Opinie o Idee S.C. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Idee S.C.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Idee S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idee S.C. w Szczecin

Kasia Nowy wpis

Czy firma ma dużo pracowników ? Jak często jest nabór na nowych pracowników ?

Czy pracownicy Idee S.C. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Eugeni Nowy wpis

Jedyna integracja to. Jak trzeba zostać do 2 w nocy , bo się z niczym nie, wyrabiaja. 2 rodzaj integracji. W samochodzie firmowym, powrót po robocie. 3 rodzaj. W biurze u szefa, na czerwonym dywanie i kolanach.

Wiktor

@Zz A ja znam powiedzenie, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. A może to konkurencja tak agituje?

Nie nie nie Nowy wpis
@Wiktor

Uwierz. Nie konkurencja. A pracownicy. Zresztą idź zobacz i napisz wtedy nam opinie :)

Wacław

Nie jesteście pozytywnie nastawieni do pracy w firmie. Myślałem złożyć cv ale trzeba to przemyśleć.

Zz
@Wacław

Tu nie trzeba myśleć tylko uciekać. Są 3 firmy w zs, które robią to samo. A wynagrodzenie jest o wiele, większe!!!. Glassio, idee serwis, i budtrans. Budtrans Cię weźmie bo nie mają ludzi. Chociaż oni się znają ponoć dobrze, ale jak nie mają ludzi to znajomości nie wchodzą w grę. Odradzam. Firmę kogucik co piąty to ucikł.

Zzzz
@Wacław

Cv??? Jak w tej firmie jest 3 umysłowych 2 fizycznych :) i Ty chcesz składać cv. Proszę Cię.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Idee S.C.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
naciagacze

no Bipik nie napiszesz :)chetnie bym wyskuchal co chcesz powiedziec. by przedstawic stosowne dowody na wasze naciaganie oszukiwanie itp / NO Jak sie wypowiesz do tego wszystkiego ? nie jest ci glupio robic tak w konia pracownikow ? nawet wlasna rodzine ? pamietasz kamila ? przyjales chlopaka z wlasnej rodziny tyral dla ciebie za 10 zl i go zwolniles bo dostal biegunki. pamietasz? jeden madry byl co was wyruchał na pieniadze :)) a 2 jak bys byl madry rowniez bys sie skapnal co zrobil :))) sprawdz sobie samochody czy maja wsyztskio co mialy i czy zgadzaja sie numery :)) pozdrowonka ze slonecznej belgi

Stary

Lepiej nie próbować. Dostaniesz obiecane nie wiadomo co a wyjdzie inaczej ale proboje idzie zima znajdź pewna robotę a u nich tydzień może miesiac i sam zobaczysz. Twoje całe życie rodzina itp zostaną przeswietlone niestety taka firma wiem bo 7 lat robiłem

Stary

Lepiej zadzwoń sibie do glassio oni mają firmę na niebuszewie. Ja sobie u nich dorabialem i dadzą Ci premie nie wielka bo 400 zł ale lepiej to niz tyrac w idee proglas i czekać sam nie wiem na co. Wyobraź sobie 4 lata na umowę zlecenie robiłem bo wyczuli że młody jestem i się dałem. Ma dodatek praca z chłopem co Dupe lizal a za plecami tylko na kolanach i teraz sprzedaje śrubki w sklepie dno

Smieszni są
@Stary

Na domiar mogę powiedzieć jeszcze ze. Kiedyś obiecywali 20%premi od wszystkich godzin jak skończymy spora robotę na czas. Ale nie powiedzieli ze weszliśmy z opóźnieniem 2 miesiące i na koniec oni oczywiście nie pamiętali że tak mówili. Więc główny pracodawca Paweł dostaw ksywe cytuję. DYKTAFON. By nie było później znowu nie jasności jak coś obieca. Więc po tej akcji się zwolnilem oczywiście. Później wielce proszęnie o powrót obiecane samochodu firmowego itp jak się okazało przyjął chłopaka na stanowisko kierownika i jemu obiecał ten sam samochód troszkę się smialismy z tego. Głupie przykłady ale pokazujące jakim to trzeba być chciwym i wykorzystującym człowiekiem. Ten pracodawca nie raz skakał na budowie i już raz dostał w pysk od pracownika innej firmy bo myśli że ma kasę i bmw i może wiele. A tak naprawdę jest małym czlowieczkiem z kompleksami wzrostu pozdro

