Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

Norbi

Jutro panowie dziesionty tak więc zwnawiam swojo działalność uwarzajcie

Produkcja

Praca w tej firmie dla niektórych ludzi jest czystą przyjemnością. Można psiesiadywac godzinami na magazynie. Na ręcznych wychodzic z funflami na pieroska. Na impice też można posiedzieć i pogadać tak po prostu o życiu. Zarząd i tak nie zwolni bo nie ma ludzi do pracy i będzie trzymał nawet nie robow. A dla nas produkcji nie ma na podwyżki bo trzymają takich nie robow.

,,,,,,,
@Produkcja

Święta prawda, nieroby wychodzą najlepiej na tym wszystkim

magazynier
@Produkcja

Zazdroscisz że tak nie robisz bo ci strach nie pozwala?

@magazynier

Zazdroscic to będziesz ty od nowego roku bo będziesz zarabiał tyle co łącznicy

Pomówieni
@Produkcja

Nie jesteśmy nierobami tylko my już strajkujemy

,,,,,,,
@Pomówieni

Niby jak strajkujecie? Dodatkami?

Witam

Chciałem się przywitać będę nowym pracownikiem na maszynie . Dostałem 2250zl brutto i mam obiecaną wysoką podwyżkę z nowym rokiem od firmy. Ta firma nie jest taka zła jak tu piszecie obiecali mi też że tu są podwyżki co rok. Niedlugo zaczynam pracę do zobaczenia.

Xxxxxxx
@Witam

Zobaczysz z czasem jak wydym_aja cię bez mydła w twoje spuchnięte kakao

Witam
@Xxxxxxx

Zaczynam się obawiać Ty też masz opuchnięte kakao?

No jak to kto filary firmy sie ostali

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ciekawski

A na aps..?

Jak zdobyć podwyżkę

Jak każdy wie firma zawsze jest w złej sytuacji finansowej i w chwili obecnej nie może dać podwyżki ale jeśli sytuacja finansowa firmy się poprawi to są szanse na otrzymanie takowej podwyżki. Jak mniemam chodzi o podwyżki wyłącznie dla operatorów i ewentualnie magazynierów także reprezentanci powinni udać się do decydentów z taką o to propozycja: 1) likwidacja kontroli jakości 2) likwidacja łączników 3) całkowita likwidacja premii na konfekcji oraz redukcja umów o pracę na umowy zlecenia Po spełnieniu tych trzech punktów firma dostanie plusowy zastrzyk finansowy po którym będzie mogła udzielić podwyżek i sama też będzie na plusie.

Brak szacunku
@Jak zdobyć podwyżkę

Nie prościej się zwolnić? Niż zebrać jak bezdomny o podwyżkę w tej firemce. Miej człowieku resztke szacunku sam do siebie

Jak zdobyć podwyżkę
@Brak szacunku

Jasne że prościej się zwolnić ale o podwyżkę ubiegają się ludzie którzy nie podejmą takich kroków dlatego dla nich ta podpowiedź co trzeba zrobić żeby im się polepszylo

Rudy donosiciel
@Jak zdobyć podwyżkę

Bez nas zginiecie, materiał sam do was nie przyjdzie. To moja praca marzeń czekam na podwyżkę

0+0=0 0×0=0
@Rudy donosiciel

Rudy rezerwuj już sobie miejsce w kolejce na bezrobociu niebedziesz za siedzenie brał pieniędzy

Mecenas Arti

Proszę Pana proszę uważać bo za takie powiązania są odpowiednie paragrafy

Rudy donosiciel
@Mecenas Arti

Za picie wojaków pod monopolowym 24 h ?

Kancelaria adwokacka GEJ&BEJ

Wiesz co dobre kto nie miał możliwości zasmakowania Full service u resority ten niech żałuje. A ta jej sztuczka z butelką po wojaku mistrzowska!!

Mecenas Arti
@Kancelaria adwokacka GEJ&BEJ

Resorita zgłosiła mi ostatnio naruszenie nietykalności cielesnej ja się tym zajmę na dniach

Tatuś jest wrakiem

A tatuś chodzi i mówi wszystkim że zarabia po 4tys w inforze oklamywał i mnie i mamusie

@Tatuś jest wrakiem

Jak tam żyje tatuś po weekendzie? Nadal wrak?

Kali

Dobra (usunięte przez administratora) zabawcie się przy sobocie bo od poniedziałku odnowa w kierat.

@Kali

Oni przy sobocie już myślą o poniedziałku o ich wymarzonej pracy

@Jak tak można ludzie?

Już na facebookach pododawane go to work on monday albo I Love my work inforsys i to w obcym języku oczywiście bo przecież to nie jest Polska i tu się pisze i mówi nie po polsku. Taka inteligencja wyzszy level dowartosciuje sie napisze se po angielsku a co tam niech wiedza ze jestem swiatowym czlowiekiem

@Kali

Pykneli trochę na maszynach angielskim i wiesz fafarafa

@Jak tak można ludzie?

