Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

Wystawa manekina

A kto jest wrezcie tym słynnym manekinem?

@Wystawa manekina

Nie mogę Ci tu podać z imienia i nazwiska ale podpowiem robi na ręcznych i siedzi(usunięte przez administratora)

Wystawa manekina
@Bagin

Dzienki kolego za info warto wiedziec z kim się robi.

NICPOŃ

Ta firma tak działa czy nikt tego nie rozumie , dół się karmi pieniążkami przez małą rurkę a na górze przez rodzinę ssie się przez rurę jak w gazociągu . Odgórna szlachta karmi się ( jak to kiedyś mówiono chamstwem z Radzymina ) ponieważ dla nich jesteście tanią siłą roboczą!! Wszystko widzicie na co dzień drogie auta i inne przywileje a kto na to pracuje wy !!! Dla rodzinnego interesu ważny jest każdy dzień a przy tym nic nie muszą robić bo są robole czyli wy . Gdyby ujawniono zarobki góry to byście za głowę się złapali ile ci ludzie biorą co miesiąc kasy - prosty przykład najgorszy handlowiec - jego pensja jest warta 2-3 ludzi miesięcznie , Dyrektor to już wydatek minimum około 7.000 netto a góra to granica jeśli nie rodzina to mniej a jeśli rodzina to około 10.000 zł i to tylko w jednej spółce - sprawdzie sobie w KRS ( w internecie ) w ilu spółkach zatrudnieni są zarządzający i rodzina z każdej z nich pobierają kasę w podobnej wysokości a wszystko będzie jasne . Powodzenia błądzący w upale na dole :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ty robisz ja liczę monete
@NICPOŃ

Przynajmniej się cieszą że najnizsza krajowa idzie do góry ale niewiedza że z tym się wiąże podniesienie cen za wszystko i dalej są na 0 . Niema się co dziwić że są dymani jak są ubodzy umysłowo. Niektórzy mogą powiedzieć ale ja zarabiam 3tys na rękę. A co jest warte 3tys teraz za stracenia 168 godzin zycia 3 tyś to mała cena a ci co robią za 2tys to już wogule patologia finansowa i umysłowa

Pracownik wytrwaly
@NICPOŃ

Dobrą zabawę nam! Jak czytam te bzdury. Aż mi rozrusznik stanął.

leżący
@NICPOŃ

Wiem że zasada jest taka kto razie konfliktowej sytuacji sprzyja kadrze kierowniczej i nadzorującej jest z nimi jest przyjacielem do momentu rozstrzygnięcia jeśli jest źle to wina poniższych jeśli dobrze to my i pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) .Uwierzcie w końcu że jesteście (usunięte przez administratora) raz po raz . Rozumiem ze nie wiedzą nowi pracownicy o tym ale starzy :::::::::::::::)))))))))))))))

Vaffanculo

Jak tam czarne małpy z kongo bongo? Robi się i nie zarabia? Kukle popekały czy jeszcze nie ? Będzie wielka kariera czy wielkie (usunięte przez administratora) ?

Kali z Nigeria

Ja niewytrzymywac w ta upała tak nawet nie jest w afryka. Ja pakowac się na swoja bananowa łódka i wracać do swa rodzina

Wybrzeże Kości Słoniowej
@Kali z Nigeria

Ty musieć jeszcze trochę wytrzymać w tym upale i z tym poceniem bo kierownik prosić ciebie zebys został bo teraz duża praca jest na maszynah.

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mpower z wypozyczalni

A mi tam nie przeszkadza upał będę robił nawet przy 50 stopniach i po 16 cały miesiąc żeby potem stać się na dzień lub dwa bamberem

BĘKART KRYSTIANEK

NA TAKICH OGRACH MOŻNA SIE DOBRZE DOROBIĆ POPIERAM RODZINKE

Biedronka
@BĘKART KRYSTIANEK

Kto Ci broni robić swoje interesy. Rejestruj działalność zatrudniaj ludzi i zarabiaj kasę, Ferrari masz na wyciągnięcie ręki. Kowalu lecz się sam.

BĘKART KRYSTIANEK
@Biedronka

JA JUZ DOJE Z TAKICH OGRÓW JAK TY NIE MUSISZ MI DAWAC PORAD ANI WSKAZÓWEK

Demokratyczna Republika Konga

Ja cię dobrze rozumieć kolego przehodzic to samo codziennie. Mi ta temperatura nie przeszkadzać ja lubieć być w saunie ale maszyna nie lubieć takich temperatur. Kierownik nie rozumieć bólu, kierownik mieć klimę i nie wiedzieć jak jaja się pocą i śmierdzieć.

Kali z Nigeria
@Demokratyczna Republika Konga

Ja lubiec robic za 2tys złota u nas w nygeria zarabiać tyle w 3 lata w niewola. Ja się cieszyć z taka wyplata ,ja chcieć robic wynika ale ja nie móc. Ja kochać ten kraj i ta firma

CHŁODZIK
@Demokratyczna Republika Konga

Ciepło co a najlepsze :))))))))))))) upały dopiero nadchodzą .Powodzenia i ochłodzenia chociaż marne na to szanse :::::)))

Kopi
@CHŁODZIK

Spoko, jest normalnie, chyba dawno ru nie bywałeś?