Wyzysk

Nie polecam firmy (usunięte przez administratora) ingerowania w życie ro racja. Interesowanie się życiem prywatnym do tego umowa zlecenie 500 zł reszta pod stołem zero premii ciągle problemy. Tyranie po godzinach pracy ciągle wypominanie i liczenie wszystkiego. Zero wolnego. Paweł to zwykła (usunięte przez administratora) która o wszystko się czepia. Typowy ubek. Wyzysk nic więcej nie firma. Nie polecam nikomu

oszusci
@Wyzysk

podpinam sie pod wypowiedziami ze to najgorsza firma. tak pawle masz najgorsza firme. pamietasz jak ukrywales samochod jak kujpiles bo pracownicy mieli po 8 zl na godzine a ty parkowales swoim nowym samochodem 3 ulice dalej ? i sie chwaliles ze masz jako 1 w szcecinie ten model ? pamietasz jak kazales sobie sprzatac pod domem wywozic gruz zamiatac i czyscic kostke przez pracownika i mu nie zaplaciles ? pozniej co zrobiles nowe bmw kupiose sebastian lexus nowy a wyplat zero wiecej. jescze diety wciskales kity ze jest 18 zl za dzien diety w pracy na delegacji bo zal ci bylo dolozyc a my tyralismy po15 godzin i ciagle bylo malo. przypomnij sibie jak ludzie ci siedzieli w domach bo nie raczyles zadzwonic co dalej z praca ? tak pawle patrzysz zeby sie tobie w kieszeni zgadzalo a w (usunięte przez administratora) masz innych pracownikow. inspekce ci tylko nasylac nic wiecej . nie polece firmy nikowu wszystkich bede kierowal do glassiio bo oni i doceniaja i przynajmniej za kazda robote daja premie kilka zlotych ale lepiej to niz wieczne pretensje. tak ze trzymaj sie cieplutko i milego interesu na boku. a jeszcze sie dowiedz jak ty robiles w norwegi a za twoimi plecami szly tiry ze steropianem na lewo i wiele wiele wiecej ale to tak to jest wilka nie ma myszki dzialaja.

Artem Bozko

O co chodzie Panie!Zajebisty gośći Seba i Pawel w poządku !Pracewalem u nich 9 mięsz.pracewalem i dalej ale zmenilem zawód.Za caly czas pracy mialem 2razy podwyszki????.Tak ze Panie nie piszcie glupoty!Pozdrowko z U.A.dla IDEE.

@Artem Bozko

Tak miałeś podwyżki? Po ile po 2 zł a umowę jaka miałeś zlecenie? Czy o pracę. Ja rozumiem ludzie z Ukrainy trzymają się byle czego rękami i nogami bo się po prostu boją. Sebastian tao owszem zgodzę się w porządku facet. A Paweł po prostu myślę co mówię pisze co myślę. Ale trafi kosa na kamień. No artem przyznaj się ile miałeś na godzinę jaka umowę? Przyznaj się ile szkła nosiiles ile ton? Wszystko ręcznie bo szybciej bo kasa czeka. I co słyszałeś 1 dnia jak super zrobiliście a kolejnego kręcenie nosem i wyzwanie przy innych. Powiedz czy dostałeś kiedyś pieniądze na konto? Nie bo wszystko pod stołem? Powiedz jak to jest w super formie?

Piotr Majewski
@Stary

Podtrzymuję słowa oszustwa braku umowy niskiej stawki ingerowania w życie prywatne. Pracowałem kilka lat i nic z tego nie mam. A jeszcze na koniec zamiast się zapytać co tam i jak bo siedziałem w domu 4 miesiące z powodu braku przez nich pracy i teraz pracuje na żurawiach bo bym się nie doczekał. Prawda jest taka jak oni chcą robić po nocach i nosić wszystko jest cacy ale jak my cos chcemy dostajemy kopa w pysk. Nie polecam firmy. A zresztą sami idzcie a zobaczycie

Iga

Idealnych firm nie ma ale z pracownikami też bywa bardzo różnie!!

Koza
@Iga

Pewnie to wypowiedź sekretarki Liliany. Umielas się ustawić kozo. Więc zamilcz.

