Kredyt Inkaso S.A.

Warszawa

Opinie o Kredyt Inkaso S.A.

mua 2016-06-01 23:33
zaraz kierowniczki i koleżanki nie będzie jak tak dalej pójdzie a jak ktoś chce to może temu dopomóc :]
5
pika 2016-06-22 15:31
@kasia: a po co ludzie odchodza w ogóle z pracy, nawet jak bardzo dobrze zarabiają?
4
look lo 2016-06-25 09:38
Zastanawiam się nad pracą w tym miejscu może mi ktoś podpowiedzieć coś o firmie
gr 2016-06-28 19:29
Szukaj czegoś. ..czegokolwiek innego. ...byle nie tam nie teraz. Za czasów wcześniejszego dyrektora wiedziałam za co i po co pracuję. Przede wszystkim był szacunek do pracownika..teraz to jeden wielki dramat. Dasz z siebie wszystko a i tak dostaniesz kopa prędzej czy później. ..szkoda czasu na ten kierat. A liderzy na cc będą jeździć po Tobie jak po łysej kobyle, bo muszą gdzieś swoją frustrację wylać -- a mają na to przyzwolenie żeby zrównać Cię z błotem! !! Ble ... nie polecam
15
NICk 2016-07-01 20:18
akurat co do liderów to\się mylisz każdy pomaga jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby któryś jak jest potrzeba odmówił pomocy zawsze wszystko wyjaśni odpowie na wszystkie pytania
7
007 2016-07-02 10:56
Hahaha to jakieś cyrki. ... co za wymowna odpowiedź .... Więc liderze -liderko nie pisz bajek , bo każdy pracownik wie jak jest! Weź się lepiej do roboty i bądź milszy dla pracowników, bo dzięki nim masz premię! Napisz dużymi literami i przyklej go monitora słowo SZACUNEK! pzdr
10
wikiliks 2016-07-12 14:27
Cyry największe to są takie, że nasze dwie najjaśniejsze księżniczki z cc same doprowadziły, że ludzie odchodzą. Raz swoim stosunkiem do pracowników, wyniosłością, a dwa tym ze robią rekrutacje dla byłego dyrektorka. Słynna siostra naszej Pani M. juz u niego pracuje, ciekawe jakim cudem. Pani K. też specjalnie jak ktoś się chciał zwolnić problemów nie robił. Cóż nasze dwie zarozumiałe "kierowniczki" wymagają zaaangażowania i lojalności a same ...... Śmiech na sali :-D
11
Wincenty 2016-07-13 12:30
Kredyt Inkaso sa w Zamościu po hamsku zachowuje się do petentów.Jak coś nie jest po ich myśli to się rozłączają. Wysyłają korespondencję do osób które już ponad 3 lata nie żyją.
5
NICk 2016-07-13 19:36
i tu sie mylisz jestem zwykłym szarym pracownikiem :)
2
ja także mam nadzieję, że Ty niedługo... 2016-07-13 20:19
Chciałabym zrozumieć jedną rzecz, a mianowicie w jakim celu osoba, która w ten sposób pisze o swoim pracodawcy jest pracownikiem firmy???
Jak powinna nazwać siebie?
Każdy mierzy swoją miarą ...
9
Pracownik 2016-07-13 23:09
Nareszcie ktoś mądrze gada
7
do ja także. ... 2016-07-14 20:23
. ... lata praktyki...uczymy się od naszych zacnych liderów jak być fałszywym. .. wcześniej zasady były proste. Pracujesz dajesz z siebie dużo to i dużo dostajesz...teraz dajesz z siebie maksa a i tak dostajesz mniej... z miesiąca na miesiąc mniej. .i te coraz to nowe głupcze zasady żeby przypadkiem nikt nie zarobił kokosów..
13
martha 2016-07-14 20:34
Nagorzej kiedy usłyszy się o sobie prawdę i chce się ten fakt zatuszować.