Ogłoszenie na olx

Daja najniższą krajową na operatora jakby to kogos interesowalo

Pustynia gobi
@Ogłoszenie na olx

Na hali prawie 40 stopni fajne warunki do pracy zapraszam

Termometr
@Pustynia gobi

Przecież upał na zewnątrz jeszcze się dobrze nie zaczął. Będzie zapewne więcej niż 36.6

Spocona moszna
@Termometr

Zapraszam są wolne etaty darmowa sauna na hali 40 stopni niema jak oddychać muchy zawracają a kierownicy poganiają żeby szybciej robić naprawdę fajnie jest

Zatarty rów
@Spocona moszna

O znowu zapomnieli że lato idzie i klimatyzacja nie działa a nawet jak działa to upały są jak w Afryce

manekin vol.2

Ja rozumiem, że koronawirus ale ten termometr na recepcji moglby byc chociasz sprawny. Jak zachowywac pozory to chociasz na poziomie.

Pozorant
@manekin vol.2

To wizytowka firmy . Jaki termometr taka firma

Maniek

Cholera ile roboty trzeba ludzi ganiać ale ja to akurat lubię i jestem zadowolony

Robert z lidla
@Maniek

Maniuś chętnie się zatrudnie ale nie za mniej niż 6tys brutto za mniej to mi się z wyra nie opłaca wstawac

HWDINF

Ale macie bajkę teraz , w tv cały czas że takie bezrobocie a tu zero zwolnień. No ale kto by zwalnial darmowych roboli haha i gdzie by takich drugich znalazł

Korona

Już niedługo będę razem z wami

Bagin

No mam . A jak tam te ku rwy co się pruly że game over ze to moj koniec itp itd parenascie komentarzy wstecz ? A może ty jesteś jedną z tych ku rew?

Bagin

Specjalnie wrocilem na tydzień choć nie musiałem żeby taką parowa jak ty mogła mi powiedzieć osobiście co myśli i była cisza to co się teraz prujesz?

OGRYSZKA

Zwalniaja się potem proszą na kolanach o przyjecie spowrotem hahaha cyrk jednak bida dosiega (usunięte przez administratora)

OGRYSZKA

Będę świadczył usługi do końca mego lub firmy , ku chwale timexowi

@OGRYSZKA

I te wyczekiwania 20stego każdego miesiąca aż wplynie premia z dodatkami i będę bogaty

@OGRYSZKA

W końcu kupię sobie nowy łańcuch do roweru i będę pedałowal ku chwale timexowi

xyz

@Nadbużański 38/69 a to bez matury tutaj zatrudniają?

Nadbużański 38/69

Mało płacą jak na moje pełne podstawowe wyksztalcenie

aleluja
@Nadbużański 38/69

Gratulacje za wynik w przetargu PGE ostatnie miejsce !!!!!! - czekamy na wynik PGNIG - to dopiero będzie śmiech :::::))))))))))))))))))))))))))))

Kto
@Nadbużański 38/69

O kogo chodzi z tym wykształceniem?

Maniek
@aleluja

Widocznie słabą ofertę firma inforsys zaproponowała i dlatego ostatnie miejsce

Nie jest źle

llllll

Rodzinko VIP podbijanie chorogiewek i tak wam nic nie pomorze

Antłan

Wszystko co zostało w dniu wczorajszym opisane przez Pracownika Ósemki to smutna prawda :-(

Biorę hajsu za nic

Pani pustak to kropla w morzu. Pan dyrektor produkcji jemu trzeba się przyjrzeć, jak można byc dyrektorem produkcji brać niemale pieniądze i nieznac się na produkcji? O wszystko radzi się jednego kierownika wiadomo którego. Na papierosku też pogawedki smieszki. Nawet nie planuje produkcji bo niema o tym pojęcia a wymysla sobie systemy premiowania decyduje o pieniądzach ludzi którzy musza zarobić na jego wypłatę a on w ten czas nie robi nic!!! Nie badzcie głupi przejrzyjcie w końcu na kogo robicie . Oni stana w oknie i się cieszą że mają małpy które zarobią dla nich a nie na siebie!!

qdqd

Jest nadzieja ze wrescie wezma sie za dzial kontroli jakosci ktory jest na utrzymaniu firmy a nic nie robi. Moze go zlikwiduja tymbardziej ze zostanie jedna osoba.

Co nowego

Co nowego słychać? Czy coś się może urodziło?

Robert
@Co nowego

Jesteś zainteresowany pracą? Na stronie https://inforsys.pl/kariera/ firma szuka operatora maszyn, operatora przetwarzania danych i programisty PHP. Widziałem, że oferują szkolenia z obsługi maszyn, premie i dodatkowe benefity. Co sądzisz o tych rekrutacjach?

Co się urodziło
@Robert

Daj se chłopie spokój

1 robi 3 się patrzy w oknie
@Robert

Ludzie są zainteresowani praca ale nie za grosze i do tego kombinowane umowy jedna o pracę druga zlecenie . Zainteresowani są tylko niepełnosprawni, alkoholicy ,tęczowe dzieci i emeryci normalny , zdrowy człowiek nie podejmie się pracy w tym czyms

Fajny arteon

Na parkingu.

I tak się
@Fajny arteon

I tak się nie dorobisz nigdy takiego robolu

Robol
@I tak się

Przecież wiem jeździe zgnilym tico zaraz przechodzę na pksa . Ja tylko podziwiam żebyś wiedział jak mi zaciska rów jak ktoś przyjeżdża jakimś lepszym samochodem lub się komuś powodzi ogólnie a ze mnie robol za 2tys

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin