Ris-Graf S.C. Kserografia Druk

Kraków

Opinie o Ris-Graf S.C. Kserografia Druk

Lila 2011-08-17 13:29:13
nie polecam pracy - pracuje się na etacie całym jako operator kserokopiarek a robi wszystko łacznie z myciem podłóg i kibla, stalym odbieraniem telefonow. a panowie graficy sa zbyt zajęci nic nierobnieniem lub udawaniem ze pracuja albo siedza z klientem i plotkuja... Robienie ksero A4 uczniom staje sie nudne juz pierwszego dnia... Szefostwo tylko po kase raz dziennie zjeżdza, opiernicza ze brudno... albo ze kolejka jest na sklepie, a tu raptem 3 osoby stoją - jedna do zajętego grafika, druga obslugiwana a trzecia tylko cennik oglada i oczom nie wierzy.
Daniel 2011-09-10 05:38:13
NIe przesadzaj kiedys tam pracowalem i nie jes zle - co jak co nie są najtańsi ale jakość usług mają (usunięte przez moderatora)
Gibon 2011-09-22 14:38:36
jakość (usunięte przez moderatora)chyba zelezy czego. A jakie problemy robily te panny przy kleparzu by nie przyjąc reklamacji jak coś poszlo im nie tak - jakieś pasy na wydrukach w kolorze... jakby łaskę robily że tam są. Jakieś 5 lat temu - była zupelnie inna obsługa i... jakośc. Ceny wtedy faktycznie były wysokie, a i teraz nie spadły.
Delfin 2012-01-11 00:31:12
Punkt na krowoderskiej przeniósł się obok - jest wszystko ok
Anka 2016-04-22 11:04:10
@mona, szkoda, że nikt nie odpowiedział na Twój wpis, ja obecnie jestem bardzo zainteresowana warunkami jakie proponują oraz tym jaka panuje atmosfera :) bo chyba ona sama stanowi połowę sukcesu firmy :) Może ktoś tym razem pomoże i napisze kilka słów :)
Zostaw swoją opinię o Ris-Graf S.C. Kserografia Druk - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ris-Graf S.C. Kserografia Druk