K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk

Proszowice

Opinie o K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk

admin 2015-08-09 11:37:36
Za jakiego pracodawcę uważasz firmę K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk? Wypowiedz się na naszym forum.
looki 2015-11-11 20:31:29
nie pracowalem w tej firmie ale jestem ich klientem /jeszcze jestem ale juz niedlugo/ wiem tlk jedno ich internet to jedn wielka sciema nigdy nie mialem takiego pakietu za jaki place i na dodatek maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naprawe neta pomimo wielokrotnych monitow telefonicznych
Dragon 2016-03-15 14:40:38
Kierownik lub facet, który zajmuje się rekrutacją pracowników to cham jakich mało! Bezczelny i pozbawiony jakichkolwiek oznak kultury osobistej. Zamiast przyjąć moje cv i porozmawiać na temat dotychczasowego doświadczenia [które pozsiadam], pokreślił dokumenty, które chciałem zostawić, twierdząc przy tym, że UJ nie nauczył mnie cv pisać... Starałem się to obrócić w żart, ale z chęcią dowiedziałbym się, jakie wykształcenie ma ten koleś i czemu do tej pory nie nauczył się kultury.
stach 2016-04-04 20:45:44
Ten "kierownik" to szef firmy K2media, cham i bezczelny dla klientów , dla pracowników i nic dziwnego że nonstop są tam przyjęcia bo pracownicy sami odchodzą bo nie wytrzymują poniżania chamstwa...
mirek 2016-04-04 20:56:42
czasem odwiedzam ten sklep K2media (ale to taka ostateczność ) i jak widzę jak ten szef chamsko opierdala i poniża tych pracowników i to wsumie o nic to aż nie wiem czy mam wchodzić tam czy lepiej nie...
IPowiec 2016-04-24 14:04:45
ja nie spotkałem się z takimi zachowaniami a całkiem często tam jestem i niestety wydaje mi się, że tu o coś większego chodzi, bo 2 ostatne opinie napisała ta sama osoba sądząc po IP
Zostaw swoją opinię o K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk - Proszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk