tak jest w każdej pracy jak zaczynasz później wychodzi ci co miesiąc ja nie wiem skąd takie gnomy się biorą przecież nikt ci nie kazał iść na ochronę trzeba było się uczyć to nie został byś cieciem

Wiecie może, czy w Agencja Ochrony Justus szukają chętnych na staż?

Tomasz

Jako pracownik ochrony w Auchan mam obowiazek obslugiwać kasy miła,i ponadto czy mam obowiązek oklejać i ustawiać alkohol

Rambo

U nas chcieli żebysmy odśnieżali ale kierownik się nie zgodził a trawę kosza sami

Bejo

Czy firma Justus rzeczywiście nie sprawdza przeszłości swoich pracowników? Gościu będący koordynatorem w poprzedniej firmie zostaje (usunięte przez administratora)za pijaństwo. W tej firmie bez problemu dostaje pracę jako koordynator!

Nękają

Pracownica SMA justus mimo odbijania punktu co chwila męczy telefonami, że człowiek nie odbija punktu, a chciałbym zauważyć iż jest to (usunięte przez administratora)

Wstyd prezesi, kierownicy aby ludzie czekali na wypłatę. Dziś czwartek godz 15 a wypłaty na kontach nie ma. Dla niektorych to jedyne źródło dochodu. W innych firmach pracownicy otrzymali wypłaty w pon lub wtorek. Jeszcze wam mało z pefronu to trzeba nabjac kieszenie odsetkami z banku. WSTYD WSTYD WSTYD

Czytelnik

Wiesz co u mnie w domu wszyscy mamy na umowie ,że wypłata do 10 i jakoś nikt jeszcze nie dostał, a i Ty za pewne tak masz więc w czym problem

Justus

Art. 212 Kodeksu karnego Sprawą zajmie się już nasz dział prawny.

Fachman
@Justus

Art 151 kodeksu pracy,dodatek za godz nocne dla pracowników…..czemu pracownicy go nie otrzymują?

Pero

Bo się nie upominaja

t050
@Fachman

bo cały czas jest wmawiane pracownikom, że w ochronie nie obowiązuje kodeks pracy

EWA

PRZECIERZ PŁACĄ ZA GODZINY NOCNE=DODATEK--PO CO TEN FERMENT

Paulina
@EWA

A możesz powiedzieć coś więcej na temat dodatku? Czy jest wpisany na umowę?

B . pracownik
@EWA

co ty bierzesz za ziola że tak głupio piszesz nic nie płacą oprocz godzin przepracowanych

ona
@EWA

Nic nie placa, wiec nie wymyslaj. Nawet na umowie o prace nie ma dodtaku nocnego , ani innej stawki. Po to jest umowa o prace i dodatkowo zlecenie, aby nie placic za nadgodziny

@ona

Ciekawe czy taki argument można usłyszeć na rozmowie. Swoją drogą skoro jednak tak się zarzeka to możliwe, że ma inną umowę? Raczej nie znacie tak szczegółowo swoich sytuacji chyba, że ktoś powie wprost?

remarke
@ona

Ja mam płacone nocne - 20% - oraz mam płacone za nadgodziny na umowie.

Waldi
@Justus

A co ty tak straszysz JUSTUSIE działem prawnym? Prawda w oczka kole? Nie masz sobie nic do zarzucenia? Nie chcę poruszać tutaj na forum wszystkich nieprawidłowości jakie są w tej firmie, a uwierz mi ,że jest ich sporo. . Z szacunku do szefa i jego pracy nic nie napiszę, ale wkurza mnie straszenie ludzi konsekwencjami , kiedy nie zawsze samemu postępuje się zgodnie z prawem.