18
STRÓŻ_ZE STRÓŻÓWKI_NOCNEJ 2016-07-14 22:16
Dla mnie przykre jest to, że ludzi się wyzyskuje. "Liderzy"? Tylko z nazwy, bo LIDER ma mieć charyzmę i MOC, która ludzi motywuje do pracy, dba i wręcz walczy o ich prawa, premie. Tutaj "liderzy" to ludzie oderwani od rzeczywistości, nie wiadomo kto ich uczynił "liderem" i jakie pobudki kierowały kimś przy ich nominacji. W końcu trochę muszą "popracować" i teraz węszą, kto im robi koło tyłka. Ciągłe zmiany zasad rozliczania, naliczania. Czasami ktoś komuś zawinie sprawę to lider powinien walczyć o wynik pracownika i wyprostować temat. Oczywiście jak zespół ma słabe wyniki to nie ma co liczyć na wsparcie, bo przecież sam "lider" więcej kasy dla siebie nie przytuli. Zatem, wniosek nasuwa się jeden, wszyscy co siedzą wyżej niż zwykły pracownik, chcą się "nachapać", bo wiedzą, że los firmy jest przesądzony, tylko nie wiadomo kiedy to wszystko pie**olnie.
17
adhd 2016-07-15 21:00
Brawooooo stróżu jesteś wielki....trafnie w 10
3
sick 2016-07-15 21:08
Teraz wymagane jest posłuszeństwo i zakaz wypowiedzi na forum bo prezes czyta i premii nie będzie. ..hah .. .Wiec jeżeli to czyta- to przeczyta także i to- jak dziecko chore to nie na zwolnienie tylko zamknąć w szafie i niech siedzi . Jak kolejka w toalecie to trzymaj, bo przerwy przekroczyć nie możesz. sroga kara Cię czeka. Jak masz inne zdanie niż pseudolider to cisza bo kolejny brak premii. Jedyne co możesz to głupio się uśmiechać i włazic w Ty łu nio to może te sto uzyskasz...
8
ja także.... 2016-07-16 12:06
Wszędzie spotykamy różnych ludzi, jednakże to, że ktoś postępuje źle nie oznacza, że ja czy Ty mamy postępować tak samo.
Ja uważam, że dla uczciwych zawsze przychodzi nagroda.
3
Ja 2016-07-16 12:14
Kto zakazuje wypowiedzi na forum?
Chyba, że obrażanie kogoś traktujesz jako wypowiedź...
Co do zasad pracy, to dotyczą one każdego z nas i zastanawiające jest dlaczego nie każdy je odbiera w ten sam sposób...
Przychodzisz do pracy żeby pracować, a nie dyskutować o swoich poglądach. Jeżeli zastosujesz tę zasadę będzie Ci się łatwiej żyło, w tej czy innej firmie.
5
pracownica 2016-07-16 19:30
matko, co za wymysły ...ludzie weźcie się opamiętajcie, nie jest idealnie ale daleko od tego co tutaj smarujecie
8
GŁOS Rozsądku 2016-07-17 20:11
Powiem jedno Nasi Drodzy Przełożeni ( do liderów się nie zwracam bo poza nimi samymi już od dawna nikt ich za przełożonych nie uważa -a szczególnie naszego wielce wystylizowanego z plastikowym samochodem) możecie zabrać nam premię ale godności nam nie zabierzecie, możecie kazać nam milczeć ale nie zakażecie nam myśleć, możecie nas dalej zastraszać, ale my się już nie boimy, możecie nas wreszcie zwolnić, ale macie taka opinię jako pracodawca, że nikt nie zechce dla Was pracować, a jak ktoś nawet zechce to po okresie próbnym i tak zrezygnuje, możecie zamknąć nawet firme,,,, ale wtedy nie zarobicie. My szarzy pracownicy jesteśmy bardziej potrzebni Wam Przełożeni niż Wy nam. Zastanówcie się nas tym........
6
Piotr Gałęzowski 2016-07-18 18:17
Szok. Tak sobie czytam i czytam i zastanawiam się skąd w Was tyle jadu i nienawiści. Nie rozumiem dlaczego pracujecie w Firmie, skoro tak Wam tak źle. Prywatne przytyki, wyzwiska i to na forum publicznym. Serio nie możecie takich spraw omawiać z Waszymi przełożonymi? Boicie się, czy nie macie niczego merytorycznego do powiedzenia? Bo myślę, że sposób ubierania się i stylizacji jednak nie maja nic wspólnego ze sposobem zarządzania.
Szczere wyrazy współczucia dla kadry zarządzającej. Ja nie chciałbym mieć nic wspólnego z takim stadem....
