brak logo

Posnet Polska S.A.

Warszawa

Opinie o Posnet Polska S.A.

nico 2013-07-09 12:54:43
Posnet
+ dobrt pracodawca
+ dobry socjal
+ stabilność
+ stałe godziny pracy

- atmosfera międzyludźmi
- podejście kierownictwa do pracowników
- zastój podwyżek - nawet inflacyjnych
2
lolo 2013-08-21 17:11:08
Zgadzam się z przedmówcą w 100%
2
kaja 2014-03-18 11:17:16
A dlaczego zastój podwyżek???? Bo Panowie mają inne potrzeby...Super drogie auta sportowe....(usunięte przez administratora)
1
kandydat__na_testera 2015-05-16 22:28:29
Wypowiem się z punktu widzenia kandydata na stanowisko Tester.
Nie pracowałem w tej firmie, ale przed rekrutacją jak i w trakcie udało mi się zdobyć trochę informacji na temat.

Plusy to zdecydowanie poranne godziny pracy i to, że dają umowę o pracę przy może przeciętnych zarobkach ale co umowa to umowa.

Główny minus to informacje zamieszczone w ofercie pracy i w ogóle trochę niepoważne podejście do rekrutacji. W ofercie nie było nawet wzmianki o konkretnych wymaganiach co do wiedzy kandydata. Na rozmowie rekrutacyjnej dostałem za to już konkretne zadania (5 pytań otwartych do zrobienia w ok 15minut) i pytania m.in. odnośnie specyficznych mikrokontrolerów związanych z kasami fiskalnymi, o których siłą rzeczy nie miałem zielonego pojęcia jako osoba nie mająca doświadczenia w testowaniu kas i drukarek fiskalnych. Gdyby napisali o tym w ogłoszeniu, podobnie jak wielu innych testerów- na pewno bym nie aplikował zwłaszcza że miałem i mam stałą pracę ( a tak zmarnowałem ponad 2,5h na dojazd na obrzeża Warszawy i kolejne pół godziny na samą rozmowę).

Osobom bez specyficznej i ukierunkowanej wiedzy nie polecam aplikowania tam. Umawiając spotkanie nie wysłali potwierdzenia ani po skończonej rekrutacji nie poinformowali mailowo o wyniku, co jest w dobrym tonie a ostatnio nawet standardem w niektórych czołowych firmach z sektora finansowego czy IT.

Jak widać Posnet na chwilę obecną do nich nie należy. Na pewno nie będę już do nich aplikował.
3
anonim 2015-07-25 11:53:24
Witam. Zgodzę się niestety z innymi. Firma jako taka jest dobra i rozwojowa, zarówno produkcja jak i sprzedaż kas i drukarek idzie całkiem dobrze, problem jest niestety taki, że pieniądze są nie adekwatne do pracy. Myślę, że część firmy jest zadowolona jest masa ludzi, którzy zarabiają sporo za zerowy wkład pracy. Z tego co wiem produkcja firmy liczy dość mało osób jak na ilośc i pracy jest dużo a pieniądze śmiesznie małe (za niecały rok wyniesie najniższą krajową) co jest śmieszne przy prosperowaniu tak dużej firmy... Jest stabilnie ale niestety ciężko nawet podjąć rozmowe o pieniądzach. Atmosfera wśród ludzi jest ok, jedynie jak przedmówca muszę dodać iż kierownictwo bardziej skupia się na ukrywaniu problemu niż jego rozwiązaniu (przyczyna jest prosta... sami się boją i część z nich nie pasuje do stanowiska) przez to cierpią zwykli ludzie. Moim zdaniem zarówno prezes jak i właściciele firmy byli by w stanie coś zaradzić ale nawet mogą nawet nie wiedzieć jak ludziom jest ciężko z tymi zarobkami.
bajo 2015-09-13 21:46:38
Zwiedziłem ostatnimi czasy wiele firm , aż w końcu trafiłem na te.. jedną i jedyną ;) a tak na serio to jest to dobra firma, z kasą w porządku. Wiele więcej do szczęścia raczej nie potrzeba ;) Miałem znajomą osobę na stanowisku specjalisty do spraw marketingu tutaj. Stąd w sumie moje informacje na ich temat
bajo 2015-10-14 00:54:11
Gadałem ostatnio ze znajomym który miał sporo do powiedzenia na temat tej firmy. Patrząc na opinie powyżej odnoszę wrażenie , że miał sporo racji w tym co mówił... Firmie potrzeba odpowiednich osób szczególnie powiązanych z marketingiem bo inaczej firma nie podoła na obecnym rynku podobnych usług ...
rzeźnia 2016-02-09 14:40:39
Nie polecam tej firmy. Nie szanują w ogóle kandydata.
1)Narzucają z góry ustalony termin rozmowy i nie pytają o dyspozycyjność
2)Mają bardzo wygórowane wymagania odnośnie wiedzy potencjalnego pracownika, szkoda tylko że nie wymieniają tego w ogłoszeniu
3)Nie informują o wyniku rekrutacji- obecnie większość firm wysyła wiadomość mailową, nawet jeśli wynik rekrutacji jest negatywny, w Posnet jeszcze tego nie rozumieją

Inne minusy
- dojazd/lokalizacja firmy - siedziba firmy położona na zupełnych rubieżach Warszawy, dojazd komunikacją miejską raczej nie wchodzi w grę
1
bartek 2016-03-15 20:48:29
@rzeźnia wydaje mi się, że odrobinę przesadzasz. Przecież firma jak każda, narzuca termin spotkania. Zawsze możesz zaproponować inny i na pewno wezmą to pod uwagę.
leki 2016-03-17 20:55:39
bartek, dokładnie przeciez jak pytają o dyspozycyjność, to się można nie zgodzić, wtedy zaproponują inny termin. Widziałem w ogóle, że teraz szukają serwisanta, to potrzebne jest tu wykształcenie średnie techniczne (wykształcenie wyższe będzie mile widziane.
ziako 2016-03-20 21:17:02
właśnie widze, że jest jeszcze ta oferta jako Asystent Sprzedaży w dziale handlowym tylko do ich siedziny w Warszawie, bo tu można liczyć na wiecej szkoleń.
3e4r 2016-03-29 20:23:06
hej a czy ktos pracowal moze u nich na stanoiwsku specjlsity do spraw makreitngu? bo wiem ze taka oferta byla i ciekaw jestem jaka tam jest atmosfera i warunki
cudny 2016-03-31 20:29:44
Widocznie atmosfera jest bardzo dobra, skoro nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy. Taka dbałość o zatrudnienie jest dość istotna, a przekłada się to na zarobki.
fet 2016-04-30 22:00:42
Super, że tak dbają o swoich pracowników @cudny, ale ja to się bardziej zastanawiam czy jest szansa u nich teraz na jakiekolwiek zatrudnienie. WIdocznie nie pojawiła się żadna rotacja wśród pracowników.
iwona 2016-05-18 08:41:37
prowadza rekrutacje teraz jak bylo wczsniej to nie mam pojecia maja ogloszenie na Pracownika działu handlowego do Katowic,i tak wogłoszeniu napisali, że oferuja wszelkie niezbedne narzedzia pracy wiec pewnie dadza ci auto sluzbowe i mozesz tez liczyc na premie
kandydat_na_testera - 2016 2016-07-08 15:13:33
Napiszę Szczerze z punktu widzenia kandydata na stanowisko Testera.

Jedyny Plus tej firmy to poranne godziny pracy i na tym chyba koniec....

Minusy:
- traktowanie z góry kandydata, staranie na siłę wykazanie niewiedzy kandydata
(w ofercie nie było nawet wzmianki o konkretnych wymaganiach co do wiedzy kandydata)

Na rozmowie rekrutacyjnej dostałem test - konkretne zadania (4 pytania do zrobienia w ok 15 minut) i pytania m.in. odnośnie specyficznych mikrokontrolerów, mikroprocesorów, Turbo Pascala,
o których nie miałem zielonego pojęcia jako osoba nie mająca doświadczenia w testowaniu kas i drukarek fiskalnych.

Przecież mogli napisać że tym w ogłoszeniu że powyższa wiedza jest niezbędna, wtedy podobnie jak wielu innych testerów by nie aplikowali do nich.

Przez to zmarnowałem ponad 2,5h na dojazd na obrzeża Warszawy i kolejne pół godziny na samą rozmowę. STRATA CZASU !!!

Po spotkaniu - po skończonej rekrutacji nie poinformowali nawet mailowo o wyniku....

Na pewno nie będę już do nich aplikował, innych przestrzegam
2
Zostaw swoją opinię o Posnet Polska S.A. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Posnet Polska S.A.