Opinie o MKM Support w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MKM Support. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MKM Support o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MKM Support w Warszawa

Kornela Nowy wpis

W ogłoszeniu, które sprawdzałam, na Analityk ESG; podali że zarobki jakie oferują są między 7-11 tys zł… to sama podstawa czy jeszcze są jakieś dodatki finansowe do niej? Ogólnie chciałabym się o benefitach dowiedzieć, wolę wiedzieć takie rzeczy przed rekrutacją, czy coś firma daje poza tym minimum.

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Cześć, firma szuka specjalisty ds administracji i logistyki. Czy ktoś może coś powiedzieć o atmosferze w firmie czego można się spodziewać?

Ewelina Nowy wpis

Cześć, z tego roku nie ma praktycznie opinii a widzę, że oferty dla asystentów są widoczne w sieci. rozważam prace jako młodszy asystent. Zastanawiam się po jakim czasie zazwyczaj można starać się o awans i w jaki sposób można ocenić rozwój na tym stanowisku?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika K.poszukiwacz

21.02.2024 01:02

K.poszukiwaczikona wywiad

Chcę podzielić się historią mojego procesu rekrutacji w firmie MKM Support. Aplikowałam na stanowisko asystentki, a firma MKM Support była pośrednikiem w procesie rekrutacji.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Rekrutował mnie HR.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Rekrutowano mnie zdalnie.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

K.poszukiwaczikona wywiad

Atmosfera w moim odczuciu była bardzo profesjonalna i sympatyczna. Dało się odczuć poszanowanie kandydata i jego czasu. Myślę, że wynikało to z zaangażowania rekrutera w swoją pracę, jego umiejętności dotyczących przekazywania informacji i z dobrych chęci.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

K.poszukiwaczikona wywiad

Komunikacja z rekruterem, głównie telefoniczna, była bardzo dobra. Podczas ustalania terminów rozmów uwzględniano moją dyspozycyjność. Dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem.

Czy podczas rekrutacji uzyskałeś/-aś wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia?

K.poszukiwaczikona wywiad

Otrzymałam wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia u potencjalnego pracodawcy.

Czy polecił(a)byś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

K.poszukiwaczikona wywiad

Polecam, pani z HR jest w pełni zaangażowana w znalezienie odpowiedniego kandydata, jak i pracodawcy. Bardzo szybko otrzymałam feedback. Kontakt był bez zarzutu. Odbyłam też profesjonalne szkolenia z kolejnymi pracownikami MKM i spotkania online, aby przygotować się jak najlepiej do dalszych etapów rekrutacji. W moim odczuciu firma MKM Support zapewnia pełne przygotowanie kandydata.

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa była długa i wyczerpująca. Tym bardziej wielkim rozczarowaniem jest to, że pomimo zapewnień nigdy nie otrzymałam informacji zwrotnej o dalszym przebiegu rekrutacji. Nie polecam!

Standardowe.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
xxx

Zdecydowanie polecam :) super atmosfera podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz bardzo dobre przygotowanie do kolejnych rozmów u pracodawcy.

Jak jest z pakietem medycznym w MKM Support? Można dołączyć rodzinę?

Ktoś wie jak wygląda tu rekrutacja online? Napisali w ofercie dla Asystent/Asystentka w Dziale Nieruchomości, że ten proces jest właśnie zdalny. I mnie interesuje, ile czasu trwa? Ile jest tu etapów w sumie, ile rozmów?

S.P

Bardzo polecam współpracę z tą firmą. Przed rekrutacją przeszłam szkolenie przygotowujące, a dzień przed rozmową rekrutacyjną miałam rozmowę, w której analizowaliśmy pytania jakie mogą paść i jak najlepiej na nie odpowiedzieć.

LK

Serdecznie polecam wszystkim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Doskonały kontakt, pełne zaangażowanie. Współpraca z profesjonalistami to sama przyjemność. Z całego serca polecam firmę.

M.ng

MKM Support, "support" ma nie tylko w nazwie. Na każdym etapie można liczyć na wsparcie i dobre słowo. Pani Katarzyna doskonale znała profile firm, do których została wysłana moja aplikacja, oraz osoby rekrutujące. Rady dotyczące zmian w CV, o tym jak wypowiadać się o wydarzeniach z ostatnich stanowisk- nieocenione. Dzięki MKM od 1 czerwca zaczynam pracę na wymarzonym stanowisku.