20
Ania 2016-07-21 07:54
Czy Wasza firma wysyła pracowników i zostawia ksero z prośba o kontakt. Właśnie coś takiego mnie spotkało, a jestem pewna, że długów nie mam. Próby kontaktu na nr telefonu podany na tej kartce nie skutkują. Nikt nie odbiera. W bazie nie ma sprawy związanej z moim nazwiskiem. O co tu chodzi???
ki 2016-07-21 10:27
prosimy o kontakt z infolinią lub przesłanie skanu na adres : cc@kredytinkaso.pl
Nie są to praktyki naszej firmy.
Ania 2016-07-21 11:29
Na infolinii nikt nie był zdziwiony, że zastałam w skrzynce jakieś ksero. A może pracownik dorabia sobie na boku??
ki 2016-07-21 11:41
Być może była to informacja pozostawiona od windykatora terenowego. Wierzę, że uzyskała Pani informację na infolinii.
Anioł 2016-07-21 13:09
Chyba Pan nie umie zrozumiec aluzji, metafory. Nikomu nie przeszkadza to kto jak chodzi ubrany, ale jeśli wraz ze zmianą marki jeansów na droższe, albo samochodu osoba, która była sympatyczna i odnosiła się do pracowników z szacunkiem, służyła pomocą zaczyna się zachowywać jak zarozumiały bufon, który traktuje pracowników z telefonów jak podludzi gorszej kategorii to robi się problem. Nich Pan się nie dziwi , ze w ludziach jest pełno złości w końcu czara goryczy się przebrała a liderzy pozwalają sobie na bardzo duzo i wszytko uchodzi im na sucho. Jeden z liderów zmajstrował dzieciaka podwładnej jakie były konsekwencje - Żadnych!!!! , nikogo nawet nie zastanowił fakt, ze nale dziewczyna zaczęła dostawać premie uznaniowe i to dość wysokie. Lider potrafił powiedzieć do pracownicy, gdy ta poinformowała, że ma chore dziecko i idzie na L4, że jest widocznie złą matka, bo dziecko jej coś często choruje. Uważa Pan, że z takimi przełozonymi można rozmawiać, im wolno wszystko nikt nad liderami nie ma żadnej kontroli, robią co chcą. Z jednym się zgadzam ja równiez współczuje liderom, wspołczuję braku moralności, szacunku do innych ludzi, współczuję im wyniosłości i zarozumialstwa, ale to do czasu z wysokiego konia upada sie boleśnie.
7
Piotr Gałęzowski 2016-07-21 20:36
Szanowni Państwo,
Niejako czuję się wyrwany do odpowiedzi. W związku z tym odpowiadam. Postaram się o to, żeby moja odpowiedź była rzetelna i obiektywna. Pora, żeby w tym miejscu przyznać się do czegoś, otóż zainteresowanie stroną gowork wynika tylko i wyłącznie z mojej pracy zawodowej. Jestem psychologiem biznesu. Wiem, szumnie brzmi, a dla niektórych nic za sobą nie niesie(!). Przedmiotem moich zainteresowań są relacje pomiędzy kadrą zarządzającą a pracownikami niższego szczebla. Polska, to pomimo wielu lat jaśnie panującej nam demokracji, nadal kraj raczkujący w procesach biznesowych.
Państwa wpisy, które śledzę od kilkunastu miesięcy, pozwalają mi na wysnucie kilku wniosków:
1.Pracownicy rekrutowani są bez potwierdzenia ich umiejętności miękkich (mam wrażenie, że większość tzw. przyjęć do pracy odbywa się na zasadzie przypadkowości.
2. Tzw A W A N S Ei podyżki nie są poparte szczegółową analizą umiejętności, lojalności i chęcią rozwoju
3. Kadra zarządzająca nie ma możliwości rezygnacji ze współpracy z osobami, które NIE ROKUJĄ
Dlaczego jestem tego pewien?
Rynek pracy w Zamościu jest bardzo ograniczony. Dla pracodawcy oznacza to tylko tyle, że powinien zmienić lokalizację, a dla pracowników to, że powinni:
• Zmienić miejsce zamieszkania
• Zmienić pracodawcę
• Podjąć walkę o godne warunki zatrudnienia - na miarę własnych możliwości
Natura R O S Z C Z E N I O W A wynika przede wszystkim z kompleksów związanych z brakiem wykształcenia, atutów, doświadczenia, ambicji.

Przykro mi, że niektórzy z państwa poczują się obrażeni, obawiam się jednak, że mówię o większości.