Starszy

Pracowałem na monitoringu wizyjnym w Krakowie. Współpracownicy to zbieranina ludzi w róznym wieku i z róznym wykształceniem. Są i osoby z niepelnosprawnościa i zdrowe i studenci, ale powiem wam to wszystko do ogarnięcia. Jednak rzecza niedopuszczalna jest zachowanie jednej osoby- kobiety , która była dowódcą. Teraz podobno juz nim nie jest tylko zajmuje sie jakimis rzeczami biurowymi. wspomniana kobieta to agresywna, wulgarna histeryczka. Potrafi wyzywac , ublizac i krzyczec jak jej sie cos nie podoba. Frustratka niebezpieczna i toksyczna. To co ona robiła to zwykly (usunięte przez administratora). Odszedłem przez nia. Jakiekolwiek zgloszenie problemu kierownikowi mija sie z celem . Nie reaguje. Ten facet jest bezwolny nie radzi sobie. Toleruje zachowanie tej niewychowanej , prostej baby, nie rozumiejac , ze to na niego rzutuje. Tolerowanie agresywnego, tak wulgarnego pracownika jest niedopuszczalne.

STUDENTKA
@Starszy

Ogłoszenie o pracę na monitoringu wizyjnym w Justus Kraków ciągle jest dostępne. Pomyślałam spróbuję może dorobię trochę na życie studenckie. Byłam na rozmowie. Siedziba firmy strasznie daleko , prawie pod Skawiną. Dojazd straszny. Stawki, które oferuje firma to żenada. Zero dodatku za noce. Za pracę przy komputerze. Nie wspomnę już o jakichkolwiek benefitach , które teraz sa standardem .Rozmowa z jakąś kobietą, która była kompletnie nieprzygotowana. To już dało mi wiele do myślenia. Podziękowałam. Odradzam.

Ppk
@Starszy

A może być się popatrzył na siebie jak wykonywałeś obowiązki bo gdybyś robił co swoje to nich by na ciebie nie krzyczał i może nie wypowiadaj się o kimś tak skoro go nie znasz też pracowałem w tej firmie i uważam że na wizyjnym pracuje banda kretynów którzy nie umieją nawet kliknąć w myszkę a wspomniana przez ciebie pani próbuje utrzymać tam jakiś poziom ale skoro inaczej się nie da więc dostosowuje się inteligencja do osób tam pracujących więc najpierw popatrz na siebie i swoją pracę dopiero innych obrażaj i wyzywaj taka moja dobra rada bo chyba nikt z was którzy tu piszą nie jest w stanie pomyśleć nad tym tylko najlepiej zbluzgać innych i już bo tak najłatwiej i najprościej nie pomyślą co inny człowiek może czuć i jak wielką bronią jest hejt na innych mam nadzieję że justus jako firma nie zostawi tak tych wszystkich spraw i przekaże te komentarze prokuraturze i dojdą to osób którzy bezmyślnie piszą te pierdoły najpierw zastanów się nad sobą nad tym jak pracowałeś jak to wygląda ile ktoś ma obowiązków i że w tej firmie każdemu zrywa się za coś to nie wina ludzi którzy tam pracują tylko wina góry która ciśnie bo im się zera nie zgadzają taka jest prawda i życzę ci abyś nigdy nie doświadczył takiego hejty jak ty sprawiasz innym trzymaj się ciepło i obyś znalazł lepszą pracę ja znalazłem a o justusie zapomniałem ????

Wiewiór
@Ppk

Chłopie i ty mówisz o inteligencji tej Pani, a pisać sam nie umiesz. Ogarnij się i wróć do szkoły może się, dowiesz co to interpunkcja. Duże i małe litery. Tragedia. I czym się chwalisz ? Tym, że pracowałeś na monitoringu wizyjnym. Nic w tym nadzwyczajnego. Praca jak każda inna. Tu chodzi o atmosferę i to co tam się wyczynia. Dobrze, że są takie informacje , bo przynajmiej wiadomo gdzie sie nie wybierać do pracy.

Gekon
@Ppk

Co ty nazywasz poziomem? Krzyki , wyzwiska? Jasno ktoś napisał jak są tam traktowani ludzie. To forum dokladnie jest po to , aby sobie przekazywac opinie o firmach, o jakosci pracy, o ludziach , ktorzy tworza dane srodowisko. Ktos kto bedzie chcial sie zatrudnic kilka razy przemysli zanim to zrobi.

Ktoś
@Ppk

Justus to ....to nawet nie można nazwać firmą,brak szacunku do Pracowników.Przez słowo brak szacunku piszę ogólnie.To co ludzie Piszą o tej działalności jest szczera prawda.Tu Piszesz że się Oczernia,natomiast to jest szczerość i przestroga dla innych ,ale nikt nikomu nie może narzucić nie współpracować z tą firmą.Niech każdy jeżeli chce przekona się osobiście jak to wygląda.Do ludzi trzeba mieć podejście,a nie rozdartego (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) z ciężko zarobionych pieniędzy,Obrażać i Poniżać pracowników,(usunięte przez administratora) prosto w oczy,obiecywać gruszki na wierzbie po czym dostawać same patyki , zastraszać,odbierać poczucie własnej wartości.Zostalo napisane że te komentarze powinny być przez firmę justus zgłoszone do prokuratury.????Super,myślę że połowa Europy zjechała by się składać zeznania i byłoby co opowiadać o tej Działalności gdyby każdy opowiedział o swoich doświadczeniach z firmą Jusstus i z całą pewnością nie byłyby One korzystne dla Jusstusa.

FAKT
@Ktoś

MASZ CAŁKOWITĄ RACJĘ. NIE POLECAM PRACY W CENTRALI TEJ FIRMY W KRAKOWIE. NIKT NAD TYM NIE PANUJE. ATMOSFERA STRASZNA. CAŁKOWITA NIEKOMPETENCJA KIEROWNICTWA. JEST KIEROWNIK , OSOBIŚCIE TO MIŁY FACET, ALE SAM MA NA GŁOWIE TYLE , ZE NIE JEST W STANIE WSZYSTKIEGO OGARNĄĆ. Z RESZTA ON PRACUJE 8 H. A DO PRACY LUDZIE PRZYCHODZA NA 16.00 WIEC ZERO KONTAKTU Z KIEROWNIKIEM. JEST JESZCZE PEWNA PANI NIBY MA POMAGAC W SPRAWACH MONITORINGU WIZYJNEGO, ALE POMINE JA W MOJEJ WYPOWIEDZI BO NIE CHCE OBRAŻAC TEJ PANI , ANI FIRMY.

@Starszy

A no własnie , ustawiłem sobie alert na nowe wpisy o tej firmie i chciałbym trochę sie dowiedzieć. Nie ukrywam , że ja i kilka moich znajomych znalezlismy sie w takiej sytuacji , że chcemy zatrudnic sie w Justusie w głównej centrali tej firmy na Stażyńskiego w Krakowie. Czy możecie coś napisać o pracy tutaj. Jestem bardzo ciekawy , bo to co tuu czytam trochę mnie przeraża. Ktoś z naszych już był na wizycie w tej siedzibie i obiecuja zlote gruszki na wierzbie. A dziwne to trochę dla mnie , bo skoro jest tak doskonale to skąd takie braki kadrowe u nich??? Jakim sposobem maja miejsce , aby zatrudnić na raz tyle osób? Czekam na wasze wiadomości. Pozdrawiam. Mam nadzieje do zobaczenia.

Monika Mielec

Ostrzegam ludzi chcących ,,dorobić,,. Nie otrzymasz umowy pod pretekstem nie mam czasu, następnym razem i tak mija miesiąc. Po uwadze że; nie będę pracować bez umowy. Skutek , ani umowy ani kasy. Zmiana stawki w trakcie kłótni, oczywiście na niższą niż była ustalona. Skutek ? Robisz za darmo bo nie dostałeś do ręki umowy i miałeś czelność się postawić. I jeszcze coś tu piszą o paragrafach hahahaha.