Fafarafa to by byli jakby pokazali że mają jaja i wywalczyli podwyżkę jak narazie to są mameje

@Kali

Podwyżki by byly dla każdego, wystarczyłoby nie przyjść na dodatki jakby było dużo roboty i data by gonila i problem podwyżek zostalby rozwiązany tylko ludziom jakoś ciężko przez to przebrnąć

@Ktoś

Dodatki to jest ich majestat. Przychodzi 20sty splywa siano i bambery zakupy w Lidlu nie byle jakie wszystko z gornej polki

wieśniaki z innej gminy

Najlepsi to i tak są ci co twierdzą że pieniądze to nie wszystko, rodzina się liczy. Jak tak twierdzisz to przywieź rodzinę i róbcie za darmo i krzyżem w kościele z rodziną. Takie śmietniki tylko rynek psują bo będą całe swoje spierdolone życie robic za blaszaki

Bez gwiazdy niema jazdy

Niezaslugujecie na podwyżki ze swoimi mozdzkami. Wasze mózgi są przystosowane tylko do podstawowych czynności do przeżycia I nic więcej to po co wam pieniądze????????

IM WIECEJ TYM MNIEJ

Chcecie podwyżki a zostajecie na każde zawołonie po 16, robota schodzi to kto wam da podwyżke myślicie że 150tys opoznień to jest tak dużo? to jest nic, to jest tylko powód aby zabrać wam premie dla firmy niema z tego powodu konsekwencji, ilości które są do zrobienia a pracownicy i maszyny to już z góry wiadomo że jest nierealne do wykonania a wy łykacie wszystko co wam mowią wszystko!! Motto firmy "im wiecej roboty tym mniejsza wypłąta" Podziękujcie kolegom co zostają to są debile robić cały tydzień po 16 oni niby zarobią robiąc z siebie niewolników ale z tych małych podstaw i tak dużo niewyjdzie. A te zera społeczne robiące w tych czasach jakie teraz są za najniższą krajową to już wogule nie ma co komentować trzeba im sie śmiać w morde

@IM WIECEJ TYM MNIEJ

Ale nikt tym ludziom nie przetłumaczy, im się podoba że wyciągną za miesiąc 6 tysięcy do ręki ale nie widzą jakim kosztem...... Zero życia prywatnego tylko praca i praca. A ci z góry podejdą do okna i się śmieją między sobą jacy to niewolnicy robią na dole a jak jest akcja czy bunt to zawsze znajdzie się plebs co się wylamie bo dla niego liczy się prestiż inforoski... A ci co zatrudniają się na najniższa krajowa i robią na tych maszynojebaczach to im trzeba współczuć mózgu

@Jak tak można ludzie?

6 tysięcy to chyba jak robia po 24. Prestiż inforowski hehe to tak jakby od śmieciów nawyzywali można to tak porównać. Ci z góry to starzy cwaniaki wiedzą jak(usunięte przez administratora) żeby się z tego cieszył, damy ci 200 podwyzki ale jak przejdziesz z(usunięte przez administratora)i taki omamiony szaraczek zadowolony grubą kasą(usunięte przez administratora)się na muke o czym przekonuje się jak już jest za pożno. A ci co się wyłamuja to zwykle (usunięte przez administratora) do szczania są i wielki murzyński (usunięte przez administratora) z nimi

@IM WIECEJ TYM MNIEJ

Dla tych ludzi prestiż inforoski to coś o wiele bardziej cennego, oczywiście nie zapomnijmy że 200 zł ale brutto nie netto hahahaha

@Jak tak można ludzie?

Z takim podejsciem to chuya nadziałają i dalej będą robić za grosze. Buntuja sie buntuja i zbuntowac niemoga popierdoIiIi między sobą jakie to beda akcje i chuy z tego wyszło jak zwykle

@IM WIECEJ TYM MNIEJ

To ostanie info ode mnie normalni ludzie na dole zrozumieją a góra się zdenerwuje : Do NORMALNYCH : 1) Dymacie za nich gdzie ci co zarządzają biorą kasę rzędu od 7.000 - do 50.000 złotych miesięcznie 2) Wymyślają dla was system premiowania i wynagradzania taki abyście nie mogli tego osiągnąć 3) Mamienie i obiecywanie trwa do tego momentu aż nie trzeba spełnić obietnic . 4) Serwis nie naprawia maszyn tak jak to być powinno bo ma nie płacone i ma być najtańszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5) Kierownicy dostają kasę za ( niech przyjdzie to dostaniesz , niech przyjdzie musisz to zrobić abyś przyszedł , jak nie przyjdzie to twoja sprawa ). 6) Reszta rodziny święta , długie weekendy - NIECH ŻYJE BAL - a niech reszta nie normy !!!To nie ma premii ps : KASA JEST WALCZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@INFO

Szkoda twojego pisania większość myśli że 2-3 tys to majątek siedli na pisdach i grzecznie pracują

@IM WIECEJ TYM MNIEJ

I się cieszą z tych pieniędzy a jeszcze kierownik przyjdzie i powie że jaki to on zaj ebisty jest urośnie w piórka i dalej robi z uśmiechem na twarzy. Po prostu żal ludzie!

@Jak tak można ludzie?