Szanowni Państwo,
Etat, to nie jest dar od niebios, to efekt naszych starań, ale tak jak miłość – może wygasać. Praca, tak jak wspomniana miłość, nie jest nam dana na zawsze. Trzeba ją rozwijać, dbać o nią i pielęgnować. Powodzenia!
18
dar 2016-08-03 18:07
Dziękujemy za analizę! Jeżeli chodzi o wnioski to 1. faktycznie przyjęcia do pracy to zazwyczaj rodzina znajomi itp. 2. Awans to tylko jak sie ma dobre znajomosci bo nie wiedza jest tam najważniejsza - szkoleń zewnętrznych praktycznie brak. 3. Kadra zarzadzajaca zawsze ma możliwość rezygnacji. ..jak jest taka potrzeba. Ludzie najzwyczajniej w świecie chcą odrobiny szacunku i godziwego wynagrodzenia i na pewno dadzą od Siebie o wiele więcej.
10
Dźusek 2016-08-19 23:03
A ja bardzo lubię moja prace, zespół z którym pracuje i moją kierowniczkę Przeraża mnie myśl, że mogłabym to wszytko stracić. Jak patrzę na moje koleżanki ,które błąkają się po galeriach, pracują w soboty i niedziele to im z całego serca współczuję. Bo ja dzięki tej pracy, weekendy mogę spędzać z rodziną i nie martwię się czy wypłata będzie o czasie, bo tu zawsze jest. Dlatego nie rozumiem ludzi, którzy narzekaja, może w innych działach nie jest tak miło, fajnie jak w moim, ale nikt Was tam siłą nie trzyma. A kolega w "plastikowym samochodzie " to przesympatyczny chłopak z którym mam przyjemność pracować. Pozdrawiam
9
zaiteresowany 2016-08-21 13:04
@Dźusek co to za wspaniały zespół?
3
tratatatataaaaa 2016-08-21 22:54
ten w którym @Dźusek jest liderką, hahaha
1
bo 2016-08-22 09:35
Czyli jednak wszyscy znają plastikowego mena? Haha dźwięk wyczuwam jakiś podliz .. Czyżby ze względu na konkurs?
4
Plastic-Fantastic 2016-08-22 17:29
Tak, wszyscy w KI w Zamościu go znają ! To wspaniały chłopak - inteligentny , bardzo rozsądny i życzliwy, co w dzisiejszych czasach w pracy jest rzadkością. Sam do wszystkiego doszedł, bez znajomości i lizusostwa. Tylko takie osoby jak ty, czyli "bystre inaczej" go obrażają. Zazdrość to nasza narodowa, ale bardzo paskudna cecha .
9
Dźusek 2016-08-22 18:06
Nie pracuje na CC i nie mam żadnego interesu, to moja opinia. Pracuje w KI już dłuższy czas i to co tu piszecie po prostu mnie przeraża.
Ktos kto ma z naszym zespołem kontakt to po moim nicku pozna gdzie jest ten wspanialy dzial.
Pozdrawiam ;)
4
Dźusek 2016-08-22 19:03
Nie pracuje na CC i nie mam żadnego interesu, to moja opinia. Pracuje w KI już dłuższy czas i to co tu piszecie po prostu mnie przeraża.
Ktos kto ma z naszym zespołem kontakt to po moim nicku pozna gdzie jest ten wspanialy dzial.
Pozdrawiam ;)
3
Dźusek 2016-08-22 21:23
Nie pracuje na CC i nie mam żadnego interesu, to moja opinia. Pracuje w KI już dłuższy czas i to co tu piszecie po prostu mnie przeraża.
Ktos kto ma z naszym zespołem kontakt to po moim nicku pozna gdzie jest ten wspanialy dzial.
Pozdrawiam ;)
2
szef 2016-08-23 13:55
@Dźusek to zajęłabyś się pracą koleżanko z DZA a nie wypisywała pierdo&ły na go work w godzinach pracy
2
Lucek 2016-08-23 21:55
@szef sam byś nie pierdzielił tylko sprawdził o jakich godzinach są komentarze koleżanki z DZA napisane - już nie wspomnę, że koleżanka mogła być np. na urlopie.
Poza tym zgadzam się z @Dźusek i również nie rozumiem ludzi, którzy pomimo tego, że są niezadowoleni z pracodawcy, nie robią chyba nic innego jak tylko narzekanie.
