ITeam S.A.

Opinie o ITeam S.A.

sss 2011-03-09 04:43
To chyba jakiś żart....
OstatniMohikanin 2011-03-20 15:58
Jak czytam \"polecenie\" ITeamu jako miejsca do pracy - to ogarnia mnie zdziwienie, jak można ta pisać o firmie, której przyszłość jest niejasna: \"Jest to bardzo szybko rozwijająca się firma\" - która ma aktualnie jednego klienta - bank Santander, który powoli wycofuje się ze współpracy z nimi. \"dlatego też profesja jest tu fascynująca\" - co kto lubi - dla nie mnie jest fascynujące uczenie się Progressa 4GL i rozwijanie się w nim, szczególnie, że potem bardzo trudno znaleźć inną pracę - więc to praca na teraz, bez większej przyszłości. \"dobrze płacą\" - i to tak, że od razu trzeba wynegocjować jak najwięcej, bo potem szefostwo unika jak może podań o podwyżkę i szuka wszelkich sposobów, żeby jej przypadkiem nie przyznać. Ogólnie - jeżeli jest wybór quality OR quantity - to w ITeamie można raczej liczyć na to drugie. Kończę mój panegiryk nt. tej wrocławskiej firmy, jej nieformalnym motto: Masochiści mile widziani...
anonim 2011-03-28 04:47
Uczciwie nie polecam tej firmy. Abstrahując od technologii, czy wysokości wypłat. Santander, dla którego firma od lat wykonywała obsługę informatyczną znalazł inną firmę. ITeam od wielu miesięcy szuka nowego klienta - na razie bez sukcesu. Nie jest to bezpieczna praca, w której można przepracować spokojnie kilka lat. Firmie na razie bliżej do upadku. Szukanie nowych pracowników wiąże się z coraz liczniejszymi zwolnieniami przez osoby tam już pracujące z powodu kiepskiej sytuacji firmy.
szperacz 2011-06-21 13:16
Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Brak rozwoju, brak przyszłosci. Do tego kwitnie kumoterstwo i nepotyzm.
anonim1111xx 2012-10-18 08:47
dobra firma
Lalek 2016-04-22 10:55
Wiecie co, generalnie na temat nowych stanowisk pracy to w tym momencie wiem bardzo mało, wydaje mi się, że nie ma przyjęć, a to głównie dlateog, że praca jest pewna. Aczkolwiek do Wrocławia były jeszcze w lutym, może wyślij CV
Zostaw swoją opinię o ITeam S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITeam S.A.