Daniel 2709 Daniel Szczypek

Opinie o Daniel 2709 Daniel Szczypek

ewelina86 2014-11-13 12:58:55
Nie polecam sklepu na allegro ani tego we Wrocławiu. Mają bałagan, obiecują wysyłkę i nie wysyłają.Kompletna ignorancja wobec klienta, krętactwo i naciągarstwo. Użeram się dwa tygodnie, podczas gdy sprzedawca mowi,ze towar jest wyslany, pozniej,ze nie jest, bo mają nowych pracownikow na magazynie i przepraszaja (a kogo to iteresuje?). Pozniej obiecuja szybką wysyłke i tego nie robia. Zwrotu pieniedzy rowniez nie ma. Na dodatek wciskają istna kpine-ze towar zostal odebrany osobiscie, taak chyba sila woli, albo jestem dziennym lunatykiem- odebralam i zapomnialam! Po prostu chamstwo w zywe oczy. Ostatnia rozmowa zakonczona przeze mnie na obietnicy zgloszenia sprawy do allegro i na policję, chyba tez na ta firmę nie dziala. Radze omijac daniela2709, bo wiem,ze nie tylko ja mam z nimi takie problemy.
ewelina86 2014-11-13 13:00:35
Pracować też tam nie polecam, chybaże ktoś lubi być zmuszany do nieuczciwości i oszustwa klienta!
DAX 2014-12-17 18:19:57
Typowy bałagan i naciąganie ludzi.Na Wileńskiej są spaleni a prowadzącemu interes należy sie kara.
daniel81 2015-01-14 21:36:37
Pani Ewelino mnie też oszukali, Zgłosiłem sytuację na allegro, otrzymałem wiadomość, że zablokowali mu konto na allegro oraz wysłali upomnienie. Na dzień dzisiejszy zero odzewu dlatego postanowiłem sporządzić wezwanie do zapłaty, jeżeli to 2dwukrotnie zignorują wówczas złożę pozew do sądu cywilnego, a i jeszcze jedno postaram się wynająć drogiego prawnika tak żeby koszty postępowania były jak największe. Myślę że sprawa bez problemu uda mi się uzyskać korzystny wyrok sądowy, potem jeszcze zadbam o klauzulę wykonalności wyroku i udam się do komornika.
kris 2015-01-18 01:32:20
Ja również zostałem oszukany
andrzej 2015-02-04 19:53:08
Zamówiłem towar przez internet w 2014 roku do tej pory nie mam ani towaru ani pieniędzy.
am2006 2015-02-07 04:47:05
kupiłem pendriva 128 Gb za 55 zł a okazało się, że ma on tylko 5 Gb. Nie chce mi się jeżdzić i reklamować ale nic na pewno u niego nie kupię
annaszymk 2015-02-19 17:49:59
odesłałam reklamowany towar i do dziś nie mam odpowiedzi ani kasy
ravenheart 2015-03-16 19:09:13
Odradzam.
Kupiłem pendrive 256 GB, i kartę microSD 32 GB.
Pendrive okazał się mieć jedynie 16 GB, więc został reklamowany.
Reklamacja nawet została uznana, ale w zamian przysłano mi jakiś chłam, który trzeba formatować co 2 tyg.
Karta najpierw "zgubiła" 2/3 wgranych plików, potem nie można było odczytać wielu z pozostałych plików, a po sformatowaniu w ogóle przestała działać.
azs12 2015-05-15 08:23:23
Ja również zostałem oszukany.Kupiony u niego towar był nie taki,jaki zamawiałem,po reklamacji na Allegro,został mi przysłany inny.....ale ten znowu był zepsuty i w dodatku wcześniej użytkowany.Po telefonie zostałem poinformowany,że dostanę kasę.Oczywiście nie dostałem pieniędzy do tej pory(4 miesiące).Zawiadomiłem Policję,ale oni szybciutko umorzyli,bo się nie chcę sprawdzić takiej marnej sprawy.Powinniśmy się zebrać i pogonić tego naciągacza.
adasko1976 2015-05-28 10:01:59
ja kupiłem na Wileńskiej samolot zdalnie sterowany. Po ok 30 minut latania uległ awarii (zdarza się). Zawiozłem w styczniu do reklamacji. Po dwóch miesiącach, zero kontaktu, nie odbierali telefonów (w żadnym sklepie), zero odpisu na maila. Nie ukrywam "delikatnie wku...iony" pojechałem osobiście. Pani nawet nie tłumaczyła ignorancji - ale oddała kasę (dziecka mi tylko żal).
Po mojemu - niedługo się zwiną
Wqurfff 2015-12-09 12:28:16
Masakra!!! Placisz za towar ktory jest dostepny...po paru dniach przychodzi mail, ze niestety byla pomylka i towaru nie ma...w zamian wysla cos innego (oczywiscie tansze) lub zwroca kase....nie ryzykowalem zwrotu kasy, mial byc towar....nie daz ze przesylka miala tylko czesciowa nazwe ulicy i nie bylo mozliwosci jej doreczenia (tylko dzieki telefonowi kurier byl w stanie mnie namierzyc) to jeszcze towar to jakis kompletny szmelc....nie dziala....przyszedl rozkompletowany a zamiast obiecanych dodatkow dla dziecka w ramach rekompensaty za roznice w cenie bylo NIC....Sprzedajacy nie odpisuje na maile i kompletnie ignoruje proby jakiegokolwiek kontaktu. Absolutnie nie polecam - FIRMA KRZAK wykorzystujaca naiwnosc ludzi....
rychuoszukany 2016-01-07 20:11:44
Chyba głupa walisz albo jesteś równie uczciwy jak ten zasrany daniel. kupuję dużo przez internet od kilu lat na różnych portalach i u różnych sprzedawców ale takiego gównianego jeszcze nie spotkałem.Dla mnie to zwykła szuja i złodziej.
Można zrozumieć pomyłki, przedłużenie terminu dostawy ale olewanie klienta(brak telefonu, automat poczty)
Ilona 2016-01-14 08:04:36
A ją po przeczytaniu tych opinii byłam zła że zamówiła tam wcześniej towar przez fastdeal. Ale Milo się rozczarowała towar dotarł po 10 dniach od wpłaty ale to pewnie tak długo bo wolne dni od nowo roku do 6.01 . Jestem zadowolona i polecam
systemway 2016-08-29 04:45:21
To jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na portalu fastdeal zamówiłem nocnik 3 w 1 dla dziecka za 130zl plus oplata kuriera 15zl i juz 2 tygodnie nie ma zadnego odzewu nie odbiera tel..
marecki 2016-09-19 09:50:32
Nie polecam kupywania jakichkolwiek zabawek w sklepie na wilenskiej Zwykle naciaganie klientow i oszukiwanie Brak gwarancji naprawy czu zwrotu za bubel z tego sklepu Omijac z daleka tyen sklep
romik 2016-10-01 22:00:05
hej widze ze dodali niedanwo oferte na stanowisko kierownika operacyjnego w Łodzi widzieliscie? do zadan takiej ososby nalezy m.nin. odpowiedzialność za działania operacyjne podległego oddziału, umacnianie pozycji firmy na lokalnym rynku usług kurierskich
Zostaw swoją opinię o Daniel 2709 Daniel Szczypek - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daniel 2709 Daniel Szczypek