AV Solution - Integracje Systemów Multimedialnych M. Sołtys, Sp. Kom.

Opinie o AV Solution - Integracje Systemów Multimedialnych M. Sołtys, Sp. Kom.

tv wizjer 2011-12-21 01:38:34
Co ty za bzdury opowiadzasz to syf i dno. Takie firmy należy wysadzać w kosmos.
Fery 2012-06-21 01:30:54
Skąd ty to możesz wiedzieć? Ja pracowałem w tej firmie, niestety ale musiałem się przeprowadzić i zrezygnować, czego mocno żałuje. Obecny mój pracodawca to [usunięte przez moderatora] który powinien przyjść na naukę do tej firmy i posłuchać jak powinno traktować się pracowników i jakie im stwarzać warunki.
bolo 2012-07-26 20:44:29
Kolego ja też pracowałem w tej szanownej firmie - potwierdzam syf, zwlekają z zapłatą, część kasy dają pod stołem by nie płacić podatku. Porażka nie polecam, no chyba że na krótki czas aby się czegoś dowiedzieć o przęcie
geodeta 2014-07-28 08:21:58
złodzieje. mi nie zapłacili za mapy. z dala od tych wiśniaków z wawy
iza 2016-04-19 11:13:48
firma jest dość mała i podejrzewam, że to stąd wychodzą różnego rodzaju zgrzyty. Poza tym to przedsiębiorstwo typowo multimedialne, a więc zatrudnia samych fachowców
Zostaw swoją opinię o AV Solution - Integracje Systemów Multimedialnych M. Sołtys, Sp. Kom. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AV Solution - Integracje Systemów Multimedialnych M. Sołtys, Sp. Kom.