Zakłady Mięsne Unimięs

Chrzanów

Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs

Wagowy 2016-04-29 17:53:40
DOROTA NA KIEROWNIKA DAŁA BY SOBIE RADĘ BEZ PROBLEMU, WIEDZĘ MA TO RAZ A DWA GDYBY NIE ONA TO ZAŁATWIENIE PEWNYCH TEMATÓW ZAJĘŁO BY MI 3 RAZY WIĘCEJ CZASU A ROBI TO TYLKO Z UPRZEJMOŚCI, A WCALE DO JEJ OBOWIĄZKÓW TO NIE NALEŻY :) DORIS GRAMY W JEDNYM TEAM'ie DORIS NA PREZYDENTA

A KILKU OSOBĄ Z KADRY "CZERWONYCH" ZALECAM POROBIĆ TROCHĘ Z NAMI NA DOLE BO ...UJA WIE JAK TO WYGLĄDA... UMYCIE H1 NIE CZYNI KIEROWNIKIEM BUAHAHAHA
Chrzanów Jan 2016-05-04 21:17:46
Titanic poszedł szybko na dno. Unimięs tonie powoli powoli, nie płacą faktur, wierzytelności rosną, długi rosną, a zmian i poprawy brak. Może to kara za wyjątkowy wyzysk i poniżanie pracowników, który miał miejsce od zawsze nawet lata temu w czasach prosperity wszystkich zakładów mięsnych.
klara 2016-05-06 12:15:09
Witam,

