Sushi77 Restauracja

Opinie o Sushi77 Restauracja

marek 2012-02-01 12:31:11
tylko niech ktos mi wytlumaczy czemu ludzi traktuja jak roboty i przedmiaty?
pracownik 2014-12-02 21:08:35
Jednego dnia zasuwasz jak mały robocik bo oprócz zamówień jest całe mnóstwo innych rzeczy do zrobienia a drugiego obetną ci godziny, zero poszanowania dla pracy ludzi. Straszne rotacje.
jo 2015-04-15 08:19:57
Byłam na rozmowie i dniu próbnym w Sushi77 na ul. Siennej.
Podczas rozmowy wszystko w porządku, zostalam zaproszona na dzień próbny (darmowy). Nie miałam obsługiwać gości, więc pomagałam, sprzątałam i nakrywałam stoły, szorowałam ich zaplecze- praktycznie nic (poza zapleczem) mi nie wytłumaczono, musiałam sama o wszystko pytać, jedna z kelnerek odburkiwała na moje pytania... Słabe było to, że napiwki wrzucają do puszki i dziela- po 5ciu godzinach odwalania brudnej roboty za kelnerki (które w tym czasie przyjmowały i donosiły zamówienia), nie zaproponowano mi nawet symbolicznej części. Końcem końców wszyscy zadowoleni, pani menadżer też, dostałam pracownicze ciuchy i zostałam poproszona o przyjście 4 dni później na rozpoczęcie pracy. 2 dni przed tą datą otrzymałam smsa, że jednak nie, żadnych wyjaśnień. Cóż, świadczy to tylko o poziomie firmy, a fakt, że w lokalu każdy nadaje na menadżerkę i grozi odejściem z pracy świadczy również o innym problemie.
Końcem końców dzięki bogu, że tam nie pracuję, już po pierwszym dniu jako nowo przyjęta czułam, że będzie ciężko nowej osobie.
co zrobisz 2016-04-20 11:53:43
@jo uwierz mi, że w wielu restauracjach tak jest zwyczajnie w świecie.
Zostaw swoją opinię o Sushi77 Restauracja - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sushi77 Restauracja