Bysty
@Monika Mielec

Ludzie uważajcie na tą firmę nie dają umowy niby że dadzą za w tygodnie ale podpisz im wszystko a daty już sami sobie dopiszą śmierdzi ta firma na odległość może do pipu zgłosić Państwowa inspekcja pracy

Bozo
@Bysty

Jak czytam niektóre komentarze to mam wrażenie że w innej firmie pracuję:) . Od siedmiu lat jestem w Justusie i nie zdarzyło mi się nie dostać umowy ani pieniędzy na czas. Fakt że umowa zlecenie więc szału nie ma ale jest dawana co pół roku. Nie wiem w jakim mieście pracowałaś i na jakim obiekcie ale jak mogą być dopisywane daty później jak są one drukowane razem z umową od kiedy do.... .

Pracuś
@Bysty

Nie chce mi się wierzyć w to co wypisujesz. Pracuję w Justusie we Wrocławiu już drugi rok i jest ok. Koledzy z pracy też są w miarę zadowoleni gdyby nie to, że pracujemy na zleceniach. Justus ma niezłą opinię w porównaniu z innymi firmami ochrony.

Barak
@Monika Mielec

Tak to prawda nie dają umowy .Nie wiadomo czy zapłacą.Szkoda czasu

@Barak

To w jaki sposób miałoby dojść do podjęcia się zatrudnienia skoro podobno tej umowy faktycznie nie ma? Jest na niej docelowo opisany jakiś zakres obowiązków? Skąd konkretnie masz wiedzieć co robić itp?

Nie dają umowy

Gosia

(usunięte przez administratora) nie dają umowy

Kaśka

Nie polecam nie dają umowy praca na czarno

DŁUGOLETNI KLIENT

Ja się pytam. Kto zajmuje się sporami i reklamacjami w tej firmie? Wy sobie jaja robicie. Pora wrócić do szkoły i nauczyć się merytoryki i składni wypowiedzi. Nie wymagam cudów, ale trochę szacunku. Droga osobo zajmująca się pisaniem do klientów. Po pierwsze rób to szybciej, a po drugie uruchom sobie poprawianie błędów w tekście. Ponadto i co najważniejsze popracuj nad sensem napisanego tekstu. O zasobie słownictwa nie wspomnę. A Wy drodzy włodarze firmy zastanówcie się komu powierzacie korespondencję z klientem. W końcu kontakt z klientem to wasza wizytówka, a słowo pisane dwukrotnie zapada w pamięć.

też klient
@DŁUGOLETNI KLIENT

a dodatkowo to wydzwanianie z centralii po nocach z glupimi informacjami, ze cos nie dziala bo pradu czy zasilania nie ma

no własnie
@też klient

I tu dochodzimy do meritum sprawy, wydzwaniaja gadaja o jakis brakach pradu, ze centrala jest zsabotowana. A co mnie klienta to interesuje. No co? Tylko tyle ze gadajac takie idiotyzmy do klientow sobie opinie Justusie wystawiasz.

lolo
@DŁUGOLETNI KLIENT

Maja braki kadrowe to i do reklamacji dali kogos niekompetentnego.

@lolo

A w twoim przypadku to co się takiego działo że ten brak kompetencji tutaj zaznaczasz? swoją drogą nawet jeśli już faktycznie są jakieś braki to tutaj ta jedna osoba ma więcej roboty? wiadomo ile za to płacą?

Agnes.

Rambo .Czyli można łamać prawo być bezkarnym pracując w tej firmie można być bity i wyzywanym . Dziś pobiję a jutro zabije na tym ta praca polega że myśli się że jest się bogiem co mu wszystko wolno. Bo jest wielkim ochroniarzem bez mózgu . Co pracodawca ma chyba jakieś kryterium zatrudniania chyba że zatrudnia kryminalistów i jemu to pasuje. Żaden prestiż w takim razie.

@Agnes.

A kto tak twierdzi? Było pisane że pracownik jest po pracy ! Po drugie pracodawca może nawet nie wiedzieć co robi pracownik po pracy bo co go to interesuje

@Rambo

No właśnie przypadkiem nie powinno go to interesować w kontekście chociażby opinii publicznej? Nie wpłynęła ta poruszona sprawa w żaden sposób na postrzeganie firmy przez otoczenie? Temat ucichł?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 36 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus