Akces S.C. Sklep Komputerowy

Toruń

Opinie o Akces S.C. Sklep Komputerowy

admin 2015-08-09 10:11:58
Czy wynagrodzenie za dodatkowe godziny jest wyższe niż standardowe w firmie Akces S.C. Sklep Komputerowy ? Jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoją opinię!
Kujaw 2017-01-06 12:17:15
Ogólnie dobra firma do zdobycia sobie doświadczenia jeżeli go jeszcze się nie posiada. Można się otrzeć o wdrożenia w mikro i małych firmach, poznać oprogramowanie insert gt, pojeździć sobie po różnych sklepach wdrażając drukarki fiskalne itp. Należy jednak trzymać się zasady: nie dłużej niż rok, max 2 lata (inaczej zmarnujecie sobie dalej czas, bo po zdobyciu pewnego poziomu dalej nie ma już nic oprócz własnej inicjatywy).

Minusem są niskie zarobki, nie adekwatne do zdobywanej wiedzy i branży, brak motywujących premii, ciągły wyzysk i nacisk z strony szefów i osób pracujących w biurze.
Papierkologia w firmie mogłaby zaskoczyć nie jeden urząd w naszym kraju, multum papierów ale nikt za nic nie odpowiada, podpisywane dokumenty okazują się nic nie znaczącymi świstkami papieru kiedy dochodzi do konfrontacji z klientem.

Generalnie zarządzanie firmą wygląda jak jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach, a naprawa problemów i konfliktów pojawia się kiedy wszystko dosłownie się pali.

Ogólnie osoba, która chce tutaj pracować powinna mieć twardy charakter, inaczej psychicznie nie da rady (duży stres, kłótnie, szef lubi sobie pokrzyczeć jak rozwydrzony dzieciak). Plus taki, że zła atmosfera trwa zdecydowanie krócej niż dobra, pracownicy są zazwyczaj w porządku i da się z nimi dogadać.
Zostaw swoją opinię o Akces S.C. Sklep Komputerowy - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces S.C. Sklep Komputerowy