Opinie o Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Oddział Centralne Laboratorium CLPB

tadeusz 2011-05-12 08:25:27
Witam, czy ktos może mi powiedzieć jak się dostać do pracy w tej firmie bo nie mam nikogo z rodziny w tej firmie ani mamy ani taty ani wujka czy ciotki????:P mam wykształcenie zasadnicze zawodowe nie wiem czy nie za mało,ale jak sa układy to sie wszystko da załatwić no nie??
Wieloryb 2016-05-16 20:45:05
No jeśli chodzi o Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Oddział Centralne Laboratorium CLPB to jest to firma na pewno z pewnymi tradycjami i tego jej odmówić nie można, ja się zawsze bardzo ekscytuje możliwościami jakie daje tak długie panowanie na rynku
Zostaw swoją opinię o Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Oddział Centralne Laboratorium CLPB - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Oddział Centralne Laboratorium CLPB