Poj3bana firma są i tacy co nawet 2tys niemają a zadowoleni jak skorwysyn. chuy wie czy się cieszą ze wogule coś zarabiają czy z własnej głupoty

@IM WIECEJ TYM MNIEJ

Chyba cieszą się tylko z tego że taką zaj ebista pracę mają

@Jak tak można ludzie?

i bardzo rozwojową mają otwartą droge wprost do klepania biedy no chyba ze liczą na to że ojciec z matką zamkną oczy i (usunięte przez administratora)pola na wsi to może starczy na jakis czas

Somalia na Jana Pawła

To jak to magazynier będzie zarabiał tyle samo co pomocnik?

@Somalia na Jana Pawła

Dla tych nierobów łączników to i tak za dużo, jeden rudy klaun a drugi mecenasik z błyszczącą łysiną

@Produkcja

I to własnie przez takich klaunów nie dostajecie podwyżek bo trzeba ich opłacić utrzymanie tych dwóch niedorozwojów kosztuje firme około 6000zł brutto jakby się ich pozbyło każdy z operatorów móglby dostac około 200 brutto podwyzki . Wystarczy troche pomyslec z nich i tak niema za duzego pozytku

@2 klauny = niepotrzebne koszta

Te 2 klauny są tak samo potrzebni jak ta kontrola jakości kolejne 3 stanowiska zbędne i kolejne 9000zł zmarnowane !!!!!!

@2 klauny = niepotrzebne koszta

6000 + 9000 = 15000 miesiecznie 15000 : 30 operatorów (mniej wiecej) = 500zł brutto podwyzki dla kazdego jeśli zlikwiduje się nierobów z magazynu i kontroli . To jest napewno lepszy plan niż bunt . Propozycje wystarczy złożyc zarządowi tylko mądrze to trzeba przekazac

Bałagan na hali
@2 klauny = niepotrzebne koszta

I tak nic nie przebije nieróbstwa resora i łażenia na magazyn

@Bałagan na hali

Z resorem już dawno powinien być porządek zrobiony łazi i wkur,wia tylko . 15tys miesięcznie do podziału pomyslcie o tym

Bałagan na hali

To prawda

@2 klauny = niepotrzebne koszta

Przecież wiecie albo nie nieświadomi ludzie że magazynem zarządza mąż pani prezes z szacunku z małej litery który zarabia tyle co podałeś tylko w jednej spółce jak sprawdzicie w KRS to dowiecie się duuuuuuuuuuuuuuuuuużo więcej !!!!

@2 klauny = niepotrzebne koszta

Oni nie są po to by was kontrolować tylko was (usunięte przez administratora) na górę taka jest była polityka byłej firmy pani prezes - sprawdzie na forum !!!1

@INFO

Zarabia a dzięki komu dzięki tym chuyom co za grosze robią na niego , ustawił się jak sk0rwysyn można powiedziec ze wyj3bał ich w kakao pięknie a te chuyki się cieszą że maja prace na tyle są zdolni że cieszą sie z chuy wartych 2tys zł ja pierdoIe najpierw wyj3bali ich na premie maja po 15% a zaraz ich wyk0rwią na najnizszej krajowej i chuy premie zabiorą będą siedzieć osły w tej budzie i marzyć o podwyzkach i pierdoIić jak to zle

Były operator

Sporo jest firm w Radzymin i okolicy ale tak zjechanej opinii to żadna niema

Taka prawda nowi duzi klienci są pracy od groma a zarobki jak były słabe tak są i nic wogole o podwyżkach nie słychać

IM WIECEJ TYM MNIEJ

Zdajesz sobie sprawe że ta firma nie zarabia na tym czym się zajmuje tylko na tym że ma pracowników za grosze? Jak dostaniesz podwyżke to zmniejsza się pula do podziału dla tych na wysokich, a kto lubi tracić nikt. Dlaczego maszyny są tak zajechane? Myślał ktoś nad tym? Pula do podziału musi się zgadzać, to co niby serwisuje te padliny to cięzko serwisem nazwać, częsci do napraw brane żywcem ze złomu albo regenerowane po kilka razy. I taki szaraczek musi zarabiać na tych pedałow co siędzą za biurkami, i się yebać na tych złomach za te marne 2600 brutto. Dam ci rade wal w chuya ile się da i nie bój się ze cie wypierdoIIą napewno zle na tym niewyjdziesz

Pracy jest coraz więcej niewiem co dyrekcja firmy ma zamiar zrobić ale jak nie zareagują to sami będą robić niedługo

Brakuje całej jednej zmiany jakby ludzie nie robili nadgodzin to musieliby zamknąć firme

Nowi nie mają premii starzy tak ale to jest jedna wielka niewiadoma od roku niema nowego pracownika bo nikt niechce przyjść

1700 złoty dla operatora maszyny to jest śmiech na sali starzy 2000tys o czym tu mowić

der Schaufensterpuppe

z premią czy bez?

Osama

Małe zarobki w tej firmie jak za taką prace

der Schaufensterpuppe
@Osama

A ile byś chciał zarabiać?

Ktoś

nie wiem kim jesteś ale jesteś mistrzem, hahahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin