Edukacja Polska S.A. Drukarnia

Marki

Opinie o Edukacja Polska S.A. Drukarnia

Mris 2011-03-02 12:49:03
Kris, coś piłeś %, przed tymi wypocinami? Czy ktoś ci zapłacił? Bo nam w drukarni to nie płacą.
anonim 2011-03-06 07:25:57
ty kris nie możesz być pracownikiem tej drukarni bo byś wiedział że [usunięte przez moderatora] nie zapłacił ludziom za styczeń i luty zwolnił produkcje i tez im nie zapłacił czaruje wszystkich ze dostał kredyt a go nie dostanie hi hi
anonim 2011-04-01 15:56:31
zgadzam się!!!!!!!!!!
anonim 2011-04-19 15:52:35
Sawo, podziel się którą, żal patrzeć na tego kolegę. Moralność to nieznana strefa dla tego typa.
Zabo 2011-05-10 15:43:24
Troszkę zaczeli płacić, należy się cieszyć?
CHOPEN CAFFE 2011-09-30 00:40:19
...ktoś kto nazwał nową grupę handlowców \"jeleniami\" miał racje, praktyka tej \"firemki\" jest taka sama co rok temu...brak kasy na wydruk książek, brak kasy na paliwo dla handlowców, brak kasy na prowizję....setki reklamacji, prawie każde zamówienie nie jest w pełni realizowane... ....PROPONUJĘ OGŁOSIĆ PUBLICZNIE o wywiązywaniu się EDUKACJI POLSKIEJ S.A wobec pracowników jak i klientów....
majn 2016-05-18 11:40:14
no tak, Marki pod Warszawą konkretnie. a może powiecie mi o co chodzi z tą autorską siecią przedszkoli u nich co ma się wkrótce pojawić? czy to oznacza pracę?
Zostaw swoją opinię o Edukacja Polska S.A. Drukarnia - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edukacja Polska S.A. Drukarnia