może ktoś napisać na czym polega praca wagowego?? bo widzę że rotacja jest ;_)
pablo 2016-05-09 16:41:08
Koleżanko naucz się poprawnie władać "polszczyzną" piszę się KONFIDENT I MÓWIĄ
Ambroz 2016-05-09 21:23:41
Czarna wagowa z parówek jest tak tępa że to przechodzi ludzkie pojęcie potrafi tylko na ludzi krzyczeć za swoją nieudolność gdzie dyrektor ma oczy co się tu dzieje za co ona kasę bierze bo to że daje to wszyscy wiemy
Kinia 2016-05-09 21:27:04
Ale ona wysoko mierzy wie gdzie się poruszać żeby jej błędy się usunęły
falcao 2016-05-23 21:11:26
o czym ty gosciu gadasz? "roki" jako kierownik srał po gaciach jak trzeba bylo podjac jakas wazna decyzje byl na "wylocie" ,celowo go rzucili na rozbior bo wiedzieli ze sobie na nim poprostu nieporadzi i predzej czy pozniej sam odejdzie
Sławek 2016-05-24 06:40:13
Różnie bywa w pracy ale widac wyraznie że trwa wymiana kierownictwa z starego na nowe, jesli o działy to też różnie bywa przykład farszownia śmierć Piotrka, odejście tabalugi, zwolnienie za picie gościa, niedzwiedz w szpitalu itp.
Kierownik 2016-06-08 22:56:58
Unimies tonie, a wymiana kierowników nic nie zmieni tylko zwiekszy balagan i pogorszy atmosfere. Powodem problemow są nieprzemyślane pośpieszne inwestycje i wielkie kredyty z tego do spłacania
robol 2016-06-15 09:15:01
Zakłady Mięsne Peklimar S.A. z siedzibą w Umieninie-Łubkach zgłosiły do UOKiK zamiar przejęcia kontroli nad Zakładami Mięsnymi Unimięs Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie.
palo 2016-06-16 12:14:36
ludzie są na maksa (usunięte przez administratora)Myślicie że kartony w parówkach to tylko przypadek, bo ja wątpie
ala 2016-06-16 18:43:12
liczmy ze przyjdzie nowa wladza zwlasza na gorze moze bedzie lepiej uklady trzeba rozbic ,,,
rx99 2016-06-20 20:54:44
co to piszesz ? zawsze ludzi tu traktowano jak bydło, z tego ten zakład od dawna słynie
lll 2016-06-24 11:24:37
To prawda ze tak tu traktuje sie ludzi niewazne jak dlugo pracujesz ciagle strasza ze cie zwolnia,choc polakow policzysz tu na palcach ale po co my im. Ja rozumiem wymagania ale zaklad tez powiniwn cos dac od siebie a daje np, ty masz byc do dyspozycji 24/h czyli jak ci kaza przyjsc na 10 to na 10 na 20 to na 20 ,,,ale gdy ty nchcesz miec 8godz, to nie do domu i potem zamiast pelnego etatu masz 90 godz,tak ze jestes tu niewolnikiem w nowszym wydaniu.Zyjesz dla tej firmy a firam ma cie gleboko.O wladzy nie wspomne bo wyksztalcenie swidczy o kulturze wiec wiadomo jaka tu jest.
lll 2016-06-24 11:25:47
kk 2016-06-24 18:26:38
poprostu omijaj ten zaklad z daleka
mmm 2016-06-24 20:45:46
tak sa zawsze na wagowych rozbior z czego kto przyjdzie albo po badaniah sie wraca do domu albo po kilku dniach nie znam osoby pracujacej tu krocej niz kilka lat a sa to osoby przewaznie kolo 50 tki czyli wyjete z rynku pracy ,,,, wszystko mowi samo za siebie..sa tu dzialy super sciemniarskie ale o tym innym razem trza sie odegrac
ttt 2016-06-25 09:10:05
firma upadla przejmuje ja nowy wlasciciel ludzie nie maja pracy,,,a ty chcesz przyjecia .do czego?
ooo 2016-06-26 13:42:05
to sobie sprawdz nizej gdy wpiszesz w goglach unimies ze jest sprawa w sadzie o przejecie 100 procent udzialow naucz sie szukac
kk 2016-06-26 18:34:21
Nie trzeba miec strony internetowej by handlowac w dzisiejszych czasach. Etap wierzenia w internet minął. Dobry towar sam sie obroni zły kupuje sie tylko raz.,
ff 2016-06-26 18:47:44
szacunek do klijenta...jezeli kupuje nogi z kurczaka gdy pani wcisnie mi jedna dobra a trzy z 15dkg. to jest szacunek mialem ochote tym cisnac schab zciety z kazdej strony to jest szacunek nieinteresuje mnie certyfikat wszystko mozna kupic tylko dobry towar ,,nie oszukany,,znam sie na tym
Elo 2016-06-28 22:54:34
Mam ciekawe info dla ciebie,priv
E237 2016-07-01 23:05:58
Certyfikaty, strona internetowa, rozbudowany marketing a na h... to wszystko jeżeli piszą że w kiełbasie i parówkach są śmieci. Pewnie wrzucili je jakiś desperat z produkcji i diabli wzieli cały marketing. Jak jest zastraszanie i wyzysk to trudno o wysoką jakość
spilka 2016-07-09 15:43:11
wszystko jest popsute, serwis nie chce przyjechać bo faktury nie są płacone i rezygnują z tej roboty
Pewnie dostaniesz premie już na ciebie premia czeka hehe
pedollo 2016-07-11 12:29:51
tu nie mozna liczyc na to zeby kasa kur......doszla na czas a ty piszesz o premii
jest dzis 11.07 godzina 12:30 wiec nie o hu...... tu chodzi
gdzie jest kasa?????????????????????????????????????????????????????????????????
BMW 2016-07-11 22:15:46
Kasa kasa kasa, poczekaj spokojnie może będzie to może dostaniesz
rycho 2016-07-12 16:02:19
Robi te kiełbasy pracownicy bez wypłaty, to akurat można wyczuć, matole
Były pracownik 2016-07-21 21:25:13
Jak Wam tak źle to po hu.... tam siedzicie. Widocznie nie jest tak źle skoro dalej pracujecie nikt Was na smyczy nie trzyma.