Nie chcesz - Nie bierz - Wypie.rniczaj !!!
9
Dźusek 2016-08-23 22:04
Szkoda, że masz problem ze wzrokiem i nie potrafisz prawidłowo odczytać godzin.
A moją pracą się nie martw, odpowiedni, kompetentni ludzie zapewne jak będzie coś nie tak, zwrócą mi uwagę ;)
Ja już dziękuję i życzę powodzenia.
8
Nim 2016-10-13 22:39
Nie słysząłem dużo o Kredyt Inkaso S.A., ale to co słyszałem sprawia, że w sumie fajnie byłoby spróbować u nich pracy, nie wiem czy bym podołał, bo nie jest to dokładnie moja branża, ale spróbować nie zaszkodzi
5
lool 2016-11-23 15:51
Czy zmieniło się coś u Was? Może zmieniła się kierowniczka i jest lepiej?
Wr 2016-12-07 11:25
Zmienil sie kierownik. Ale czy jest lepiej ?? Raczej nie. Sklaniam sie ku stwierdzeniu ze jest gorzej.
Jezli masz wytrzymaly pęcherz i potrafisz nie wyjsc do toalety przez pol dnia to ok. Ewentualnie mozesz zapytac jednego z szanownych liderow czy mozesz siku może wstrzelisz sie w dobry humor i ci pozwoli.
4
niewiarygodne problemy 2016-12-09 10:05
Biedactwo, boi się iść siku. Ciekawe który z liderów zabrania wyjść do toalety i od kiedy, co za bzdury.
3
skate 2016-12-12 21:50
witam, wiadomość dla tych, którzy szukają pracy
najbardziej żałosne firmy to takie, w których pracodawca każe pilnować takich stron jak ta i wypisywać jaka to super praca, atmosfera etc
w dobrych firmach nie ma się czego wstydzić, a i hejtować nie ma na co
rozumiem, że w Zamościu słabo z pracą, ale dla chcącego nic trudnego i wydaje mi się, że nie ma co zniżać się do pracy w takiej firmie
swoja drogą jak można pisać, że kierownika czy lidera jak zwał tak zwał można się bać
co to jest ? komuna się skończyła i tacy ludzie też, jechać z takim
pozdrawiam
8
zakochana 2016-12-12 22:06
Nie liderzy bronią wyjść siku tylko ta głupia przerwa 5 minut.. jak kolejka w wc to nie sikasz
2
Wr 2016-12-14 09:16
Czy nie upokarzające jest pytać się kogos czy moge isc siku !? Piszesz maila czy mozesz wyjść do toalety i przez pół godziny brak odzewu, a jak wyjdziesz bez pytania, to odrazu zauważą i milion pytań dlaczego....
Jak dla mnie to jest "niewiarygodny " problem..
5
wszystko prawda 2016-12-19 23:32
Może dla osób nieznających Kredyt Inkaso, takie rzeczy wydają się niewiarygodne, ale to, o czym tu piszą- to wszystko prawda. Zwykli pracownicy czują się, jak ludzie niższej kategorii, bo ciężko jest znosić takie upokorzenia. Może już wystarczy tej dyskryminacji. Niech wszyscy pracownicy CC pytają się o zgodę kierownika, czy mogą wyjść do toalety. Dlaczego mają to robić tylko zwykli pracownicy?
9
współpracowałem 2017-02-03 21:40
w terenie:marniutka prowizja, brak zwrotu kosztów,zlecenia stare, b. stare, jeszcze starsze. po kilka zł za pozyskany dokument. Przewałkowane.
8
Riki 2017-07-16 10:20
Jestem wazym dłużnikiem i zgodze sie z toba ze osoby które dzwonia do dluznika sa hamskie
1
Pracownik cc 2017-08-11 09:13
To też ludzie i naprawdę są różni. Gwarantuję, że trafi Pan lub Pani również na tych bardzo uprzejmych i chętnych pomóc.
Naprawdę tak uważam i nie jest to tylko marketingowe. Pracuję w jednym z 2 oddziałów CC i znam tych ludzi, słyszę jakie prowadzą rozmowy.
Jako że forum ma dotyczyć opinii o pracodawcy dodam tylko że nie jest źle, choć daleko jest by mówić że jest dobrze ;-)
Zostaw swoją opinię o Kredyt Inkaso S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredyt Inkaso S.A.