Czesiu

Rozumiem że u Pana jest duże zaangażowanie i nie czuje się Pan wykorzystany????? inny mówią co innego, ale niestety trzeba jak to mówię pokorne ciele dwie matki ssie ( nie prawda )

Stary

Widzę i (usunięte przez administratora)się wypowiedział. A co jak wypowiesz się do do umowy? Jaka dajesz umowę zlecenie i po 3 mc o pracę? Chyba w śnie jeden robił rok na zlecenie inny 4 lata na zlecenie i później dostał o pracę ale z bólem (usunięte przez administratora) ja dałeś jak postraszyl odejściem. Inny ciągle narzekał jak to źle a tyle lat robił po czym odszedł sprzedawać w sklepie do innego nawet nie zadzwoniłes i siedział w domu aż sam musiał wyjechać na 2 koniec Polski bo tak zapewniłes robotę że siedział w domu kilka Mc, wypowiedź się co do stawki? Co do premii, bądź świat? 100 zł na święta premii zero no chyba że dasz raz na rok i później wypominasz przy każdej akcji? Opowiedz jak to jest z wolnym? Gdy ustalane jest kilka miesięcy wstecz a jak ma się iść na wolne nagle nic nie wiesz? Człowieku ogarnij się trochę bo od tej kasy ci się w (usunięte przez administratora) Skończ tak smak inwigilowac czyjeś życie. To że tobie się z żoną nie udało nie świadczy że inni mają mieć tak nędzne życie jak ty. Przypomnij sobie jak mówiłeś o kimś kogo zwolniłes że go nie chcesz ze cie oszukał itp a sam latalales na kolanach by wrócił? Chłopie ty ciagke mówisz że ciebie oszukują? Skoro ty oszukujesz własnych pracowników co (usunięte przez administratora) na ciebie po 14 godzin bo tylko Metry i kasa to im za to zapłać jak się należy a nie (usunięte przez administratora) jak konie a płacisz jak kucyka. Nie polecam firmy nie z powodu płacy i umowy bo to dno. Ale z powodu pracodawcy co ma w (usunięte przez administratora) czujesz życie itp. Bo kasa się liczy nowe samochody sprzęty. Ale pozdrawiam wspulnika Pana S...... Super facet oby tak dalej. I mam nadzieję że taki zostanie i nie zejdzie na drogę Pana Pawła.

Nikoś

Pracodawca kiedyś był dobry dopóki nie poczuł pieniądze które dla niego robią pracownicy. Umowa o pracę najlepiej umowa zlecenie lub własna działalność aby unikać płacenia podadków uczciwie. Jego uczciwość wobec pracownika daję 3 na 10 możliwych. Jak nie ma wyników ( wskaźników) to wypi....j , a najlepiej nie walcz o to co Ci się należy. Docenia jednego który nic nie robi bąki zbija a kasę płaci pod stołem z najniższą krajową na umowie o pracę. To się nazywa umieć się ustawić

Zły pracodawca

Również podtrzymuje jak wyżej. Odradzam pracę w tym miejscu. Główny właściciel obiecuję umowy o pracę itp a i tak pracujesz na zlecenie. Jakieś premie których nigdy nie zobaczysz urlop możesz zapomniec. Tyranie po godzinach i ciuciuciu wszystko cacy a na kolejny dzień mało zrobione wielce mi mini. Plus do tego ingerencja w życie osobiste. Pracodawcy który ma kompleksy. Nie polecam tej firmy.

Pianista :)

Dokładnie jak powyżej. Na dodatek stosuje jakieś wymyślne wskaźniki (których sam nie rozumie) a na ich podstawie decyduje czy ktoś zostaje czy nie. Jak się pytasz czy wszystko jest OK to kiwa głową a potem 2 dni przed końcem umowy (umowa zlecenie oczywiście) mówi Ci że jest niezadowolony, i jak chcesz zostać to obniża Ci ostro kase. Szantażysta zakichany. Na dodatek oszukuje że wypłaci premie czy prowizje a jak przychodzi co do czego to kreci i kombinuje zeby tylko nie zapłacić. Kategorycznie odradzam prace w tym miejscu.

piotr majewski

Bardzo zly pracodawca. bardzo slaba placa i bardzo ciezka robota . ciezko sie doprosic o normalna umowe . nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Idee S.C. - Szczecin

Idee S.C.