Iwanow 2016-07-25 22:10:36
Kto siedzi, kto został Ukraińcy i ludzie 50 plus wykluczeni z rynku pracy. Ci ludzie sami się nie zwolnią, robią jak robią jak ich oszukają lub nie dadzą wypłaty to sabotują produkcje
leon 2016-07-28 11:03:41
Witam,
od jakiegoś czasu szukam pracy i zastanawiam się nad Unimięsem, widzę że szukają wagowych, czy mogły ktoś napisać jak ta praca wygląda ??? czemu taka duża rotacja?
Koliber 74 2016-07-28 22:51:19
ZŁÓŻ PODANIE W KADRACH WIEM ŻE POTRZEBUJĄ DO PRACY.
sowa 2016-08-01 17:42:35
Zgadza się!!!!
Papuć 2016-08-12 23:17:08
Tu są długi nie oferty, trzeba spieprzać z tonącego wraka
Papuć 2016-08-12 23:17:46
Tu są długi nie oferty, trzeba spieprzać z tonącego wraka
Falkon 2016-08-17 20:06:17
uni to bagno pod każdym względem praca bardzo nie poukładana kadra to smiech na sali Klima sam będzie tam pracował do momentu jak go nie wywalą a to kwestia czasu :) odchodzą dobrzy pracownicy bo juz go maja by dosc Jarek Przemek i tak już dawno powinni odejsc choć nie to Klima powinien odejśc i bylo by dobrze :)
xyz 2016-08-21 20:06:59
Źle się pracuje, wyjątkowo nieprzyjemna atmosfera- same wredne, podłe i fałszywe osoby, które chętnie utopiłyby cię w łyżce wody. Na pozór wielkie koleżanki, a za plecami sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabiają, że aż uszy więdną od słuchania.
styk 2016-09-06 15:42:56
Witam chce się tam przyjąć na wózek powiecie mi coś na ten temat .jakieś premię są a na święta dają coś i jaki zarobek
bombastic 2016-09-07 18:59:59
hej napompowany "balonik" ze odejda wszyscy do Dominika : przemek ,jarek ,staszek i ekipa kuryły .jakos nie wygloda to tak aby sie"urzeczywistnilo" tutaj znaja system ,rozne haczyki gdzie mozna "poplynac" Prezes sie posral jak chceli odejsc i zostali (on tylko wie jak ich przekonal i sami zainteresowani) ale wiem ze "wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma " pojda tam i tez po roku czy 2 latach beda zredzic ze im nie pasuje i tyle w temacie
nick 2016-09-26 21:54:59
nie zgadzam się że atmosfera w pracy i to jak się pracuje, jest sprawą drugorzędną. Wprost przeciwnie, to bardzo ważne.
Konnn 2016-09-28 07:59:26
Wolny rynek jak komus nie pasuje to gdzie indziej wiadomo można by było lepiej zarabiac i te wczasy pod gruszą jak by dali te 400 zł to juz by bylo ok ale no niestety jakie wykształcenie takie wynagrodzenie
parówa 2016-09-28 08:15:26
będziesz miał premie ketchup i musztardę na stołówce
Znajoma:) 2016-10-06 14:26:42
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszyscy gupoty ja tam robię już cztery lata jestem młodą osobą i nie narzekam ani na robote ani na kase każdy ma dużo do gadania jak sie komuś robić nie chce to nigdzie robić nie będzie to tyle co mam do powiedzenia
scyzo 2016-10-13 12:08:03
i dalej żadnych konkretów..
k 2016-10-17 19:47:41
ciezka praca ciezkie warunki zadnych normalnych godzin wychodzisz do pracy i nie mozesz powiedziec rodzinie kiedy wrocisz sa dzialy gdzie grygadzisci maja wieksza wladze niz kierownik , kolesiostwo praca calych rodzin na jednym dziale a nowa wladza nic z tym nie robi
k 2016-10-17 19:48:29
arletka 2016-10-17 19:49:57
a jak się dostać do was do działu pet food? dmodam że mam doświadczenie przy pracy z miazgą mięsno-kostną i chciałabym się rozwijać bardziej w zawodzie
deft 2016-10-27 21:13:17
Ktoś wie coś o kierowniku z parówek bo chyba się zwolnił dawno go nie widziałem był gościem z którym można było normalnie pogadać
bratek 2016-10-30 16:42:22
Witam to co mówią ze Ukraina robią więcej to jest nieprawda bo samemu wykroic cwiartke to sa 3 ruchy a maszyna więcej , maszyna miarzdzy lamie nie wykrawa porcji i to wszystko robimy same poprawki dotego dochodzi skora tłuszcze krwawe miesa to trochę czasu zajmuje i ktos powinien zobaczyc i powiedziec prezesowi a nie oceniac .Jak robiliśmy ręcznie to nie bylysmy takie zle a ukrainna niema nic innego do roboty i tez maja najlepsza cwiartke wielka a my siodla i ćwiartkę dostajemy wstretna ktos to powinien zobaczyc majster widzi ale potrafi tylko na nas krzyczeć ze my sa leniwe prosze zapytac sie czy by chcieli maszyna robic to powiedza ze nie bo by niezarobili
aaaaa 2016-11-02 17:59:45
Roki zawsze był cienki!!!!!
kocur 2016-12-02 16:32:29
robi sie coraz grubiej wymyslili alkomaty przy samym wejsciu i wyjsciu .wiec przyjezdzasz autobusem na 1 zm 5 :47 jestes powiedzmy 30 w kolejce o 5:57 wlazisz przez brame no i na hali jestes 6:05 bo trzeba sie przebrac (a tez plakietka jest odbijana) debile!!!!!!!!!!!!!!!! nic wiecej . po 2 zm to samo autobus tuz po 22 i badz tu 50 w kolejce kur.......... wrocisz na chate na hulajnodze ci co z chrzanowa to jeszcze h...... ale co z tymi jak maja po 15-20km do domu . kur....caracas.
Zostaw swoją opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Unimięs