Datech Systemy i Sieci Komputerowe

Głogów

Opinie o Datech Systemy i Sieci Komputerowe

p 2012-06-11 12:54
cięzko mi negować coś co miało miejsce w 2010, ale czytając ten post bardzo głośno się uśmiałem w mojej nowej pracy (po datechu). Z mojego doświadczenia wynika, że nikt tam jeszcze nie wrócił, chyba, że juz nie było żadnej innej oferty na rynku. Chociaż jeżeli szuka ktoś mało płatnej, lecz stabilnej pracy to datech jest dobry. No i trzeba także uzbroić się w mocne nerwy...

Ogólnie jak na glogów nie jest źle, lecz na ogólnopolskie warunki szef w ogóle nie szanuje swoich pracowników
Damian 2017-06-12 11:57
Nie ma to jak napisać jakiś anonimowy paszkwil... Tchórz który napisał tą anonimową opinię to pewnie kandydat do pracy, który nie przeszedł testów w DATECHu z powodu zbyt niskiego poziomu wiedzy i wykształcenia, lub po prostu kultury osobistej. Jedyne co potrafi to ponarzekać i anonimowo obrzucić kogoś błotem.
pozdrawiam i życzę powodzenia na bezrobociu.
DAMIAN POŹNIAK
właściciel DATECH SiSK
Zostaw swoją opinię o Datech Systemy i Sieci Komputerowe - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Datech Systemy i Sieci Komputerowe