Dragon S.C. Radiotaxi

Gliwice

Opinie o Dragon S.C. Radiotaxi

xxx 2011-10-07 15:26:49
Jedno wielkie kłamstwo...ludzie beznadziejni ,zarobki bliskie jałmużny,brak poszanowania pracowników itd...nikomu nie polecam,słowem jedno ogromne bagno!!!
anonim 2011-11-25 22:59:30
haha to jakieś brednie :) wiem o tej firmie bardzo dużo może i wszystko. z tym rozwojem to gruba przesada firma stoi w miejscu... chociaż można powiedzieć że się nie cofa. Robota ciekawa hm no tak na taksówce ciekawa jak lubi się spotykać z ludźmi każdego pokroju jak najbardziej. Co do zarobków na taksówce ile zarobisz tyle masz :D jak chodzi o dyspozytornie to sprawa nie wygląda tak kolorowo upierdliwa robota tak naprawdę nie do końca zapłacona wszystkie weekendy święta itd tryb ciągły wiec nic dodać nic ująć :) Ludzka życzliwość jak w życiu i tak i nie :D Ogólnie wielkich dramatów tu nie ma ale superlatyw doszukiwać się nie warto.
przem 2016-05-19 14:53:23
no jakby to była prawda to uważam, ze to całkiem dobra stawka, tylko pytanie teraz czy jest to kwota netto czy tez może brutto.
Zostaw swoją opinię o Dragon S.C. Radiotaxi - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dragon S.C. Radiotaxi