Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Unimięs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

ciekawy

A co powiecie o Barbarze P.była kierowniczka konfekcji gdzie się podziewa?

Informatyk
@ciekawy

Czesc jestem z madej to prawda ze beda zwolnienia u nas ??

@Informatyk

Nic mi w tym temacie nie wiadomo.

hjk
@Informatyk

Będą na 100%. Jak jesteś na kierowniczym stanowisku albo jesteś w jakiś sposób powiązany z (byłym) prezesem, to już możesz się pakować :) Tak było w Peklimarze, tak będzie i w Madeju. "A co powiecie o Barbarze P.była kierowniczka konfekcji gdzie się podziewa?" - jw. zwolniona!

@hjk

Nie zwolniona tylko jest brygadzistką na parówkach.

@123

A jak sytuacja na rozbiorze?

@123

Ciekawe dlaczego...ona a nie łysy G...

frugo
@ciekawy

bo to jest "osmiornica" jej macki siegaja dalej niz ci sie wydaje

@frugo

Dobra ośmiornica nie jest zła

aaa

A może chwała Bogu wreszcie go zwolnili

kasztan
@aaa

kuryle rozwiazali cala watache :d Co do ekipy to jedna na wage,pare na konfekcje i parowki i reszta out . Co do kuryły to najpierw pojechal do niemiec robic "kariere" jednak szybko sprowadzil go kolano (taki co u niego robil) i wrocil z podkulonym ogonem fachman zasrany:d teraz robi w "bartpolu" ale juz jest bardzo "maly"

aaa

Szarota Pikuś a gdzie brygadzista z rozbioru indyka to jest dopiero porażka i nic? na jego temat dziwne

buli
@aaa

pikus jest wieczny z magazynu centralnego jak i z unimiesiu odszedl i zajal sie tylko nawozami "mr green" na fabloku (firma Krzyska)

@aaa

szarota może w Rybniku lub Kobierzynie to odpowiednie miejsce dla niej

kocur

robi sie coraz grubiej wymyslili alkomaty przy samym wejsciu i wyjsciu .wiec przyjezdzasz autobusem na 1 zm 5 :47 jestes powiedzmy 30 w kolejce o 5:57 wlazisz przez brame no i na hali jestes 6:05 bo trzeba sie przebrac (a tez plakietka jest odbijana) debile!!!!!!!!!!!!!!!! nic wiecej . po 2 zm to samo autobus tuz po 22 i badz tu 50 w kolejce kur.......... wrocisz na chate na hulajnodze ci co z chrzanowa to jeszcze h...... ale co z tymi jak maja po 15-20km do domu . kur....caracas.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
bratek

Witam to co mówią ze Ukraina robią więcej to jest nieprawda bo samemu wykroic cwiartke to sa 3 ruchy a maszyna więcej , maszyna miarzdzy lamie nie wykrawa porcji i to wszystko robimy same poprawki dotego dochodzi skora tłuszcze krwawe miesa to trochę czasu zajmuje i ktos powinien zobaczyc i powiedziec prezesowi a nie oceniac .Jak robiliśmy ręcznie to nie bylysmy takie zle a ukrainna niema nic innego do roboty i tez maja najlepsza cwiartke wielka a my siodla i ćwiartkę dostajemy wstretna ktos to powinien zobaczyc majster widzi ale potrafi tylko na nas krzyczeć ze my sa leniwe prosze zapytac sie czy by chcieli maszyna robic to powiedza ze nie bo by niezarobili

deft

Ktoś wie coś o kierowniku z parówek bo chyba się zwolnił dawno go nie widziałem był gościem z którym można było normalnie pogadać

@deft

fakt był w porządku, ale wyleciał przez jedną wredną małpę ,ciągle na niego nadawała

arletka

a jak się dostać do was do działu pet food? dmodam że mam doświadczenie przy pracy z miazgą mięsno-kostną i chciałabym się rozwijać bardziej w zawodzie

k

ciezka praca ciezkie warunki zadnych normalnych godzin wychodzisz do pracy i nie mozesz powiedziec rodzinie kiedy wrocisz sa dzialy gdzie grygadzisci maja wieksza wladze niz kierownik , kolesiostwo praca calych rodzin na jednym dziale a nowa wladza nic z tym nie robi

k

scyzo

i dalej żadnych konkretów..

Konnn

Wolny rynek jak komus nie pasuje to gdzie indziej wiadomo można by było lepiej zarabiac i te wczasy pod gruszą jak by dali te 400 zł to juz by bylo ok ale no niestety jakie wykształcenie takie wynagrodzenie

nick

nie zgadzam się że atmosfera w pracy i to jak się pracuje, jest sprawą drugorzędną. Wprost przeciwnie, to bardzo ważne.

styk

Witam chce się tam przyjąć na wózek powiecie mi coś na ten temat .jakieś premię są a na święta dają coś i jaki zarobek

xyz

Źle się pracuje, wyjątkowo nieprzyjemna atmosfera- same wredne, podłe i fałszywe osoby, które chętnie utopiłyby cię w łyżce wody. Na pozór wielkie koleżanki, a za plecami sobie (usunięte przez administratora) obrabiają, że aż uszy więdną od słuchania.

Falkon

uni to bagno pod każdym względem praca bardzo nie poukładana kadra to smiech na sali Klima sam będzie tam pracował do momentu jak go nie wywalą a to kwestia czasu :) odchodzą dobrzy pracownicy bo juz go maja by dosc Jarek Przemek i tak już dawno powinni odejsc choć nie to Klima powinien odejśc i bylo by dobrze :)

bombastic
@Falkon

hej napompowany "balonik" ze odejda wszyscy do Dominika : przemek ,jarek ,staszek i ekipa kuryły .jakos nie wygloda to tak aby sie"urzeczywistnilo" tutaj znaja system ,rozne haczyki gdzie mozna "poplynac" Prezes sie posral jak chceli odejsc i zostali (on tylko wie jak ich przekonal i sami zainteresowani) ale wiem ze "wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma " pojda tam i tez po roku czy 2 latach beda zredzic ze im nie pasuje i tyle w temacie

Papuć

Tu są długi nie oferty, trzeba spieprzać z tonącego wraka

Papuć

Tu są długi nie oferty, trzeba spieprzać z tonącego wraka

Koliber 74

ZŁÓŻ PODANIE W KADRACH WIEM ŻE POTRZEBUJĄ DO PRACY.

leon

Witam, od jakiegoś czasu szukam pracy i zastanawiam się nad Unimięsem, widzę że szukają wagowych, czy mogły ktoś napisać jak ta praca wygląda ??? czemu taka duża rotacja?

Ninja
@leon

Wagowy to odpowiedzialna praca przydałoby mieć uprawnienia na wózek i znać matematykę na poziomie średnim minimum

Wagowy
@Ninja

Ta... wystarczy spojrzeć na jednego wagowego z rozmrażalni...

lucyfer
@Ninja

Niewiem bo nie jestem ale mysle ze biora za dupe jak sie cos nie zgadza. Robie w innym miejscu ale z tego co wiem to tymi papierami moglbys sobie podetrzec 4 litery co chwila awaria wozka albo bateria zdycha i wola "hylpe!!!! !!! " takze pojedzilbys jedynie na paleciaku z mrozni z gorki na porozbiorowy jako hulajnoga

Iwanow

Kto siedzi, kto został Ukraińcy i ludzie 50 plus wykluczeni z rynku pracy. Ci ludzie sami się nie zwolnią, robią jak robią jak ich oszukają lub nie dadzą wypłaty to sabotują produkcje

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Unimięs?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Unimięs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Unimięs