"Unimetal" Sp. z o.o.

Złotów

Opinie o "Unimetal" Sp. z o.o.

Szakal 2010-02-09 23:30:37
Witam praca spoko jak najbardziej ogólnie ciakawe urządzenia tylko alkoholicy na maxa !!!!!!!!
maniek 2010-05-10 21:10:41
zabawki ciekawe, ale co z tego jak tylko nieliczni osiągają godziwe zarobki?? tylko wybrańcy mają szansę się rozwijac i awansowac a reszta pracownikow "stoi w miejscu" lub uwstecznia sie.
dyrektor 2016-07-31 18:55:41
tylko kilka osób zarabia dobrze unimetal jest podzielony na dwie firmy,unimetal i firma córka, unimetal serwis który zarabia kasę, pracownicy nie otrzymują rynkowych płac, z podwyżkami zawsze są problemy nigdy nie wiadomo co od czego jest uzależnione
nie szanują pracowników - jeszcze dużo muszą się uczyć aby gierek odszedł z tej firmy
firma dobra na pierwszy rok aby wiedziec jakie firmy omijac
Zenek 2016-10-20 23:18:42
Wszystkim radzę omijać firmę!!! Mydła oczy zarobki tragedia a wymagania straszne kamery stoper i normy z palca! Wyjście do toalety i telefon gdzie pracownik bo 2 min kamery go nie widzą! Pensja spawaczy piaskarzy nie licząc szkodliwego którego brak a zarobki firmy ze sprzedaży kpina! Dyrektor wybrany przez prezesa bez konkursu ubrany wymyty i wielki Pan tylko rączka Witka i bez powazania u pracowników! O prezesie lepiej nie wspominać renoma na mieście a zabrama zakładu terror!
Zenek 2016-10-20 23:23:20
Dokładnie na spawalnictwo jest Pan A.M który pijany przychodzi do pracy a prezes pozwala bo robi co mu powie marionetka i w dodatku donosi jak się wezwie go na dywan i powie bu...!!!!
Spawacz 2016-11-28 18:01:12
Spawacz Unimetal Brześć kujawski krakowska 116 czy to ta sama firma? U nas ciekawiej jak to to samo to dalej opisze to się posmiejecie
Zostaw swoją opinię o "Unimetal" Sp. z o.o. - Złotów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Unimetal" Sp. z o.o.