Inkomet

Radomsko

Opinie o Inkomet

ktoś 2013-04-09 17:28:21
nie polecam, firma dziad, kilka lat pracy a podwyżki zero, tylko w dół, ciągła gonitwa jak roboty dużo aż się spocisz, i szczekanie [usunięte przez moderatora]-dosłownie.mają zlecenie-robisz, nie mają to siedzisz w domu albo zwolnią, cwaniaki nie samowite, wykorzystywanie pracowników na własnych działalnościach lub krusie, a wiadomo z czym to się je jak nie ma roboty. nie terminowa płaca, socjalu zero, ogrzewanie na hali jest (dla kontroli). tam dobrze mają pijaki i pociotki, nie ma roboty a oni robią po 10h i więcej.a większość pociotków z jednego miejsca i [usunięte przez moderatora] też od nich, a jak jesteś nie "swój" to nie zarobisz i nie masz co liczyć na podwyżkę.
bylypracownik 2013-04-28 20:04:24
w 100% racja naprawde tak jest i mam nadzieje ze ta firma zbankrutuje, a najsmiesniejsze jest to ze dwa razy zostala wybrana firma roku normalnie paranoja widac jakie duze znajomosci ma [usunięte przez moderatora]krętacz banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic wiecej
Znawca 2013-07-19 18:40:16
A ja myślę, że Pani [usunięte przez moderatora]uzdrowi całą sytuację, przecież ona zna się na wszystkim...
pipi 2014-01-06 00:27:19
dlaczego nie napisze jeden z drugim ile zarobi. jak ktoś jest nieudacznikiem to za jakiś czas pewnie napisze opinie o kolejnej firmie z której go (usunięte przez administratora) za jego "dobra" prace.
Sibi 2016-08-15 19:49:41
Witam czy nie wiecie może czy nie poszukują obecnie ludzi do pracy
Joslaw 2016-08-31 17:57:18
Czy jest mowa o inkomet który rozbudowuje erapark
gość 2016-10-04 18:58:17
Firma dziad i nieuczciwa. Radzę uważać wszystkim potencjalnym podwykonawcom tej firmy. Szczególną ostrożność należy zachować w kontaktach z panem M. S. Jest to człowiek który nie ma honoru i dąży do celu po trupach. Jest przy tym cyniczny i beszczelny. Uwaga potrafią nie płacić a jak zapłacą to z wielka łaską i wielkim opóźnieniem. Nie polecam tej firmy do współpracy na żadnej płaszczyźnie.
Zostaw swoją opinię o Inkomet - Radomsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inkomet