Opinie o Fregata Restauracja Sylwia Musiał w Jastarnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fregata Restauracja Sylwia Musiał. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fregata Restauracja Sylwia Musiał na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fregata Restauracja Sylwia Musiał w Jastarnia

Gason Nowy wpis

Nadgodziny to normalka. ale potem i tak nie wypłacą wam całości

kuLa Nowy wpis

I nic się nie zmieni dopóki CFO nie zostanie zmieniona. Ona potrafi tylko mówić ale nie potrafi działać.

Jędrek Nowy wpis

A ja ogólnie nie polecam pracy w tej firmie - atmosfera nie do zniesienia. Jesteś nowy zrobisz coś źle to Cię tylko upokarzają i śmieją

Krakus Nowy wpis

W tej firmie jak porządnie nie wiedziesz przełożonemu w cztery liter, to nie będziesz miał nic... zero szans na awans

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Fregata Restauracja Sylwia Musiał się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
harlus

Nie polecam pracy na stanowisku kierowca. Żle traktują pracowników.

Tomek Jaromin - Jaro

Samochód pęka w szwach ciężko się zapakować ale to nic WIĘCEJ WIECEJ hasło przednie. Zero poszanowania pracowników

Jacek

Zasada jest prosta im dłużej pracujesz tym gorzej jesteś traktowany. Większe doświadczenie owocuje tym że dostajesz gorszą trasę bo ogarniesz. Podwyżek BRAK

tom

Nie polecam pracy tym bałaganie. Dofinansowania do wszystkiego hehe aż mi się mordka śmieje jak ktoś takie bzdury pisze

kubus

Opóźnienia w pensjach. pracownicy którzy są równi i równiejsi

Pietia

Praca dla młodych silnych najlepiej kawalerów bez zobowiązań by poświęcić się pracy. A Szefostwo i tak firma tego nie doceni

Mac

Atmosfera w pracy w skali 1 do 10 na minus 200. Non stop jakieś cięćia. Człowiek nie może być pewnym tego co go czeka w następnym tygodniu.

Sanders

Pracowałem w tej firmie i nic dobrego nie mogę powiedzieć o jej szefostwie

leszek

I tak wyszło cwaniakowanie i teraz to już walizki spakowane. Wjechał sanepid i mandat dal za brudną kuchnie. Taki (usunięte przez administratora) że szok

Mervin

Generalnie jedzenie jest smaczne, ale obsługa klienta ... Koszmar. Nie dodzwonisz się. Na maila też nie odpiszą

bUgI

obsługa klienta u nich to gorzej niż w zusie skarbówce i krusie razem wziętych. Nie odpisza na maila. Kasują negatywne komentarze. Z tego co widze, to nie tylko ja miałem problem z zatruciem pokramowym.

kujon

Uwaga nie ma możliwości rezygnacji nawet jeśli zatrujesz się dietą i zrezygnujesz z dostaw firma nie odda pieniędzy za diety. Diety mają nieświeży zapach

leszek

Mervin

Gienia

Zlecenia nie polecam bo firma nie odprowadza całościowych składek dlatego lepiej działalność. Ale w tym czasach to jest po prostu porażka. PIP powinien to wszystko zamknąć na cztery spusty.

bUgI

Zostaw merytoryczną opinię o Fregata Restauracja Sylwia Musiał - Jastarnia

Fregata Restauracja Sylwia Musiał
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 1 lok. 1
    89-606 Jastarnia