Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

3miasto

Ja polecam Justusa. Pełne wyposażenie niezła stawka i zawsze na czas. Jedna z nielicznych firm ochroniarskich jakie polecam.

jaki
@3miasto

O tak!!...pokazał się w maju nowy koordynator!...super gość!..profesjonalista... i facet z ja...i z wyczuciem, taktem i doświadczeniem!!..co się z nim dzieje??...może ktoś wie???

jaki
@3miasto

Pokazał się w maju nowy koordynator z prawdziwego zdarzenia!!!!..fachowiec, facet z "jajami" gość, który czuje temat w temacie ochrony fizycznej!!...gdzie się podziewa??? może ktoś wie?????...

bolo
@jaki

Jaki ma rację!! to był Pan Jurek! z tego co wiem zrezygnował, bardzo szkoda bo mało jest koordynatorów, którzy tak merytorycznie i po ludzku traktują swoją pracę!

Prw

Wyplata byla juz ?

judex
@Prw

Będzie 25 go czerwca!!

Wszyscy dostali wyplaty juz ?
@judex

Hfs

Hfs
@judex

Wszyscy dostali wyplaty ?

SQL
@Hfs

TAK - co z głupie pytanie

Góral

Pracuje w Justusie na Dolnym Śląsku. Praca w porządku stawki też. Idealny kontakt z Panią Koordynator B. Wszystko na czas bez problemów i opóźnień. Ja jestem na tak :)

Gogol

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

judex
@Gogol

Tak..szczególnie we Wrocławiu

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Morski

Ja tam chwale sobie prace w Justusie. Kasa na czas zawsze zgodna z godzinami. Dobry kontakt z Panią Koordynator która pomaga w razie potrzeby. Generalnie wszystko okej jest. Ja polecam

Adoni45

Czy to prawda że Justus stracił ochronę w Galerii Łódzkiej???

@Adoni45

co moga powiedziec ci co sa na umowa o prace z grupa placa wam za nocki

@anonymous

niestety nie płacą za nocki na umowie o pracę

Yano

W dniu dzisiejszym zakończył pracę Nasz Kolega Krzysztof B. {ochr.d.osob.}Po ciężkiej chorobie udał się na wyższe stanowisko w służbie ochrony.Cześć jego pamięci !!

Nej

Jak tam macie kasę za kwiecień ?

Pracus

Tak

Opóźnienia w trakcie

Nie...jak zwykle

HaloToJa

a ja mam wypłatę i 500 zł wiecej przyszło xD

@Nej

Dostałem ale za 6.80 PLN na godzinę. Na 300 PLN zrobili mnie w konia. Jak napisałem, że jestem chory, w dniu wolnym, to koordynator groził mi pobiciem. Umowa zlecenie

Polaczek

Ktory to taki?

Morales

Nie wiem skąd wy wymyślacie bzdury o tych opóznieniach w wypałatach... Dzisiaj jest 26 a ja wczoraj miałem kase na koncie co do grosza.. I tak jest zawsze.. Nie zdarzylo sie opóźnienie. No chyba ze wysłali w piatek ale w poniedzialek zaraz mialem. Pracowalem w kilku firmach ale Justus wydaje sie najporzadniejszy...

Edwardo

A ja powiem tak ze ci co piszą ze wyplata sie opóznia nie maja racji.. Ja pracuje 3 lata i ani razu nie zdarzyło sie opóźnienie. Zawsze na czas i co do grosika sie zgadza. Polecam. Jesli ktos szuka pracy w ochronie to Justus jest idealnym wyborem jako firma.

Żałosna firma
@Edwardo

Drogi Edwardo. Chciałbym zauważyć że nieprzypadkowo większość osób pisze o tym że nie dostali pensji. Nie jest to ludzka złośliwość tylko przykra prawda. Że ty dostajesz pensje na czas to masz akurat szczęście. Pensje powinien mieć do 25 każdego miesiąca, a ostatni przelew do mojego banku przychodzi o 18.15 i nic nie przyszło więc już teraz jestem pewny że pensji znów nie dostałem i nie dostanę 25...

karol
@Edwardo

Panie (usunięte przez administratora)to chyba do Pana ją specjalnie wysyłają bo zdecydowana większość jej dziś nie miała. O dodatkach nocnych a raczej ich braku ,ilości godzin nie wspomnę nawet bo to w dla szefostwa tej firmy normą jest.

Hanna

Napiszecie coś o obecnej sytuacji w firmie? Czy w ostatnim czasie zmienił się poziom wynagrodzeń? Jaką umowę oferuje pracodawca? Możecie powiedzieć, czy osoby bez doświadczenia również mają szansę na pracę w firmie Justus?

Karaban6

Praca bardzo fajna i przyjazna. Mili ludzie, którzy w razie potrzeby pomagają od razu bez problemu. Praca bardzo stresująca oraz odpowiedzialna funkcja, lecz to może tylko moje odczucia. Justus jest czymś czego szukałem długo. Pozdrawiam .

@Karaban6

Może jeszcze gloria i aureolka dla tego dziadostwa???

Ochroniarz
@ola

Jak czytam takie opinie to zastanawiam się czy może ja czegoś nie zauważam. Pracuję ponad 2 lata na obiekcie przemysłowym w okolicach Wrocławia jestem zadowolony. Wynagrodzenie urosło i zawsze jest na czas na koncie, warunki pracy są dobre, ciuchy są nawet dobrej jakości, kontakt z koordynatorką B. dobry, zawsze we wszystkim pomoże. Ja jestem zadowolony a to nie jest pierwsza firma ochroniarska w której pracuję. Panowie nie narzekajcie tak bo nie wiecie jak jest w innych firmach a ja wiem i wierzcie, że nie mamy tu źle.

@Karaban6

ha,ha,ha

Karaban6
@cez

Niestety ten kto nie pracuje ani nigdy nie pracował nie wie jaka to ciężka i odpowiedzialna praca , na obiektach przemysłowych jak i handlowych. Ja akurat teraz przeniosłem się na handlowy obiekt bo na przemysłowym nie moja bajka tam mają dopiero ciężko. Moim zdaniem wszystko jest okey , tylko mózg pracuje więc nie narzekać że źle czy coś . Mój Pan koordynator nawet ostatnio ratuje mi sytuacje przed innymi. Hmm no cóż pracujemy dalej :)

oszuści !!!!

Jak z tą wypłaTĄ wie ktoś ?

No dalej nie ma

Ochrona

czekam do 12 i dzwonie to tych złodzieji

@oszuści !!!!

Czyli nie jestem sam który jeszcze pieniędzy nie dostał

No ja tez nie mam

Przyszła

@oszuści !!!!

cała chociaż ? Może dali Ci coś za dzień zwłoki ?

@oszuści !!!!

ile wam wyszło na godzine ?

Novo
@ochrona

Ja mam OK, tylko jednek przelew przyszedł z opóźnieniem jednodniowym.

@oszuści !!!!

ale się napalacie, jak chcecie mieć wypłate zawsze 25 to załuzcie konto w ing, bo z takiego wysyłają. kazde inne to jest opuzinienie jeden dzień zależy jak zgrają się księgowania.

@ochrona

Wierz oni nie muszom zakładadż kąt w ing bo to po stronie pracodawcy nalerzy tak wysładź pieniondze by one były na kątah 25 bo tak jezd w ómowie. A teraz napiszę po naszemu bo to panu należy kupić słownik,jak ja mam za coś zapłacić do 25tego to muszę tak zapłacić by 25 te pieniądze ktoś otrzymał. A w tej firmie to norma żeby o pieniądze się prosić.

@ola

tak wszystko ok, ale to sa przelewy z umowy zlecenie a te moga przelewac kiedy chcą. A dokładnie wczesniej podpisywało się rachunek i mieli 30 dni od podpisania na przelanie, więc jak nie jest to umowa o pracę to albo trzeba się zwolnić albo pracować. pracuje już 12 lat i nie narzekam robię swoje a kasa zawsze jest tak jak było ustalone no chyba że jak były moje poczontki wtedy były poślizgi ale tygodniowe a nie dniowe.

@ochrona

Nie proszę pana nie mogą przelewać kiedy chcą bo ten termin jasno określa umowa i jest to jasno napisane zleceniobiorca ma mieć je na koncie do 25-tego i kit go interesuje bank ing.Jak pan się godzi na to że tak płacą to pana sprawa.Jak widać po ogromnych ,notorycznych brakach kadrowych inni się na to nie godzą. I dobrze robią.

JaWiemTyNie

Chciałem tylko powiedzieć że nr służbowy 81 to największy konfident, żeby własnych kolegów sprzedawać do prezesa a sam robi co chce. Pamiętajcie nr służbowy 81 Grupa interwencyjna Kraków

Uczciwy
@JaWiemTyNie

A ja uważam ze nr 81 to bardzo uczciwy i fajny kolega, zawsze weźmie służbę jak muszę mieć wolne, sprzedawczykiem napewno nazwać go nie można, pracuje z nim już kilka lat.

JaWiemTyNie
@Uczciwy

Nie wiem po co piszesz skoro go nie znasz. Jakbyś go znał to byś wiedział co robi, i ma największą stawkę za właśnie sprzedawanie kolegów.

