Styl Salon Fryzjerski Marzena Budka

Bydgoszcz

Opinie o Styl Salon Fryzjerski Marzena Budka

ktoś 2015-04-02 21:13:59
Nie wiem jak stamtąd klienci wychodzą zadowoleni, ale traktowanie podwładnych nie sięga ponad poziom gnojówki. Wszystko na ten temat.
Paula 2015-04-05 17:28:46
Zgadzam się. Ja byłam wykorzystywana tam przez ponad pół roku w tym półtora miesiąca za darmo. To jest wpływowa kobieta w środowisku i nie jednej osobie groziła niezdanym egzaminem jak np uczennicy kiedy chciała zmienić salon z powodu mobingu. Stanowczo nie polecam nikomu !!!
Ona84 2016-06-07 18:16:18
Tyle lat na rynku a widze,ze nic sie nie zmienilo! Wstyd...Wlasciciel mial kase,ona talent i wiedzial gdzie uderzyc.Uczniow juz dawno temu traktowalo sie jak ludzi gorszego sortu.Pracownicy malo lojalni,afera za afera.Wielki falsz! Co do Pana P. burak jakich duzo a ona z talentem mogla duzo,niestety zle nim pokierowala.Materialisci ogromni.Wiec uwaga dla klientow,uwazajcie aby was nie rabneli bo bylam nie raz swiadkiem jak Pani Gzella za szampon placila podwojnie.
Zostaw swoją opinię o Styl Salon Fryzjerski Marzena Budka - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Styl Salon Fryzjerski Marzena Budka