Maja
@M.ng

Gratulacje! :) A długo trwały poszukiwania tej wymarzonej pracy? Myślisz, że szukając samemu zajęłoby to dłużej?

kandydatka

Rekrutacja przeprowadzona w sposób rzetelny i sprawny przez Panie Katarzynę i Karolinę przebiegła w miłej, niestresującej atmosferze. O kolejnych etapach byłam informowana na bieżąco, coaching w wykonaniu Pani Katarzyny również okazał się przydatny. Aplikowałam na stanowisko X, ale w toku rekrutacji zaproponowano mi też stanowisko Y, które okazało się strzałem w dziesiątkę. Komunikację i sposób prowadzenia rozmowy z potencjalnym kandydatem oraz próbę „wyczucia” jego potrzeb oceniam bardzo pozytywnie, doceniam też możliwość odbycia rozmowy online.

Roman
@kandydatka

To może byś podała nazwy tych stanowisk z łaski swojej. Jakie były wymagania? Co proponowali? Dobrze płacą?

kandydatka
@Roman

Nie wiem co Cię interesuje i jakie masz kwalifikacje, musiałbyś przejrzeć ich ogłoszenia. :) Generalnie zarobki i benefity dobre jeśli chce się pracować np. w kancelarii prawnej.

M.ng
@Roman

Dlaczego jesteś niemiły? Osoba nie chce podawać nazw firm, do których aplikowała i ma do tego prawo. Dostajesz oferty na stanowisko, do których pasuje twój profil z CV, zatem złóż aplikację przejdź przez rozmowę kwalifikacyjną i następnie czekaj na wynik. A jeżeli tak bardzo interesują cię konkretne oferty to, czemu nie wyszukasz w Google strony MKM Studio i sam nie zobaczysz, co jest w ofercie?

Konrad

Pełen profesjonalizm i niesamowite wsparcie okazane w trakcie procesu rekrutacyjnego, jak i po nim. W szczególności uznanie należy się Pani Karolinie oraz Katarzynie. Nigdy nie miałem przyjemności uczestniczyć w spotkaniach na tak wysokim poziomie. Uprzejmość Pań, ich otwartość oraz indywidualne podejście pozwoliły uwierzyć w siebie i osiągnąć wyznaczony cel, czyli otrzymanie wymarzonego stanowiska pracy.

@Konrad

A to wsparcie w procesie rekrutacyjnym znaczy że co? Panie trzymały cię za rękę? :D Niektórzy zachowują się przy pracodawcach jakby mieli pięć lat

Bardzo polecam firmę MKM Support. Rzadko spotyka się tak merytoryczne i zaangażowane osoby. Dzięki cudownej atmosferze cały proces rekrutacyjny odbył się bez stresu. Pani Kasia służy radą na każdym etapie rekrutacji. Dzięki MKM Support dostałam świetną prace.

Spaniel

Zanim zacząłem współpracę z paniami z MKM, wszedłem w opinie GoWork, żeby sprawdzić z ciekawości jakie problemy ma ta firma. Pierwsze zdziwienie było, że firma ma wystawione 3,4 gwiazdki. Nigdy wcześniej nie spotkałem na tym portalu firmy, która by miała więcej niż 2,5 gwiazdki, więc wyznaczyłem sobie standard, że dobra firma znajduje się powyżej tej punktacji. Nie zawiodłem się, ponieważ pomoc, jaką otrzymałem dzięki Pani Katarzynie nr 1 i Pani Katarzynie nr 2 jest nieoceniona. Przez cały proces rekrutacji czułem się jakbym miał prywatnego rekrutera, coacha i dobrego znajomego w jednej osobie. Byłem wspierany w moich mocnych stronach, szkolony przez profesjonalistów oraz bieżąco instruowany o dalszych krokach względem ofert, które mi składano po przejściu wstępnej rekrutacji. Naprawdę przyjemne doświadczenie, którego się nie spodziewałem. Niedługo zaczynam moją nową pracę zdobytą dzięki MKM, ale nawet gdybym nie otrzymał żadnej to i tak doceniałbym pomoc i wysiłek Pani Kasi ;)

Justyna F

Z czystym sumieniem polecam Panią Katarzynę z firmy MKM Support. Współpraca z nią to była czysta przyjemność. Pani Katarzyna bardzo dobrze przygotowała mnie do rozmów rekrutacyjnych. Zarówno do pierwszego etapu jak i drugiego. Spotkania oraz rozmowy telefoniczne były prowadzone w sposób profesjonalny. Za każdym razem byłam na bieżąco informowana o kolejnych etapach rekrutacji i ich wyniku. Rady Pani Katarzyny były bardzo pomocne i z wielką przyjemnością wykorzystałam je podczas spotkań. Serdecznie dziękuje za wsparcie i szczerze polecam.

pinezka

Pani która mnie przygotowywała do rekrutacji w pewnej firmie bardzo miła, ogólnie atmosfera bardzo luźna i sympatyczna. W czasie rekrutacji w firmie dostałam informację "niezależnie od decyzji odezwiemy się do końca tygodnia". Nie odezwali się ani do końca tygodnia, ani tydzień później, ani wcale. Napisałam do Pani Kasi maila z prośbą o feedback, jednak tego również się nie doczekałam. A szkoda, bo całe miłe wrażenie, zostało w moment starte przez nieprofesjonalne zakończenie.

Rekrutacja

Pani, która zajmowała się rekrutacją bardzo nieprofesjonalna zapomniała o czym rozmawialiśmy wcześniej, po raz kolejny dzwoniąc do mnie i przeprowadzając rozmowę w ten sam sposób od początku... Żenująca sytuacja, strata czasu, nieprofesjonalizm. W tym wypadku wystarczyło słowo przepraszam, jednak nawet tego nie dane mi było usłyszeć. Nie polecam.

Ela

Polecam serdecznie. Agencja pracy która traktuje kandydata jak człowieka, nie jak towar. Przemiłe Panie na każdym etapie rekrutacji zapewniają wsparcie, zarówno poprzez świetnie prowadzone szkolenia merytoryczne, jak i przygotowanie do rozmowy z pracodawcą. Nie miałam żadnego problemu z kontaktem, wszystkie informacje związane z rekrutacją były mi błyskawicznie przekazywane. A wszystko to z dużą dawką uśmiechu, motywacji i pozytywnej energii, tak bardzo potrzebnej podczas niełatwego polowania na pracę w czasie pandemii :)

Klaudia

Nie polecam firmy. Bardzo słaba rozmowasię do ponad 2godzin. Panie malo rzetelne wychodzą podczas rozmowy odbierając swoje prytane telefony. Podczas zadawia pytan Panie patrzą po sobie, śmieją się pod nosem, wywyższają oraz zachowują bardzo pretensjonalnie. Po dwóch godzinach przepytywań przypominających bardziej przesłuchanie (atmosfera bardzo zla) przychodzi do ogłoszenia warunków. Umowa dzielona na dwie jak w agencji ochroniarskiej i za słaba stawkę. Aktualnie ich oferty omijam. Szkoda że czas był zmarnowany i tego nikt mi nie odda. Po opiniach widzę że poziom został taki sam od kilku lat.....szkoda.

Zespół MKM Support
@Klaudia

Szanowna Pani, Uprzejmie informuję, że od sześciu miesięcy wszystkie projekty, które są realizowane przez MKM Support są prowadzone zdalnie, co oznacza, że nie spotykamy się z Kandydatami u nas w biurze a wszystkie rozmowy odbywają się przez aplikacje takie jak Skype, czy Zoom i są prowadzone przez jednego rekrutera. Dodatkowo chciałabym nadmienić, że nigdy nie proponujemy umów dzielonych. Biorąc powyższe pod uwagę zakładam, że mogło dojść do pomyłki dlatego bardzo prosimy o zweryfikowanie nazwy agencji rekrutacyjnej, którą Pani ocenia ponieważ z Pani wypowiedzi wynika, iż nie jest to MKM Support. Z poważaniem, Zespół MKM Support

Milena

Panie na złoto i diamenty! Miałam okazję współpracować głównie z Panią Kasią, która zawsze z uśmiechem służyła pomocą. Naprawdę polecam z całego serca. Znalazłam pracę na własną rękę, ale głównie zawdzięczam to agencji, która pomogła mi merytorycznie przygotować się do wszelkiego rodzaju rozmów o pracę, udzieliła szkolenia praktycznego z Word i miałam okazję pracować tydzień dla kancelarii prawnej (recepcja) przez właśnie tę agencję, co dla mojego obecnego przełożonego było wielkim atutem. Bardzo, ale to bardzo polecam, w przyszłości na pewno pomyślę o ponownej współpracy jeśli zajdzie taka potrzeba, a już na pewno będę polecać innym osobom poszukującym pracy :) Dziękuję za pomoc!

Zostaw merytoryczną opinię o MKM Support - Warszawa

• Jak się pracuje w MKM Support?

Zobacz opinie na temat firmy MKM Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MKM Support?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MKM Support?

Kandydaci do pracy w MKM Support napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MKM Support
3.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • 57
    21-030 Warszawa