@JaWiemTyNie

zabawne xnam osobiscie mr AO81...

uczciwy
@JaWiemTyNie

masz rację pomyliłem ludzi!!

Żubr podczas służby
@uczciwy

Jest ta wypłata?

@Żubr podczas służby

Ja nie mam a Ty

Nej

Jak tam macie już wypłatę za marzec ?

@Nej

25.04.2018, godziny: 11:53, Wypłaty za marzec nadal brak .

A jaki masz bank ?

Hilife
@Nej

Bo mi przyszedł tylko Jeden przelew drugiego brak w (usunięte przez administratora) walą

Nwj

Jak do godziny 15-16 nie będzie pieniędzy to będę dzwonił do nich

Okej to napisz co i jak

I co dalej nic ?

@Nej

Nadal nic.. na dodatek nie odbierają telefonu

@Bululu

Bo pewnie nie jesteś jedyny który w tej sprawie dzwoni i maja gdzieś...

@Nej

Zdaje sobie z tego sprawę, że pewnie nie jedna osoba dzwoni do nich w tej sprawie.. pieniędzy brak, telefonu nie odbierają.. trzeba czekać

@Bululu

Tak tylko ile znów wypłata nie w terminie

Admin

Jak mają jelopy odebrać jak pracują do 16tej

ryszard

Ja pracuje juz 5 lat i jestem mega zadowolony co prawda umowa zlecenie ale zawsze kasa na czas. Pani Koordynator Basia jest the best !! Zawsze pomoze i zalatwi wszystko. Po 3 latach awansowalem na kierownika obiektu. Jestem zadowolony i wszystkie zle opinie co pisza nie maja prawa bytu bo sa nieprawdziwe... Jak robisz swoje to bedziesz zadowolony z Justusa.

eizo

Alkoholików to akurat wywalają na zbity pysk. Kontrola alkomatem kara umowa i więcej się w pracy nie pokazuj. Dla etatowców zwpisaem nagany do akt.

Rady
@eizo

Tak wywalają ze Dariusz Z. Był pod wpływem alkoholu i go nie ruszyli..

majami
@eizo

Jak wyglada na te chwile sprawa godzin nocnych dla etatowców...???

@ryszard

Wielka ściema. Ktoś tu mija się z prawdą... już widzę jak starszy dZiadziiś używa takiego słownictwa. Widać że postawiony pozostawiony komentarz.. .

@majami

nie płacą

Hanna

@batman, rozumiem, że dzięki tej osobie, o której w swojej opinii wspomniałeś, Twój komfort pracy w Agencja Ochrony Justus jest większy. Jako że, forum to służy do gromadzenia merytorycznych opinii o tej firmie jako pracodawcy, proszę Cię o przedstawienie własnych doświadczeń będących rezultatem Twojej współpracy z nią, a innych użytkowników o zaprzestanie pisanie o prywatnych sprawach innych pracowników i ich obrażania. Takie wpisy nasz administrator ma prawo usunąć.

batman

W Justusie jak w kazdej firmie ochrony raz lepiej raz gorzej. Jednak jest jedna osoba która zasługuje na dobre słowo. Jest to Pani Koordyntaor Barbara. Właściwy człowiek na własciwym miejscu. Wszystko załatwia na czas. Kontakt z nią jest dobry zawsze bez problemów. Oby jak najdłuzej pełniła tą funcję

Seksowna Asystentka

Każdemu, życzę powodzenia w sądzie artykułu 212 kodeksu karnego w najbliszych dniach proszę spodziewać się pozwu.

NAPALONY
@Seksowna Asystentka

Bym Cię pukał do końca życia i jeden dzień dłużej

@Seksowna Asystentka

mam tez umowe z tymi zlodziejami pracuje na nocki na chwile obecna zwracam sie do noch o paski ktore potrzebuje do sadu jest sens czy da rade z nimi wygrac

@anonymous

ja się dodzwoniłem 12/620-36-25,babka powiedziała że trzeba czekać 2 tyg.na zaświadczenia o zarobku ewentualnie podaj mejla swojego

Agent

Pracuję w JUSTUSIE prawie 2 lata, tak jak wszędzie raz jest lepiej raz gorzej ale ogólnie jestem zadowolony. Trzeba przyznać, że wynagrodzenie nie jest złe (w porównaniu do innych firm ochroniarskich) i zawsze wpływa na konto w terminie. Gorzej jest z zaświadczeniami na które trzeba czekać w nieskończoność. Ale ogólnie rzecz biorąc jest OK.

@Agent

a dodatek za nocki też masz zapłacone,bo ja nie dostałem ani zeta

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 36 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus